Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 10. 4. 2021 08:07

Myslis tu aprilovu zaplatu?
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 10. 4. 2021 09:03

teď sem zkoušel a vše ok. dubnová záplata..
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 4. 2021 09:10

Maxpayne2019: Ano, přesně tu myslím.. Úplně mi to rozvrkočilo nahrávání videí... Hrozné.. A je jedno jestli natáčím venku , doma.. furt mi to haldí barvy... Chvilku jsem žlutej,pak hněděj , červenej... a furt mi to mění barvy mě , za mnou... Jako dá se to přežít ale je to mega divné.. Asi nějaký čarovný autofocus nebo nvm...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 10. 4. 2021 10:55

Mam to v pohode,skus vymazať údaje v aplikácii kamera,ako keby si to nastavoval po 1x
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 4. 2021 07:07

Maxpayne2019: Udělal jsem tak a pohoda, paráda už to nedělá!!! :D ^^

Upadate: no už to zas blbne... :roll: :roll: :potichu :nenapadne
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 19. 4. 2021 16:31

Přátelé, mám dodtaz ohledně sim karet. Mám verzi Ultra 512 GB. Lze použít jednu hlavní simkartu (v mém případě Vodafone), paměťovou kartu a esim udělanou z Kaktusu zároveň?
To znamená aktivní Vodafone a Kaktus a aktivní paměťovou kartu?
Děkuji
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 13. 5. 2021 15:57

Dobrý den,prosím pěkně poradí mě někdo jak si v telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra změřím srdeční tep,mám staženou aplikaci Samsung Health ale ta mě to nenabízí,mám hodinky Samsung Galaxy Watch 3 kde není problém si srdeční tep změřit,ale když třeba nemám zrovna hodinky na ruce,tak mě to změřit přes telefon nejde,nebo spíše nevím jak to udělat aby mě to šlo,před tím jsem měl telefon Samsung Galaxy Note9 a tam vůbec nebyl problém dal jsem si Samsung Health dále změřit srdeční tep položil jsem prst na senzor na zádech telefonu a bylo to,ale u Note 20 Ultra to prostě takhle nefunguje,prosím poradí někdo,dík.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 13. 5. 2021 16:10

To bude proto že senzor nemá..Samsung ho přestal do telefonů dávat.
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jekar 13. 5. 2021 19:48

No já si myslím že tím to asi nebude,protože když si stáhnu aplikaci Monitor srdečního tepu,a dám měřit položím prst na jeden senzoz ze třech co má telefon na zádech,tak to naměří,ale je to přes tu aplikaci.
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 13. 5. 2021 20:29

Možná proto,že tato app nevyužívá speciální sensor,který tento telefon prostě nemá.Opravdu NEMÁ.
Tato app využívá pouze zadní fotokameru a i tak docílí slušných výsledků.
Stačí pouze číst,jak popis té aplikace,tak i popis telefonu,který používáte.
A přestal s ním počítat možná proto,že dnes se můžete nechat změřit jakoukoliv nositelnou technikou,ve které je teď pěkný business.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 14. 5. 2021 16:08

Děkuju za odpověd. :tleskani :tleskani :tleskani
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 5. 2021 09:03

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak jste celkově spokojení?
Hlavně výdrž na baterii, zahřívání a výkon ve hrách?

Přemýšlím, že bych prodal iPhone 12 Pro Max a zkusil zase Nota.
Má někdo možnost porovnat 12 Pro Max a Note 20 Ultra s Exynos ohledně výdrže?

Koukal jsem již na YT, ale mám z toho smíšené pocity.

Děkuji
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 20. 5. 2021 09:30

Ahoj,

ja se ho kvuli vydrzi zbavuju. S21Ultra je na tom lip, cca 15/20%. Ale ma taky vetsi baterku, tech 4500 je na Note malo, to pero se ale nekam vlezt holt muselo. Tak plynulost mi prijde u S21 lepsi. Kdyz se Note zahral, tak se dokazal i malinko sekat.. Novej procik neni zadnej zazrak, ale lepsi je urcite. Zpatky uz bych se nevratil. Taky fotky mi prijdou lepsi a zoom je fajn.. Pokud nepotrebujes pero, tak bych sel do S21ultra.
Jen dotaz: proc se zbavujes iPhona?
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 5. 2021 10:06

No tak to mám ještě větší dilema, díky :D
Důvod přechodu je čistě zvědavost...migruju pravidelně mezi OS podle nálady a chtěl jsem zase zkusit pero. Čistě na blbnutí a prcek si na Note 10+ kreslil kravinky :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 21. 5. 2021 07:21

Kdyby měl někdo zájem, tak prodám za dobrou cenu kožené origo Samsung pouzdro v 99% stavu. Kdyžtak SZ.
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků