Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reliks 9. 5. 2021 11:03

Vše funguje normálně. Telefon z volné distribuce, operátor Vodafone.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 9. 5. 2021 12:22

Take mam XID Indonesie a vse funguje (Google Pay, aktualizace, LTE, 5G, VoLTE). Jen se seka nahravani - zpomaleny pohyb;-)
A vlastne i nahravani UHD 30 fps se chvilemi celkem seka. UHD 60, FHD 30 v pohode. Snad to kvetnova aktualizace bude resit...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod monicka24 9. 5. 2021 20:02

Jak je na tom kryt (pouzdro) od Pitaky co se týče ochrany? Sháním něco co nebude nějak extra tlusté, všechny ty silikonové bohužel docela jsou. Potřebuji na obyčejnou S21.
monicka24
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 9. 5. 2021 20:15

Na pady to asi moc neni, ale na beznou ochranu staci.. muzes mrknout treba tady;)
https://m.youtube.com/watch?v=Bq5vmYRVlYY
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 10. 5. 2021 15:07

Ber radši z latercase.com. Jednak je to levnější a druhak je to i tenčí. Ochrana přiměřená. Žádný tank ani papír.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 11. 5. 2021 09:30

Zajímavost:
Když nabíjíte S21 na origo bezdrátové nabíječce EP-N5200TBEGWW, dle měřáku mezi zásuvkou a napájecím adaptérem je příkon nabíjení 20 W. Pokud na telefonu rozsvítíte displej, příkon spadne na 10 W. Po zhasnutí telefonu opět nabíječka zvýší příkon na 20 W. Je na tom pěkně vidět, jak se telefon s origo nabíječkou umí domluvit.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 11. 5. 2021 10:10

tak jsem koukal a Němci DBT mají květnovou záplatu už..

tak naskočila aktualizace na tmobile. záplaty květen :-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 11. 5. 2021 14:13

Je to naky divny s tim zpomalenym videem.. Nahral sem tri ktery se takhle sekali a pak jedno ktery vubec..
https://youtube.com/shorts/BoLiQgt1A4g?feature=share
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 11. 5. 2021 18:39

No, presne takhle se mi to seka. Nekdy zpomalene natacim, tak me to stve... Kvetnovou aktualizaci zatim nemam, tak doufam, ze to vyresi...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 11. 5. 2021 20:13

Dobrý den, nahraju video a když ho chci pustit v aplikaci Galerie, spustí se mi s vypnutým zvukem s tím, že vpravo dole je malá kulatá ikona repráku, na který po klepnutí už jede se zvukem. Zvuky mám puštěný všechny. Myslím si, že mi videa dříve spouštěla rovnou se zvukem. V aplikaci Fotky Google to přehrává normálně hned se zvukem.

Poradíte mi někdo? Je to normální, že video se spustí z Galerie (verze 12.1.06.7) defaultně bez zvuku, máte to také tak? Jak to případně opravit?
Díky.

Edit: odinstaloval jsem aktualizace Galerie (přes složku Aplikace) a video se hned rozběhlo se zvukem. Následně jsem instaloval poslední aktualizaci Galerie (přes Galaxy Store) a opět je video po spuštění bez zvuku...
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 11. 5. 2021 23:40

Je to tak od jedné z posledních aktualizací One UI. Aby se ti to spouštělo zase zpátky v přehrávači a ne přímo v galerii, potřebuješ si aktivovat Galaxy labs.
Nastavení Galerie - O aplikaci Galerie - klikat nahoře na Verze 12.1.06.7 až do doby, kdy se tam objeví hláška Galaxy Labs enabled (já musel klikat několikrát, byl tam malý odpočet) - vrať se o krok zpět - Galaxy Labs - Filmstrip in viewer OFF (hned to první).
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 12. 5. 2021 05:56

BaldaP, to jsem nevedel. Diky.
Me vadi, ze se video spusti automaticky.
Chtel bych ho spustit sam a hned se zvukem... Ale to jsem nikde nenasel...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 12. 5. 2021 10:03

flatliners píše:Je to naky divny s tim zpomalenym videem.. Nahral sem tri ktery se takhle sekali a pak jedno ktery vubec..
https://youtube.com/shorts/BoLiQgt1A4g?feature=share

To je procesorem Exynos evidentně nestíhá.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod flatliners 12. 5. 2021 10:57

Jenže kdyby nestíhal pokaždý tak to pochopim, ale někdy sou videa uplně v pohodě..dnes sem zas zkoušel tři a všechny ok. Je jedno jestli vymažu aplikace v paměti nebo restartuju tel., nemá to vliv.
jinak snad všichni už maj update, jen čr volná distribuce ne..dokonce i t-mobile předběh:D
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 12. 5. 2021 11:14

Indonesie (XID) take nema ;-)
Zpomalena videa zvlada i S7 (sice jen HD). A myslim, ze driv s tim problemy nebyly. Uvidime, co aktualizace...
ALDA._
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků