Samsung A52s 5G

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Skejva 13. 10. 2021 18:12

Ze samsungu S8+ přes Smart Switch vše přesunuto do A52s 5G. Vše funguje, pouze hry, které vyžadují propojení s FB (ze 7,tři nejdou). Chce to po mě přijmout v prohlížeči soubory cookies,což nejde. Je to přes celý displej a nejde s tím sjet dolů. Odinstalovala, znovu instalace. Mobil restartovala. Kde je prosím chyba a jak ji odstranit. Podotýkám, že v S8+vše fungovalo ok. Pokud je chybav prohlížeči, tak v jakém a jak nastavit. Hry jsou instalovány z Googlu play. Děkuji za každou radu. Irena
Skejva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 13. 10. 2021 20:34

Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.
Naposledy upravil cardi2 dne 14. 10. 2021 03:36, celkově upraveno 1
cardi2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2021 00:43

v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skejva 14. 10. 2021 08:57

Děkuji, přišla jsem na to! Měla jsem blbě nastavenou velikost obrazovky. Jinak děkuji za odpovědi. Irena

-- 14. 10. 2021 08:57 --

cardi2 píše:Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.

-- 14. 10. 2021 08:58 --

Děkuji za odpověď

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše:v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno

Děkuji

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše:v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno

Děkuji
Skejva
Kolemjdoucí