Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod haens 18. 1. 2022 19:34

pokud ten úžasný E2200 korejci nechtějí sami pro sebe, tak se dá čekat, že to bude šit, stejně jako to bylo u 990.
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 18. 1. 2022 20:10

Na druhej strane,pockame na realne testy,kedze je to nova architektura a nieje na to ešte optimalizacia,tak ci onak,ak tam bude exynos,nekupujem.
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 18. 1. 2022 21:04

Pokud tam daji exynos. Bude lepsi si pockat na realne testy.
hurec
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod romo.11 21. 1. 2022 11:31

Ale ak Exynos 2200 bude obsahovat grafiku od AMD s RDNA2, bude to exkluzivita. Aku exkluzivitu by priniesol Snap 8 gen 1 ? Nezachytil som, ze by ho mal mat aj Snapdragon, ten ma Adreno. A ako by reagovali v USA, keby nemali to najlepsie?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 1. 2022 12:18

Pokud to má vliv jen na výkon, může to být každému k prdu, stejně to není kde využít.
Nejvíc brblaj ti, co si to stejně nekoupí, ikdyby tam bylo 16-jádro od AMD :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmenx201 21. 1. 2022 12:20

https://smartmania.cz/galaxy-s22-dostane-ruzne-cipsety-bude-mit-evropa-exynos-nebo-snapdragon/
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod red98 21. 1. 2022 18:00

Pre tych, ktori si myslia, ze snapdragon je vyhra:

https://www.youtube.com/watch?v=7uXe1TtTaQw&t=170s
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 24. 1. 2022 06:16

Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 1. 2022 13:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 24. 1. 2022 16:07

Na S22 Ultra se tesim...
Za mne(i pres ten horsi chipset) byl Note 20 Ultra jeden z nejlepsich telefonu.

Jsem zvedavej jak se ukaze a snad tam nic extra nepokazi.
O grafiku mi nejde ale bylo by fajn kdyby Exynos mel konecne neco navrch a clovek nemel pocit ze nema to "horsi"
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod red98 25. 1. 2022 17:58

Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 26. 1. 2022 10:38

S22 Ultra chci nahradit svůj dosluhující Note 10. Skoro mi je jedno, jestli bude mít nakonec SD nebo Exynos, protože s výkonem nemám problém ani u starého note, ale jestli bude cenovka u nás nad 35 a nebude nějaká slušná akce (cash back či bonus k výkupu), bude levnější i iP 13 pro max... Samozřejmě, iP nemá S pen, ale nevím, zda si může Samsung dovolit vyšší cenovku než Apple.
No, uvidíme, s čím nakonec přijdou. Každopádně je S22 ultra designově zdařilým nástupcem řady Note. Přebírá hlavní rysy řady note, za což jsem rád.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 26. 1. 2022 11:09

Akce budou hned. Sam uvidis. Samsung musi prodavat.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 1. 2022 11:18

Mobil-man: Samsung si může za Ultru říct, kolik chce. Je tu celkově hlad po Note umělě vyvolaný Samsungem a "zrušenou" řadou, navíc cenu ještě neznáš a Note byl vždy benefit ve formě S-Penu a to je unikát. Tu low-end Motorolu neberu v potaz.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků