Orange-na chyby zamestnancov doplati zakaznik!(prenos minut)

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martxe 27. 1. 2007 14:50

:pozor2 Ked si budete nahodou menit pausal na napr.uni60 na kreditny pausal 99, a mali ste prenesene minuty v pausali UNI60 tak uz na Kreditnom pausale neplatia,bohuzial overoval som si tuto situaciu priamo u predajcu a ten volal do Orange centra a ty mu zasa povedali ze prenesene minuty sa mi este prenesu a mozem spokojne telefonovat.no bohuzial asi nie ked mi prisla faktura za 5OOsk miesto fakturi na 100sk bez dph.A na takuto neodbornost doplati zakaznik,nabuduce si dam asi vastavit na to papier aby som ich mohol potom vyviest z omylu.Darmo ze platite u nich 10rokov pausaly za niekolko tisic rocne oni si vas nevazia,a aj tak vam to daju k uhrade.Lutujem ze som podpisal dodatok k zmluve a to nehovoriac o tom ze podobny problem nebol prvy.

//matho83: upraveny nazov
martxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vseved 27. 1. 2007 15:02

Ja mam tiez zopar takych skusenosti, a je vseobecne zname ze orange si zakaznika vobec nevazi. Aj preto im v novembri dam zbohom, a idem do O2.
Vseved
Junior

Odeslat příspěvekod Garcia 27. 1. 2007 16:44

"a je vseobecne zname ze orange si zakaznika vobec nevazi." rovnaky je aj t-noobile.. :)
HTC Charmer WM6 Chinese WWE Rom + 2GB SD
Samsung U800 Soulb
LG KS360 + 4GB MicroSD
Garcia
Junior

Odeslat příspěvekod peterd1 27. 1. 2007 16:48

no neviem neviem....čo sa týka tej starostlivosti o zákazníkov by som t-mobile-u veru tak nekrivdil :pozor2
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Garcia 27. 1. 2007 16:49

peterd1: kazdy mame svoje skusenosti :)
HTC Charmer WM6 Chinese WWE Rom + 2GB SD
Samsung U800 Soulb
LG KS360 + 4GB MicroSD
Garcia
Junior

Odeslat příspěvekod earwey 27. 1. 2007 16:53

Nemenej dolezita otazka je, co pre koho znamena pojem starostlivost o zakaznika..
earwey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterd1 27. 1. 2007 16:54

no hej ty si mal možno nejaku smolu a nejako ti ukrivdili...ale ja sa nato dívam v globále...ako sa ta všímajú v priebehu viaznosti a ako ta odmenuju ked si po 3 či viac rokoch ideš meniť mobil..... :hm
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martxe 27. 1. 2007 18:45

:pozor2 a To zabudol povedat ze som v akcii minuleho roka v Aprili bral Telefon Nokia 6280 a uz som to je 3tí co my vymenili na tom by nic nebolo lebo prve 2va my vymenili na mieste,ale ten 3tí v servise-bol tam Celych 30dni a nedal sa opravit tak nie ze by mi ho poslali naspat dopredajne neopraveny a v predajni co by bolo za par dni mozno 7aj s cestou a tam by ho vymenili za uplne novy ale , poslali v podstate novy ale zo znakom T-mobilu a najlebsie ze bol blokovany na Orange a este som musel cakat na odblokovanie 2h. Nokia sice potom isla dobre ale v servise mi zamenily baterku za taku co vydrzala 3h tak som si musel kupit novu a ta drzi 3-4dni Takze celkovo som mal telefon pol roka.stoho v servise bol 2mesiace spolu.A ked som im povedal ze baterka nevydrzi a mal som to potrvdene aj testom od Nokie tak mi povedali ze aj tak ho musia poslat spat do servisu na reklamaciu ze nemozu bez vyjadrenia baterku vymenit..hlavne ze stal 5000sk a platim pausal 999 (1200sDPH) A ked som chcel aj nahradny taky isty tak ze si mam zaplatit zabespeku 15000sk tak to je fakt dobre ..tak som sa pobavil a vykaslal som sa na nich.
martxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martxe 27. 1. 2007 18:53

S T-MOBILom mam podobnu skusenost ,ked ma odpojili na moju ziadost chodili my faktury 3mesiace po odpojení ,ALE potom my to vratili a este dalsie 3 mesacne poplatky (spolu 6mesacnych)a to som este ziskal.Nebolo to nutne ale potesilo ma to.A tomu sa vravi VAZIT SI ZAKAZNIKA sice im to trvalo ale stalo to zato..
martxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skic 27. 1. 2007 21:47

Vy vsetci, co tu placete, ze si Vas nevazia, ked nakupujete v jednych potravinach 4roky, daju Vam zlavu? Alebo ked jazdite autobusom 2roky, tak Vam na znak vdaky, ze jazdite autobusom a nie vlakom da SAD zlavu? Asi nie, ze? Tak sa ukludnite!
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování. Povoleny jsou pouze odkazy na internetové projekty vydavatelství Computer Press.
Skic
Junior

Odeslat příspěvekod martxe 28. 1. 2007 09:33

Na zlavu sa ti mozem vy---t ide o princip taka velka firma ked nieco sluby mala by dodrzat a nie lakat ludí neslebo a peniaze na to maju platime rovnake ceny ako v susednom rakusku a nemecku za tie iste sluzby.A mame minimalne 10krat mensie platy.

a ked mi musime platit za t co chceme tak nech oni poskytuju take sluzby za ktore sme si zaplatili.. :pozor2
martxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrik3200 28. 1. 2007 09:58

uplne stebu súhlasím
NOkia3330 -> NOkia3200 -> SEK700i -> NOkia6230i ->uvidime :0
patrik3200
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 28. 1. 2007 09:58

Skic píše:Vy vsetci, co tu placete, ze si Vas nevazia, ked nakupujete v jednych potravinach 4roky, daju Vam zlavu? Alebo ked jazdite autobusom 2roky, tak Vam na znak vdaky, ze jazdite autobusom a nie vlakom da SAD zlavu? Asi nie, ze? Tak sa ukludnite!


neviem ci si dal stastny priklad :!:
je rozdiel predavat produkty alebo sluzby. A ked o tom hovoris SAD alebo ŽSR ti davu zlavu uz po mesiaci resp. po tyzdni

PS: a mimochodom si trafil vedla, pretoze tu sa nerozoberaju akciove ponuky, ale chyba (bohuzial chyby) zamestnanca. Ktoru si vsak v takej velkej a bohatej firme odseres ty. Nevravim o tom ze ako ospravedlnenie by si fakt mal dostat nejaky, mozno kratkodoby bonus.
Tiez precujem v obchode, takze viem o com hovorim :mrgreen:
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterd1 28. 1. 2007 10:36

mazo: nato sa neoplatilo ani reagovať.......o službách, obchode, zlavách...nemá dotyčný jednoznačne ani páru :o ! :roll:
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 28. 1. 2007 10:42

ale ma. pary ma az dost.
ak je to ten skic....
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků