Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KosickyKosican 30. 9. 2021 10:55

Ahojte. Mám otázku konkrétne ku typu A52s 5G ...... Dá sa tento telefón používať so 4G? Či to funguje už len na 5G? Ak sa dá používať na frekvencii (či ako sa tomu hovorí) 4G, tak to treba niekde nastaviť?

Ide o to, že sestra chce ten telefón, ale nechce v ňom používať 5G (poprosím, nekomentujte to, ja tiež nechcem prejsť na 5G, ale mám starší telefón so 4G)....

Ďakujem za odpoveď.
KosickyKosican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 30. 9. 2021 11:21

prostě v nastavení sítě přepneš na 4G
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KosickyKosican 30. 9. 2021 11:32

Flatliners, ďakujem za odpoveď.

Mám ešte jednu otázku (odpovedať môže ktokoľevk).... Samsung A52s má papierovo horší foťák ako Samsung A52. A pritom je to o niečo drahší a má byť lepší......... Znamená to, ,že A52s bude robiť horšie fotky ako A52? Chápem, že megapixely zďaleka nie sú všetko (prakticky nemajú vôbec vplyv na kvalitu fotku, len na jej rozlíšenie), ale obávam sa, či A52s nepoužíva horší fotoaparát "do kvality obrazu", než A52.
Viete sa niekto k tomu vyjadriť?
KosickyKosican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rebkos 30. 9. 2021 12:16

iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 30. 9. 2021 12:21

Také by mě zajímal zdroj takových nesmyslných informací. Přinejmenším abych před ním mohl varovat. Takže prosím o odkaz odkud jsi informace čerpal.
KosickyKosican píše:Chápem, že megapixely zďaleka nie sú všetko (prakticky nemajú vôbec vplyv na kvalitu fotku, len na jej rozlíšenie), ale obávam sa, či A52s nepoužíva horší fotoaparát "do kvality obrazu", než A52.
Viete sa niekto k tomu vyjadriť?

Mám spíše podezření že sis spletl jeden z těch modelů s úplně jiným. Zmínka o rozlišení ve mně totiž vyvolává domněnku, že ses někde dočetl o jiném rozlišení a na základě toho sis vytvořil takový závěr. Nicméně oba mají 64mpx což znamená, že pokud poukazuješ na rozdílné rozlišení, nejspíš ses spletl. Ale tady jde zase jen o mou domněnku a vysvětlení. ;-)
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 9. 2021 21:25

To o horším foťáku u 5G verze platí v případě modelů A22 a A22 5G, kde je vůbec divné že tak odlišné telefony (fotoaparáty, displeje) používají podobné označení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KosickyKosican 3. 10. 2021 15:13

Chalani, ďakujem za rady. Nepravdivé informácie (ktoré som si neoveril) som mal (asi sa nebudete diviť) od sestry.... Takže ako som zistil (vďaka Rebkos), tak A52s má výkonnejší "počítač" v sebe, než A52. Chalani, ďakujem pekne za reakcie. ;-)
KosickyKosican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 4. 10. 2021 17:31

Nejlepší je že ten procák na A52s je výkonnostně úplně stejný jako A52 :D ale jak tak vidím lidi si myslí něco jiného. Stačí se mrknout na srovnávačky. Ano na youtube rozdíl ve vteřině v načítání apek toť vše.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skejva 13. 10. 2021 17:12

Ze samsungu S8+ přes Smart Switch vše přesunuto do A52s 5G. Vše funguje, pouze hry, které vyžadují propojení s FB (ze 7,tři nejdou). Chce to po mě přijmout v prohlížeči soubory cookies,což nejde. Je to přes celý displej a nejde s tím sjet dolů. Odinstalovala, znovu instalace. Mobil restartovala. Kde je prosím chyba a jak ji odstranit. Podotýkám, že v S8+vše fungovalo ok. Pokud je chybav prohlížeči, tak v jakém a jak nastavit. Hry jsou instalovány z Googlu play. Děkuji za každou radu. Irena
Skejva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 13. 10. 2021 19:34

Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.
Naposledy upravil cardi2 dne 14. 10. 2021 02:36, celkově upraveno 1
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 10. 2021 23:43

v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skejva 14. 10. 2021 07:57

Děkuji, přišla jsem na to! Měla jsem blbě nastavenou velikost obrazovky. Jinak děkuji za odpovědi. Irena

-- 14. 10. 2021 08:57 --

cardi2 píše:Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.


-- 14. 10. 2021 08:58 --

Děkuji za odpověď

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše:v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno



Děkuji

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše:v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno



Děkuji
Skejva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bublice 23. 10. 2021 14:54

Mám dotaz,už podruhé se mi stalo,že někde leží telefon a najednou začne řvát "i am here" dokud na něj nesáhnu. Stalo se to někomu?
bublice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szantus 23. 10. 2021 20:40

Standardní funkce Androidu (špatně rozpozná nějakou tvojí konverzaci a spustí hlasové ovládání) - Nastavení / Usnadnění / Hlasové ovládání / Hlasové probuzení / Najít telefon (Chcete-li najít telefon po hlasovém probuzení, řekněte "Where are you?") - toto je univerzální návod, může se lišit dle značky..
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublice 23. 10. 2021 22:01

Jé,tak to díky,podívám se na tohle nastavení.
bublice
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků