Samsung Galaxy Watch Active 2 x Galaxy Watch 4

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 8. 12. 2021 05:31

Jo umi ale ne se samsungy...vidis to je konecne alespon nejake reseni ;) dik to mne ani nenapadlo. Ale na te baterii by mohli pristi rok stejne zapracovat...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka337 8. 12. 2021 14:02

U mě tohle třeba není priorita. Nabíjím každý den i mobil takže k němu přidám i hodinky. Žádný problém. Důležitější je funkčnost která u Samsungu je priorita. Tak to mám zase já. S GW4 mi už nic nechybí. Vše fičí jak má.
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod vormen 8. 12. 2021 14:15

A co třeba měření vitálních funkcí přes noc? Pokud budu nabíjet každou noc, tak je mně tohle k ničemu. Garminy sundávám jen v neděli na hodinu, abych je nabil, jinak nonstop na ruce, kontinuální měření a při pohledu na variabilitu srdečního tepu hned poznám, jestli se blíží nějaká choroba. Jsou to prostě dva světy skoro jako android a ios a ideální řešení zatím není. Já bych taky preferoval funkce a denní nabíjení před výdrží, pokud vím, že hodinky dají den za všech okolností.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod voughne 8. 12. 2021 15:21

Mam Active 2 a som viac-menej spokojny, ale ak by som vyberal teraz, tak jednoznacne GW4 ... avsak je to o preferenciach uzivatela. Ja napr. pararelne s Active 2 pouzivam aj Xiaomi Mi Band 6 NFC, lebo vydrz a dobry mix funkcii kt. mi pocas bezneho pracovneho dna uplne postacuju. Samsung mam vlastne len kvoli sportu. Ale ak by som vyberal najuniverzalnejsie riesenie, tak Galaxy watch 4 mi pridu ako najlepsia volba.
voughne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka337 8. 12. 2021 15:42

vormen píše:A co třeba měření vitálních funkcí přes noc? Pokud budu nabíjet každou noc, tak je mně tohle k ničemu. Garminy sundávám jen v neděli na hodinu, abych je nabil, jinak nonstop na ruce, kontinuální měření a při pohledu na variabilitu srdečního tepu hned poznám, jestli se blíží nějaká choroba. Jsou to prostě dva světy skoro jako android a ios a ideální řešení zatím není. Já bych taky preferoval funkce a denní nabíjení před výdrží, pokud vím, že hodinky dají den za všech okolností.


Hodinky jsou za hodinu nabité, takže si je klidně nabiješ než půjdeš spát:) takže opět argument mimo. Jinak dva dny mi vydrží baterka v klidku, takže pak hoďka nabiju a ficim dál. Ji ak srovnání s garminy nemyslíš funkčně vážně že? :) stačilo když jsem je měl na den na ruce a rychle zpět k Samsungu kde všechno fungovalo jak má. Ale jak píše Vormen 100 lidi 100 chutí :) ťimto končím zdejší debatu asi o ničem;)
Jirka337
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod kultus 12. 12. 2021 08:56

Nemyslim si, ze je to debata o nicem kdyz se tady clovek neco dozvi...to jen kdyz napises ze ti garminy na den stacili a to je vse...navic si nemyslim, ze je den dostatecna doba na zkousku a soudy. To je jako kdybych napsal ze jsem mel iphone den na zkousku a ten system stoji za prd.
kultus
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků