o2 - neda sa mi aktivovat balicek na 50 minut

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Turek 14. 7. 2007 18:33

Mam problem, kredit na karte o2 okolo 270 sk, poslal som sms v tvare M50 na 99222, ktore je mimochodom spoplatnene, a nasledne mi dosla smska "balicek nie je mozne aktivovat. Skuste neskor prosim." Akoze taketo vysvetlenie mi pride na houby, najma ked platim za kazdu odoslanu spravu. Mate podobny problem? :roll:
Turek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Šponty 14. 7. 2007 19:13

Ten samej problém sem měl když sem si chtěl na začátku července aktivovat Smart Roaming. Poslánim SMS ve tvaru SMART. Jenže mi přišla SMS že službu nelze aktivovat at to zkusím později. Takhle sem to zkusil asi 4x ale pořád beznadějně. Pak sem to už nevydržel, protože sem spěchal na cestu do zahraničí a zavolal přímo operátorovy a ten mi to bez problému aktivoval.
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony895 16. 7. 2007 07:43

Aj ja som mal donedavna tento problem.Skusal som to najmenej 5x a vzdy mi vypisalo to,ze nie je momentalne mozne sluzbu aktivovat,pretoze system je zaneprazdneny a ze to mam skusit neskor.Az raz,kedy by som to najmenej cakal som to skusil a podarilo sa mi to aktivovat.Ale inac by som zavolal na infolinku.Je tam vacsia istota,ze ti to aktivuju.
:-)
Tony895
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Turek 16. 7. 2007 11:19

No tak dnes som to len tak skusil na prvy krat sa to podarilo, ale vidim ze o2 ma stale dost velke medzery v spolahlivosti, drzim jej vsak palce
Turek
Kolemjdoucí