Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod yetti1 19. 5. 2022 20:19

Taky se mi zdá, že baterka při používání padá rychleji dolů.
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 20. 5. 2022 07:02

No osobně bych řekl že se Vám to nezdá, já dával cca do 17 na baterku v poho (před update) a například včera jsem přes den dvakrát nabíjel (jen třeba vždy o 30 - 40%), padá to neuvěřitelně... jestli se to nezlepší bohužel musí S22 z domu...
Předpokládám, že to může mít spojitost s výpadky gps a daty, páč když několikrát za hodinu vyhledávají spojení tak to víc papá... osobně jsem výpadky s daty taky zaznamenal, vždy pomohl zap/vyp mód letadlo...
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 20. 5. 2022 07:21

Mě se výdrž pohybuje pořád stejně dobře i po poslední aktualizaci. Možná už by jste se měli přestat soustředit na sledování spotřeby a začít telefon (po)užívat k tomu k čemu je určenej.
No a jak už bylo hodněkrát napsáno, pokud nejste spokojený, kupte něco s čím spokojený budete. Jiná rada tady prostě není.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 20. 5. 2022 07:52

Ja mam vypadky dat taky ale u mne to neni/nebylo poslednim updatem ale uz i pred.

Snazil jsem se najit nejaky info a Samsung/lidi o tom vi ale skoro to vypada jako na male % telefonu ktery muzou mit nejaky vetsi problem.
Wifi mi taky obcas doma vypadne ale co jsem tak zjistil telefonu se z nejakyho duvodu nelibi Wifi 6.0...
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 20. 5. 2022 08:15

Souhlasím, ale bohužel tohle nejde neřešit když pořád hledám nabíječku abych odpoledne nebyl off.... Jinak samo telefon používám co to jde :))
Ještě počkám na další aktualizaci a pak bych musel oželet velikost a jít asi do S22+ :-/
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 20. 5. 2022 08:48

Je vidět, že Samsung to letos vůbec nezvládá. S22 jsem dostal až měsíc po datu uvedení na trh (s tím jsem celkem počítal, protože i u iPhonu se dlouho čekalo na telefony kvůli nedostatku čipů). A když jsem včera psal na Samsung, že už uběhlo 30 dnů od registrace telefonu a pořád nemám voucher na sluchátka, tak mi jen oznámili, že o akci je velký zájem, že nestíhají a že mám čekat :roll:
welby
Junior

Odeslat příspěvekod lostsoul81 20. 5. 2022 09:13

Tady je zas uplakánků. Když nejste s telefonem spokojení, tak ho vraťte, reklamujte, prodejte a kupte si třeba nakousnuté jablko. Fakt nechápu, co furt řešíte, i podprůměrně inteligentní jedinec musel přece vědět, že base S22 nebude s takovou kapacitou baterie žádný zázrak na výdrži.

Po posledním update žádnou změnu na výdrži baterie nepozoruji. Telefon používám tak jako předtím, neřeším žádné sledování procent baterie. Od začátku mám v telefonu tmobile simkartu, bez jakéhokoliv výpadku signálu, dat,
nemožnosti přijímání hovorů a bez výpadku GPS. Jediný problém, co jsem měl, byl battery drain na wifi a nefungovala automatická aktualizace aplikací, což už se, jak to tak vypadá vyřešilo. Telefon nabíjím kdykoliv během dne, třeba i na 70 procentech baterie a je mi to úplně ukradené. Telefon se má hlavně používat, ne ho jen opečovávat ho jako nějaký drahokam.

Kupte si jablko a budete spokojeni.
lostsoul81
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 20. 5. 2022 10:00

Takze tamtung neco vylepsi tak, ze to spis nejede, nez jede. Ale blbci jsme my, uzivatele. To je pekny.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yetti1 20. 5. 2022 10:08

Řeči typu kupte si jinej telefon, nevyřeší to, že po poslední aktualizaci víc padá baterka. A pokud to je po aktualizaci, tak je asi blbost telefon reklamovat, když by to mohla vyřešit další aktualizace. Ale jestli se sem nesmí napsat a potvrdit dojem, co měl už i jiný uživatel a že může být i chyba u Samsungu, tak to pak teprve bude tady jako u jabka, kde je všechno zlatý a sluníčkový.
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 5. 2022 10:19

Porovnání S22 Ultra se SD. Exynos vychází lépe na baterku a výkon je škrcen podobně. Takže Exynos bych řekl lepší.

https://www.notebookcheck.com/Vergleich ... 746.0.html
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemer 20. 5. 2022 10:21

Po posledním updatu řeším takovou zvláštní věc, tak mě zajímá, jestli máte stejný problém. Pokud telefon sundám z bezdrátové nabíječky, nebo jej odpojím od drátové nabíječky, tak se baterie telefonu začne vybíjet. Zkoušel jsem všechno možné, ale pomůže pouze opětovné připojení nabíječky. Dělá Vám to taky?
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lostsoul81 20. 5. 2022 10:30

orgasmic píše:Porovnání S22 Ultra se SD. Exynos vychází lépe na baterku a výkon je škrcen podobně. Takže Exynos bych řekl lepší.

https://www.notebookcheck.com/Vergleich ... 746.0.html


Díky moc za odkaz. Předtím se tady pořád jen kvičelo, že Exynos nikdy.
lostsoul81
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 20. 5. 2022 10:40

Baterie není nic extra ale ten den vydržím vždy bez potíží. Výpadky nepozoruji. Mám vypnuté 5G a Tmobile. Všechno funguje jak má. Hodně vám pomůže nastavit trvale tmavý režim. Za sebe jsem nakonec s telefonem velmi spokojený.
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 20. 5. 2022 10:47

pan_Lukas píše:Souhlasím, ale bohužel tohle nejde neřešit když pořád hledám nabíječku abych odpoledne nebyl off.... Jinak samo telefon používám co to jde :))
Ještě počkám na další aktualizaci a pak bych musel oželet velikost a jít asi do S22+ :-/

No pokud ti telefon nějak extrémně nevydrží, pak ti to žádná aktualizace nezlepší, jelikož čekat opravu v desítkách procent je utopie. Pokud je to ze tvé strany pozorování s lehce vyšší spotřebou, pak si opravdu musíš koupit telefon s vyšší kapacitou pokud ti nevydrží při tvém používání ani jeden den.
yetti1 píše:Řeči typu kupte si jinej telefon, nevyřeší to, že po poslední aktualizaci víc padá baterka. A pokud to je po aktualizaci, tak je asi blbost telefon reklamovat, když by to mohla vyřešit další aktualizace. Ale jestli se sem nesmí napsat a potvrdit dojem, co měl už i jiný uživatel a že může být i chyba u Samsungu, tak to pak teprve bude tady jako u jabka, kde je všechno zlatý a sluníčkový.

Opět odpovím, že aktualizace nikdy nevyřeší desítky procent úbytku. Pokud někomu nevydrží teď po aktualizaci telefon den, pak mu tak nevydržel ani před tím.
hurec píše:Takze tamtung neco vylepsi tak, ze to spis nejede, nez jede. Ale blbci jsme my, uzivatele. To je pekny.

Blbec nejsi proto, že možná v samsungu něco někdo podělal, ale proto, že si budeš chtít postěžovat tady. Od toho je podpora samsungu, tady ti maximálně někdo poradí, aby sis počkal na další aktualizaci, nebo ať si povypínáš různé funkce :lol: a nebo prostě koupit jinej telefon, kterej má podle recenzí skvělou výdrž. ;-)
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 20. 5. 2022 11:21

BTW kdyz uz se bavime o "problemech"...nevim jaka aktualizace to zpusobila ale pokud si pamatuju tak uz tady o tom nekdo psal.

Stava(nebo spis ted uz je to proste porad) ze po vyfoceni snimku uz se nezobrazuje "zpracovani" fotky a hlavne se fotka nezmeni dokud neodejdu pryc z galerie.

Nevim co to dela a co to zpusobuje ale je to dost otravne pac po vyfoceni fotky ma clovek pocit ze takhle ta fotka zustane protoze po prepnuti z fotaku na galerii telefon neukazuje zadnej "loading" zpracovani a hlavne se fotka ani nezmeni(teda az potom co odejdu a zase najedu na galerii).

Jinak s baterii problem nemam ale telefon zase tolik nepouzivam(ne tak ze bych ho vybil za jeden den).

Spis ty data atd...ted jsem koukal na Samsung forum a tam maj stejny problem jako ja(proste se zastavi download a konec)...jak jsem psal u mne to dela uz dyl a zadna aktualizace to nevyresila.
Kapr99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků