Blokuje T-Mobile SK telefóny?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dawyd 1. 6. 2006 21:45

Chcem sa opýtač, či T-Mobile SK blokuje telefóny? Lebo momentálne má v ponuke W800 za super cenu pod 10000. Neviete, či je ten telefón nejak upravený pre T-Mobile?
dawyd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JodiBB 1. 6. 2006 21:55

Niesom si isty ako to je teraz ale asi tak pred pol rokom ked som bral 6230i tak tam mal T-mobile "vlastny" upraveny FW a bol aj blokovany... neviem ako to je teraz ale predpokladam ze tak isto... zajtra alebo sobotu idem brat v3 tak ti napisem ci je niak upraveny od t-mobile
JodiBB
Junior

Odeslat příspěvekod mostro 1. 6. 2006 21:57

Ano, T-Mobile este blokuje vsetky svoje akciove mobily. Niesom si isty, ale sa mi vidi, ze aj neakciove..
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 1. 6. 2006 22:20

Nie :), T-Mobile blokuje low-endove telefony ale vacsina drahsich phonov a vsetky smartphony niesu blokovane. W800 myslim ze nieje blokovana, ale je customizovana no to sa da prehranim firmwaru odstranit (problem je ze stratis zaruku).
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dardel 1. 6. 2006 23:44

neakciove neblokuje resp. odblokuje na poziadanie. bol som sestre kupit 6280ku za plnu cenu pred mesiacom cca za 12990sk a sice vraj bol blokovany ale odblokovali ho na poziadanie, takze teraz mozem pouzit aj ineho operatora. ma sice customize menu ale sestru to dako netrapi
dardel
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 2. 6. 2006 08:42

Sh4dow píše:Nie :), T-Mobile blokuje low-endove telefony ale vacsina drahsich phonov a vsetky smartphony niesu blokovane. W800 myslim ze nieje blokovana, ale je customizovana no to sa da prehranim firmwaru odstranit (problem je ze stratis zaruku).

Nie je pravda, uz som mal docinenie s viacero Nokiami vyssej triedy, ktore boli blokovane od T-Mobilu.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jojo.roznik 2. 6. 2006 08:56

no ja mam N70 od T-mobilu a nikdy blokovana nebola. A kupoval som ju normálne v akcií. Takže ja tomu s telefonmi vyššiej triedy verím. A koneckoncov, ak je tam normálny predajca, tak nebude mať problémy s tým, aby ti dovolil vyskúšať telfón s inou simkou ako T-mob. Veď mu to môže byť úplne jedno....
jojo.roznik
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 2. 6. 2006 10:15

telefony s OS niesu blokovane,bez os su,teda aspon vacsina
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JaSom 2. 6. 2006 10:23

Ked som si chcel zobrat na akciu v T-mobile MDA Vario minuly mesiac, tak som bol upozorneny, ze je blokovany a samozrejme customizovany. Takze som od toho ustupil, lebo som to potreboval na Orange a o zaruku domacim odblokovanim sa mi prist nechcelo... Kupil som ho nakoniec v ceskom T-mobile sice za plnu cenu, ale nie o moc drahsie ako tu je na akciu... Cize s tymi drahymi telefonmi to tiez nebude jednoznacne, ze nie su blokovane...
JaSom
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 2. 6. 2006 11:07

Tak aby som konkretnejsie popisal moju predoslu odpoved.
Blokovane T-Mobilom boli: Nokia 6280 (2ks), Nokia 6230i (1ks), Nokia 6230 (1ks), Nokia 6101 (1ks) a Mtorola Razr V3 Black (1ks). Tieto vsetky som osobne skusal a boli blokovane.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jaro:) 3. 6. 2006 21:57

Mam dva fony z akcie tcka 55viac n7250-neblokovana n70-neblokovana, treba si v predajny vyskusat za to nic nedate
Jaro:)
Junior

Odeslat příspěvekod dj.uwe 4. 6. 2006 09:10

Ale k tej W800i. Ja ju mam a je samozrejme blokovana :-(
HTC Desire
Nokia E51, E52
Nokia LD-4W + Sygic mobile 09
dj.uwe
Junior

Odeslat příspěvekod Lenin12 4. 6. 2006 13:44

Ale k tej W800i od T-mobilu je customizovana pre potreby operatora? cize je v nej firmware pre T-mobile, ikonka T zones v menu a logo operatora na mobile?alebo je to W800i bez akychkolvek uprav operatora
Lenin12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 5. 6. 2006 07:56

jedina uprava co som si tam ja vsimol su nejake obrazky robieho wiliamsa,nejaky jeho klip a ikonka t-zones.miesto ikonky prisup na web,to je asi tak vsetko
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod misko42 5. 6. 2006 10:29

ked das prehrat FW v original servise Sony Ericson tak to mas na zaruku a zaruku nestratis
Nokia N96
misko42
Junior

Další stránka