Nove telefony v t-mobile

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikL 27. 5. 2006 19:36

aquila píše:
PatrikL píše:S aguilom sa nemá cenu hádať. On ti napíše že na 6230i je pamäť na hry 30mb, on ti napíše že K750i má na nič herné technológie a celkovo keby nastala situácia 6230i vs Qtek 8310 tak by podla neho jasne vyhrala nokia.e/quote]

keby si si nevymyslal ;) ja argumentujem _faktami_. a nic z tohoto co si tu napisal som nepovedal... tak sklidni hormon 8)

2 globalplayer: ako som povedal, ses kusok hodne mimo ;)

Aj ja argumentujem faktami http://img.orpheusweb.sk/view.php?img=a ... 0fakty.JPG
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod senoros 27. 5. 2006 20:02

a kde je N70???? bude este???
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikL 27. 5. 2006 20:04

Ak už nie je, tak s obrovskou pravdepodobnosťou už nebude. V tomto zozname nie je, tak neviem http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1305
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod senoros 27. 5. 2006 20:14

preco uz tam vlastne nie je?
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod lipkofil 27. 5. 2006 20:57

poculiste tieto zadery, podla aquila ma nokia 30mb pamete na hry a ze technologia mascot micro 3d zevraj ju uz nedavaju do novych modelov a ze na to nie su ziadne hry,chlapce ja ich mam doma minimalne 150,a ze vraj dokaze 6230i dlhsie prehravat hudbu dlhsie ako w800i.chlapce tak taketo dristy mi nekecaJ
f.u.c.k you orange

serus ty buzik ,nokia E51 black steel
lipkofil
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 27. 5. 2006 21:34

PatrikL píše:Aj ja argumentujem faktami http://img.orpheusweb.sk/view.php?img=a ... 0fakty.JPG

vsak hej, co som napisal, za tym si stojim :) nenapisal som ze je tam 30mb na hry, ale ze ma asi 30mb pamate, co je pravda.

dalej, mascot 3D je mrtva technologia, co je fakt, tych par hier to nevytrhne.

taktiez, ze mimo fotaku, funkcne k750i na 6230i skratka nema :) som to aj neskor vysvetlil, ze preco. to su fakty, a neviem co je na tom zle ? :)

vsak aj nokia 3510i ma lepsi adresar, kalendar a PIM funkcie ako k750i ;)

a aj ked sa ti to lipkofil nepaci, 6230i ma fakt kusok vacsiu vydrz pri cistom prehravani mp3 ako k750i :)

ale sme uz OT :) ja viem, ze SE fanusikovia to maju problem priznat ale to je fakt
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 27. 5. 2006 21:39

Sakra, uz sa chodte bavit niekam inam a tu nechajte miesto na novinky ohladne telefonov v juni...

C.
CeCo
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 27. 5. 2006 21:44

Tak tak chlapci, lebo sa nejaky moderator nakaka a vam to tu zamkne kym tu nenaflamujete dalsich 5 stran.

Takze ake novinky budu v T-Mobile, nech mozeme my z Pomaranca zavidiet? :D
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikL 27. 5. 2006 22:07

dobre, končím, prepáč aquila, len tak ďalej globalplayer a drž sa t-mobile :nenapadne
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod senoros 28. 5. 2006 10:30

preco vlasten nie je N70 uz v TM????
bude este???

:)
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod mostro 28. 5. 2006 12:23

Bud bude N70 v inej farbe, urcenej pre skupinu T-Mobile (T-Mobile CZ) alebo bude nahradene niecim lepsim..
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod Návštěvník 28. 5. 2006 13:05

Ako som uz tu spominal,neof.sa hovori o N80-ke,a SE W300i,a dalsie ktore uz su v ponuke TMO HU alebo CZ!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SOPHIA 28. 5. 2006 13:05

Ako som uz tu spominal,neof.sa hovori o N80-ke,a SE W300i,a dalsie ktore uz su v ponuke TMO HU alebo CZ!
SOPHIA
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 28. 5. 2006 19:22

no n70 bopla definitivne preradena do dopredaja,co znamena ze uz ju zozenies len tam kde ju maju este v zasobe,a co viem tak t-mobile este nikdy nevratil telefon s dopredaja do ofic.ponuky,takze uz asi nebude.ale mozem sa mylit.
a aquila vies o tom ze uz aj T610/630 ma vacsi rozmer displaya? ako 6230i ????(myslim fyzicky,nie pixelovo)a nezabudaj na jendo,fanusikovia vsetkych ostatnych znaciek v pohode priznaju ak ma ina znacka nieco lepsie,ale ty nepriznas nikdy,ze je nieco lepsie ako nokia.v tom je problem.
a mimochodom,s tym prehravanim sa ti to fakt podarilo,vacsi hlupost som dlho necital
PS:posli mi ako SZ vsetyk tie tvoje argumenty pls,lebo nevidel som ani jeden zatial,len slovne spojenie:fakty,podlozene fakty a podobne,posli mi ich,rad sa poucim(v tom je medzi nami rozdiel,ze ja si chybu aj uznam)
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod globalplayer 29. 5. 2006 08:41

no telefony presne este neviem ale co sa tyka pausalov tak od dnes je nasledovne :
kazdy kto si kupi program donekonecna alebo relax a zaroven si zoberie akciovy MT ma do konca roka 50 percentnu zlavu s pausalu, a to iste plati aj v kombinacii donekonecna+internet.
Naposledy upravil globalplayer dne 29. 5. 2006 09:32, celkově upraveno 1
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka