Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 10. 2021 07:01

Divil by ses jak se dá ušpinit ta mřížka během chvilky. Nejlepší na vyčištění je lepící páska.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 20. 10. 2021 07:20

Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 20. 10. 2021 08:54

Ano, vetsinou tyto problemy zpusobuje VoLTE.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi2 20. 10. 2021 09:15

hurec píše:Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.

Volte zapnuto od začátku a síť t-mobile x let a žádný problém. Spíš bych to viděl na simku.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 20. 10. 2021 10:16

pokud ma O2 tak bych se tomu nedivil... u VDF + T-M ale naprosto bez problemu.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenaC23 20. 10. 2021 12:28

Takže funkcí VoLTE to není, problém přetrvává �. Tak teď zkusím výměnu SIM. Možná je ještě dobré dodat, že druhá strana má při hovoru naprosto stejný problém.
ZdenaC23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 21. 10. 2021 07:43

cardi2 píše:
hurec píše:Tento problem mi u t-mobile delalo volte. Po vypnuti bez problemu. Uz memam silu a nervy to resit. Vymenil jsem co slo.

Volte zapnuto od začátku a síť t-mobile x let a žádný problém. Spíš bych to viděl na simku.

Sim 3x menena. Mobil 3x jiny. Porad to same. Uz ani technik nevedel. Ze asi neco v BTS coz oni neresi. :-D . Prestal jsem to resit. Nemelo to smysl.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miseb79 21. 10. 2021 08:41

VoLTE by to robit urcite nemalo.
Tvoj problem moze byt v tom, ze telefon pri volani prejde do 2G siete a operator moze pouzivat nekvalitny kodek, resp. ma tak vytazeny TRX, ze pocas hovoru ti prejde z FullRate kodeku na halfrate kodek (prejavi sa ti to znizenim kvalit zvuku - moze sa ti to javit ako znizenie hlasitosti). Robi ti to len na nejakej lokalite alebo nezavisle od toho kde sa nachadzas? Ked tak to skus vymenou SIM od ineho operatora - tym vylucis kapacitny problem tvojho jestvujuceho operatora.
miseb79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZdenaC23 21. 10. 2021 18:58

Dnes jsem donesl novou SIM, tak vyzkousim, uvidim a dam vedet. Dekuju za rady vyzkousim i variantu vymeny SIM od jineho operatora. V krajni nouzi zmena operatora. Jakoze jsem z toho pekne znechuceny. Diky
ZdenaC23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stresik 21. 10. 2021 19:30

Ahoj. Potřeboval bych vás poprosit o radu. Moje S21 Ultra mi spadla, mám poškozený rámeček a rozbitý displej. Telefon mám pojištěný a tak ho chci dát do Samsungu na opravu. Rád bych ale před tím provedl hard reset a obnovení do továrního nastavení. Dnes se mi povedlo telefon zapnout, ale bohužel prostřední řada tlačítek pro zadání kódu pro odemčení obrazovky nefunguje. Nemůžu telefon vypnout, abych ho pomocí Volume Up a Power dostal do Recovery modu. Telefon nejde vypnout, redtartovat. Pokaždé si žádá kód pro vypnutí či restart. Je prosím vás nějaká možnost jak se do Recovery modu dostat za této situace aniž bych musel čekat na vypnutí telefonu z důvodu vybití (moudře jsem ho nabil na 100% …)
Děkuji za pomoc
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 10. 2021 07:21

Power+volume down ho restartujes, pak pri prehozeni prstu se dostanes do recovery, ale telefon musi bejt pripojen kabelem k pc.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZdenaC23 22. 10. 2021 13:01

Ahoj, přidávám info k problému. SIM včerejškem vyměněna a bez výsledku, nic nového, problém zůstává. V O2 po mně chtějí kdy jsem volal, komu jsem volal, odkud jsem volal a jestli má někdo ten samý problém. Další rada a jediná předpokládám je změna operátora.
ZdenaC23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 22. 10. 2021 15:33

Zajímavé. To jako dělá každému? Že musí měnit operátora? Divné
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 10. 2021 16:08

Nebo je reseni koupit si novy iPhone. Razem uvidis, jak se ti zvedne kvalita hovoru. Osobne odzkouseno.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod cardi2 22. 10. 2021 16:40

Serife: proč lžéš? Mám já vyzkoušeno že je to pěkný kec. Kamarád iphon a nadává na to jak špak. V rodině S21 vše ok Volte šlape čisté hovory všechno. Operátor T-mobile já na mé S10+ v rodině O2 S21 vše ok.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků