Samsung Galaxy Z Fold 2

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 11. 2020 23:29

Tak třeba ty widgety jsou lepší jak na Android.
Vše je takové designově sjednocené.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira_s 3. 11. 2020 23:00

Výhoda jednoho správce systému je znát, souhlas. Prostě za variabilitu a množství android výrobců a "nástaveb" platí systém tuhle cenu. Ale buďme rádi, že to není jen o jednom výrobci, to by se pak pokrok zastavil, takhle máme z čeho vybírat. Jsem zvědav, jestli se Apple pokusí o skládací nebo rolovací nebo nějaký takový typ displeje.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 4. 11. 2020 09:22

Už psali někdy v létě, že odebral Apple od Samsungu určitý objem ohebných displayů.
Ale když vidím ten neprogres každý rok od X, tak to bude trvat asi hodně dlouho, než něco vydají.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 15. 11. 2020 14:39

Řekl bych, že Applu naopak bude trvat krátkou dobu něco přivézt. Od iPhonu 6 jedou tu tříletou, resp. čtyřletou designovou obměnu, takže příští rok by měl přinést něco úplně nového. Ač nejsem fanoušek Applu a ze srdce fandím Samsungu, tak chci, aby too Applu vyšlo a přišli zase s něčím revolučním, protože jenom tak se posuneme o ranec dopředu.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 11. 1. 2021 11:39

Dnes vyběhla v Německu aktualizace na OneUI 3.0, A11, možno stáhnout přes sammobile.com, už jsem provedl a nainstaloval, zatím jsem ale neměl čas projít změny, takže je to zatím jen pro info :-)
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod bobíšek22 6. 3. 2021 14:39

Tak jsem se rozhodl udělat si radost v té dnešní smutné době a jdu do něho :-) ,původně jsem si chtěl pořídit SG Note10+ a ptal jsem se i zde a většinou byly odpovědi v tom smyslu že za těch 21 000 kč co jsem ho mohl mít se to již nevyplatí.Následně jsem se rozhodl po pečlivé úvaze že pořídím SG Note 20 Ultra už byl skoro objednaný když jsem si náhodou všimnul že na SG Z Fold 2 je nyní akce -8000 kč + k tomu zdarma jako bonus sluchátka Galaxy Buds Live a bylo rozhodnuto :-) ,cenový rozdíl oproti SG Ultra je cca 4 000 kč a to zas není tolik jít do lepšího,nebo se snad mýlím?Ještě bych se zeptal je lepší ještě investovat do krytu nebo ne?Hezký den :-)
bobíšek22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 11. 3. 2021 23:16

Klesá cena Z FOLDu 2 5G.
Zatímco. V Česku (třeba Alza, nebo oficiální shop Samsung) stojí 45.990Kč, u sousedů v v Německu stojí o třetinu levněji. 1.199€. To je rychlým přepočtem 31.000Kč.
Zdroj: https://www.mediamarkt.de/de/search.htm ... 5422201758

Víme o tom, že by německý software byl třeba nějak brandovany nebo bylo v něm zakázané 5G v Česku? Pořadí někdo?
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 12. 3. 2021 11:53

Jak jsem psal výše, přes Odin běžně instaluju německý FW s CSC OXM a funguje, mám FOLD 2 z české distribuce, takže pokud to bude volný prodej, tak bych se toho nebál, brandy jsou jen přes operátory. Musí to být verze F916B, pak by měl být kompatibilní.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 14. 3. 2021 15:59

Je nějaká finta, jak zastavit Google feed na levé domovské obrazovce? Mají to tak úplně všichni výrobci. A tenhle model samozřejmě ne.

Nějaká babská rada?
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 15. 3. 2021 22:51

Předpokládám, že by to mohl vyřešit jiný launcher, ale já si radši ťuknu na ikonu Google, než si rozhodit kvůli jednomu swipe shortcutu celé zobrazení...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 13. 4. 2021 18:30

Samsung Galaxy Z Fold2 5G nyní k sehnání na největším českém eshopu s elektronikou za 37 999 Kč.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 7. 1. 2022 21:19

Dnes se mi na Foldu 2 objevila aktualizace na Android 12 UI4 , jen nevím, co mi nebude fungovat po nainstalování. Už to někdo zkoušel?
mistr63
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 1. 2022 22:08

Proč by ti nemělo něco fungovat?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 8. 1. 2022 01:04

Udělej Hard Reset před i po, a fungovat to bude.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod mistr63 8. 1. 2022 10:20

Nahrávání hovorů, aplikace. Ono jich je časem dost, které novější android nepodporoval. “Call speaker” například zmizel úplně , měl jsem placenou verzi, počasí na ploše jedině za měsíční paušál, upozornění na hovor hlasem.
Takovou odpověď ; proč by nemělo jsem zrovna nečekal. Orgasmic
Otázka zněla, zda to někdo zkoušel.
mistr63
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků