Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 17:13

bobino38 píše:Nik teda neporadí s tou obrazovkou?..hm


Taky nevím. Zkus forum Samsungu ofiko. Tam ti určitě poradí.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 2. 8. 2021 20:35

Skus Nastavenia/Pokročilé funkcie/Pohyby a gesta

Tam je funkcia Udržiavať zap.obr.pocas sledovania
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 20:52

Maxpayne2019 píše:Skus Nastavenia/Pokročilé funkcie/Pohyby a gesta

Tam je funkcia Udržiavať zap.obr.pocas sledovania


Jj koukal jsem na to taky, ale musí se na tu obrazovku dìvat očima no. Ale varianta to je.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 8. 2021 21:04

Během používání by se to vypínat nemělo. Nevíme, co vše si kde nastavoval. Nejlepší bude udělat factory reset.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 8. 2021 11:40

Samsung Galaxy Note 20 & Ultra obdrželi novou aktualizaci: N98xFXXS3DUG9
Sprnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobino38 19. 8. 2021 07:25

V augustovom balíku aktualizácií je aj novinka ohľadne úpravy fotky, v ponuke úprav pribudla možnosť "zvýšiť kvalitu fotky"...celkom fajn a rýchla úprava
bobino38
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mario355 20. 8. 2021 17:12

Přátelé koupil jsem si to toto tvrzené sklo https://doopshop.cz/produkt/szklo-harto ... tra-clear/ , máte s ním někdo zkušenosti? Je složíté to aplikovat bez bublinek? A co když ho časem prasknu, nebudou na displeji nějaké fleky od toho lepidla? Díky M.
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 7. 9. 2021 10:26

Nova aktualizácia DUH5 ,septembrova zaplata.
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod bobino38 23. 9. 2021 12:16

Ahojte, prišiel vám už update One UI 3.1.1 ???
bobino38
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chemer 23. 9. 2021 21:51

Prodávám voucher na 15% na nákup S21 a Note 20 na webu Samsung. V případě zájmu koukněte do sekce Bazar.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teroo 15. 12. 2021 18:45

Ahojte,

mne sa nešťastnou náhodou rozbil displej na note 10+. Síce funguje, ale ...
Ako je to teraz s Note 20 ? Je ešte nejako rozumne dostupný? Kde by ste teraz odporučili zakúpiť? Prípadne už sa neoplatí zakúpiť a počkať na S22 ultra alebo by ste zobrali note20, note 20 ultra? Verím, že aj note 20 má niečo viac do seba ako note 10+.
Za nový displej pre note 10 sa mi nechce dávať 315 eur.
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 15. 12. 2021 18:58

Note 20 ultra sem mel 8 mesicu a rad sem se ho zbavil. Prehrivani, slaba vydrz.. Za me byl Note10+ rozhodne lepsi nez dvacitka. Urcite bych pockal na S22U pokud vyzadujes s-pen.
Anebo opravit Desitku, myslim ze to za to porad stoji. Vybornej stroj. U novejsich mas trochu lepsi foto a 120hz..nic vic
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teroo 15. 12. 2021 19:03

Vďaka, tiež som si vedomý toho, že note 10 je fajn a na note 20 som všeličo počul a čítal.
Tak teda sa rozhodnem či opravím alebo počkám na S22 ultra ..
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 16. 12. 2021 08:28

souhlasim s tim názorem, přešel jsem v létě z 10+ na 20 ultra jen proto, abych měl jistý o jeden velký update víc, jinak až na foťák a ten displej je to dost podobný telefon. 10+ je díky absenci vystouplýho foto modulu o dost tenčí. Kdybych věděl že bude S22 ultra mís S-Pen, neměnil bych ho a počkal....rozhodni se asi podle peněz
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Polux 16. 12. 2021 14:03

Je to čistě a jen o tom, kolik je kdo ochoten investovat. Kdo má budget, tak pochopitelně nejlepší volbou je počkat na S22U, zvláště pokud se potvrdí dosavadní spekulace, že půjde o best of both worlds, tj. z eSkové Ultra řady špičkový foťák a kapacitu baterie 5000mAh a z Note řady hranatý design a samozřejmě vestavěný stylus, plus plná sw podpora. Meziroční upgrady už dlouhá léta nemají - pro obyčejné každodenní použití - smysl, vyjma fanoušků, kteří chtějí každou generaci a lidí, kteří si to mohou dovolit (a tudíž proč si nový telefon každý rok nedopřát, že). Jinak dává smysl upgradeovat co 2 roky nebo spíše ještě v delším časovém cyklu.

Pokud člověk výše uvedené neřeší a chce/potřebuje telefon teď a tady, tak N20U není vůbec špatná volba (mám telefon od začátku prodeje a zatím velká spokojenost), ale jelikož je S22U doslova za rohem, tak bych určitě počkal a rozhodl se co a jak po představení, až bude jasno, jak je/bude na tom (cena, specifikace atd.).
Polux
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků