Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kunyak 16. 4. 2021 11:19

Tak já dnes kupoval v prodejně O2 A52 5G a v dubnu se dá uplatnit slevový kupon - DUBEN21 a z ceny telefonu což je 10989 kč je odečteno 2160 kč .... výsledná cena je 8829 kč a to mě velice potěšilo :-D 8-D
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 16. 4. 2021 12:31

a ještě v kombinaci s těma sluchátkama buds+ to byla před týdnem naprostá pecka za tu cenu
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kunyak 16. 4. 2021 18:09

To jo, to by bylo supr, ale oni vědí kdy co dáti i když ještě mi přijde slevový voucher 600 kč na jakákoli sluchátka z nabídky o2.
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 17. 4. 2021 15:57

Ahoj, ta akce od O2 vypadá zajímavě, mohu poprosit kdo od nich koupil o informaci zda to má od nich upravený firmware?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kunyak 18. 4. 2021 09:43

Já koupil ... je tam par aplikaci od o2, ale vše jde odinstalovat a jinak nejde poznat že to je od O2 ... firmware tam je O2C ale jinak žádné další věci nevidím. Mám tam PDA - A526BXXU1AUCA ... CSC - A526BOXM1AUCA.
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 18. 4. 2021 10:43

telefony budou funkčně stejný, akorát mají jiný CSC kód, takže i rozdílný FW a obvykle telefony O2C dostávají aktualizace se zpožděním než telefony z volného prodeje, ale myslím, že už to není taková tragédie jako dřív.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morrma 19. 4. 2021 12:38

Takže jen aktualizace budou chodit pozdêji?
Na jiné funkce to nemá vliv? Jiné omezení není?

Díky
morrma
Junior

Odeslat příspěvekod Kunyak 19. 4. 2021 14:00

Později o několik dní i když už se i párkrát stalo že byla dřív :-D A telefon je parádní, jsem velice spokojen.
Přešel jsem po dvou letech z A70 - displej, foťák, zvuk, vydrž i rychlost prostředí jednoznačně pro A52 5G, zatím jsem nenašel nic co by mě zklamalo :tleskani
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 19. 4. 2021 17:09

Pokud mám operátora VF a chci používat Volte a VoWifi tak myslíte, že ten od O2 bude s tím fungovat? A jak je to s tím 5G? Musím na to mít novou sim, nebo stačí stávající???
Jsem z Prahy a VF zde podle mapy už má 5G pokrytí.
Zase v jedné recenzi jsem četl, že ta 5G verze má horší výdrž baterie oproti 4G verzi. Ne kvůli 5G, ale 120Hz displeji, 4G má jen 90Hz.
Tak teď nevím, zda vzít tu 5G verzi od O2 nebo z volného prodeje za stejnou cenu tu 4G verzi.
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 19. 4. 2021 18:58

VoLTE funguje na jakékoli verzi telefonu, je jedno jestli je od operátora nebo volný prodej nebo z jiné země. Ten displej má možnost přepnout na 60 nebo 120Hz u 5G verze a 60 nebo 90Hz u 4G verze. Takže bych bral určitě 5G verzi u které by měla být prý i 25W nabíječka v balení. U 4G verze je jen 15W nabíječka.
Pokud jste doposud využíval LTE, tak stačí stávající sim.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kunyak 19. 4. 2021 19:20

Tak ne ne i u 5G je nabíječka 15W ta 25W je jen u A72. A ohledně výdrže baterie, zatím jak jsem psal spokojenost, mám zapnutý 120Hz a info o baterii - zapnuty displej 5,30hod. hráji hry, gps, wifi prostě vše zapnuté nějaké volání, net, messenger a baterie měla po 1den a 10hod - 20% a dával jsem na nabíječku. Používám nabíječku z A70 s rychlým dobíjením, tak doufám že to nevadí :)
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 19. 4. 2021 20:33

No já se díval právě na jednu video recenzi a tam říkali že 5G verze má 25W nabíječku už v balení, ale 4G verze jen 15W. Takže jsem vycházel z toho. Každopádně máme objednanou jednu A52 5G od O2, takže jsem na ni zvědavý zítra by měla být snad doma. :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 19. 4. 2021 21:45

Děkuji za odpovědi, právě jsem si tu 5G verzi u O2 objednal, zítra prý bude k vyzvednutí na vybrané prodejně. Chci se ještě zeptat, platí i u O2 případné vrácení do 14 dní když jsem to objednal přes net?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebkos 22. 4. 2021 20:29

Dnes po poledni mi přišel druhý potvrzovací mail:

Děkujeme za účast v kampani CZ - Bonus k předobjednávce Galaxy A52| A52 5G | A72.
S radostí Vám oznamujeme, že registrace proběhla úspěšně a získali jste nárok na bonus: E-voucher na sluchátka Galaxy Buds +, barva bílá. E-voucher si vygenerujete přímo v registrovaném zařízení ************prostřednictvím aplikace Samsung Members v části "Výhody".


V aplikaci Samsung Members v sekci výhody nic nemám. V případě vložení SIM se v sekci výhody objeví Youtube Premium na 2 měsíce zdarma. Zkoušel jsem variace restartů s a bez SIM, mazání dat... Má někdo podobný problém? Rád bych dostal sluchátka, když už mi přišlo, že na ně mám nárok..
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RZ 22. 4. 2021 21:52

Ano, potvrzuji stejný problém, v Samsung Members v sekci Výhody je pouze to Youtube.
Jelikož by ten evoucher měl být vygenerovaný do 4? dnů od obdržení mailu, tak jsem okamžitě volal na tu jejich linku. Chlapec na druhé straně řekl že se nejspíš nepovedlo přepsání do té aplikace a že mám vydržet aspoň do zítřka a když se nic nezmění, mám je znovu kontaktovat. Takže zítra dám vědět jak to dopadlo.
Naco valit prachy do PC?
RZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků