Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kapr99 28. 5. 2022 12:44

No mne se na S22U obcas trhne i Chrome a obcas se proste sekne uplne.
Navic sem tam se trhne celej system atd...neni to nic hrozny nedeje se to porad ale je tam videt ze to neni uplne ok :-D

Mne osobne to nevadi jen je trochu smutny ze se to deje u telefonu za 35k kterej ma bejt top co ted Samsung ma :-D
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Davedroid100 28. 5. 2022 15:06

Diky moc.
A prosim vas, kdyz se vam nekdo nedovola, prijde vam aspon VZDYCKY sms, ze se nedovolal? Takze o tom vite?
Aspon kdyby tak.
Davedroid100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 28. 5. 2022 15:54

Tohle je spíš jen pro info, max jestli má někdo nějaké logické vysvětlení :hm :mrgreen:

Ráno od 4 do 6 kdy v podstatě na telefonu neubylo procento a ležel na stole mám 23 minut zapnutou obrazovku, zvláštní to jev :-D
Přílohy
Screenshot_20220527-095905_Device care.jpg
Screenshot_20220527-095905_Device care.jpg (28.42 ) Zobrazeno 4644 krát
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schumacher436 28. 5. 2022 18:17

Nemate niekto nejaky zlavovy kupon do samsung eshopu ktorý nevyužije? Najlpesie na vsetok tovar alebo na mobilne telefony..Dík
schumacher436
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 29. 5. 2022 08:40

ALDA._ píše:Jak vam funguje na S22 twitter?
Ja mam prochazeni dost trhane. Na xda si stezuje vic lidi. Mozna pry problem exynosu. Nevim...
Tak me zajima, jak je to u vas...

Já jsem jinak s s22u 512 GB spokojený, žádné problémy se sítí, všechno jede plynule, ale ta aplikace Twitteru je nějaká blbě optimalizovaná, protože při scrollování škube obraz. Chrome ani jiné to nedělají.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 29. 5. 2022 16:41

Jak to tak čtu, tak zůstávám u stařičké S10e... :)
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 29. 5. 2022 17:37

foto1977
Pokud si nekoupil s22 pokud byla v akci se všema bonusama, pak kupovat teď je celkem nevýhodný, pokud chceš tedy nějaký výhody.
Jinak se týhle generace telefonu není třeba bát, jelikož tady si stěžujou jen ti, co mají problém a to je opravdu mizivé procento v porovnání s prodanejma kusama a spokojenejma uživatelema. No a oproti tomu co máš do teď je to rozdíl jako mezi trabantem a bugatti :lol:
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemer 29. 5. 2022 18:01

ALDA._ píše:Jak vam funguje na S22 twitter?
Ja mam prochazeni dost trhane. Na xda si stezuje vic lidi. Mozna pry problem exynosu. Nevim...
Tak me zajima, jak je to u vas...

Ano, toto potvrzuji. Navíc cca každé jeho 5. spuštění píše, že není přihlášený účet. Je potřeba jej ukončit a spustit znovu a většinou je to pak již OK.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 29. 5. 2022 19:48

Podělím se o svou zkušenost. Mám S22 Ultru z předprodeje. Spokojenost s ní postupně klesala, až jsem se včera rozhodl, že ji prodám a koupil jsem iPhone 13 pro max. Myslel jsem, že když všichni ten iPhone tak chválí, tak budu konečně spokojen a ono ne. Překvapilo mě, jak je to prostředí až dětské. Místy mi přišlo neostré (tapeta i ikony). Aplikace někdy při spouštění lagují. V appstoru aby se čert vyznal, stejně tak v samotném systému. Nastavení aplikací je naprosto nelogicky v menu místo v aplikacích. O pořádném adblocku aby si člověk nechal zdát. A úplná tragédie je cokoli nahrát do telefonu z pc, nedejbože 150GB hudby a pár stovek tapet a fotek. kdekoli se hnu, všude jen skáče vyhledávání nebo spousta nevyužitého prázdného místa na obrazovce. Ultra měla jít pryč, ale po jednom dni jde pryč jabko a Ultra dostává druhou šanci. Najednou se na ni dívám jinak.
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod kiosk123 29. 5. 2022 20:32

Za jeden deň sa absolútne nedá zvyknúť na úplne iný systém. Tu ide o to že ľudia to hneď na začiatku vzdajú lebo niesú ochotní sa prispôsobiť novým zmenám na ktoré boli pri Androide zvyknutí a vracajú sa hneď späť. Mal si dať tomu trochu čas, potom by si možno inak hovoril.
kiosk123
Junior

Odeslat příspěvekod Abracas 29. 5. 2022 22:30

renek1 píše:foto1977
je to rozdíl jako mezi trabantem a bugatti :lol:


Třeba mně to Bugatti vydrželo asi 3 dny a pak frčelo zase zpátky.. :-D.
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 30. 5. 2022 06:23

Co můžeš chtít po jednom dni? To nemáš sebemenší šanci ten systém poznat. Já jsem si na iOS zvykal přes dva měsíce a ty dva měsíce jsem ho často proklínal. Nastavení je standardně v aplikacích, v menu se mění jen takové ty systémové věci co se týče notifikací apod. Data, ať je to 1GB nebo 200 GB do telefonu přenesu naprosto rychle a spolehlivě třeba přes FTP (tedy pokud nemám Maca), nebo přes iCloud. Já celkem pravidelně přenáším 20GB dat a to buď přes iCloud nebo FTP (na Windows) a nebo pres AirDrop nebo iCloud na Macu. Tedy jednoduše přetáhnutím. Kabel v 2022 je fuj. Ten systém je prostě jiný a jako na vše si na něj musíš zvyknout a pochopit proč to je řešené jinak, většinou to má své důvody. Co se týče lagování, občas se to u nového zařízená stává, taky se mi to párkrát u 13 PM stalo jako u nového zařízení. Tahá si různá data a systém se "učí". Většinou po dvou dnech je to pryč.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 30. 5. 2022 06:40

Abracas píše:
renek1 píše:foto1977
je to rozdíl jako mezi trabantem a bugatti :lol:


Třeba mně to Bugatti vydrželo asi 3 dny a pak frčelo zase zpátky.. :-D.

Jak říkám, na fórech se v drtivé většině setkávaj nespokojení uživatelé (čehokoliv) a tak to působí dojmem, že je produkt třeba špatnej nebo problémovej. Myslím, že podobný debaty jsou na všechny produkty. Prostě někteří mají třeba smůlu na vadný kus, nebo mu prostě něco vadí, tak se tu zeptá, postěžuje, nebo popláče a zanadává a život jde dál.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 30. 5. 2022 18:38

lostsoul81 píše:
Jinak v datartu a alze mají teď originální folii samsung za 179 Kč, kdyby někdo sháněl. Týká se jen modelů S22 a S22+


Díky za tip, dnes přišly a jsou super :tleskani
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 1. 6. 2022 08:57

Co se týče originál fólie, tak to žádný zázrak zase není. Jednak není tak jednoduché nalepit ji opravdu přesně, pač při stírání té části mi lehce utekla a už nešla vrátit, takže u přední kamery je to patrné a navíc pozoruji, že při jistém odrazu světla má efekt benzínové kaluže (duhové barvy).
Ohledně porovnání Trabant versus Bugatti bych to takhle za sebe netvrdil. Přecházel jsem ze stařičké S7, která fungovala výborně a při přímém srovnání ten upgrade tolik nevnímám v něčem zásadně. Funkce a vybavenost velmi podobná (NFC, P67, bezdrátové nabijení, světelnost f1.7, sklo-kovové tělo) a první 2 roky byla i S7 naprosto plynulá (zde předpokládám, že po dvou letech už to taky nebude takové plynulé terno). Porovnání fotek je k zamyšlení. Na první pohled fotila i S7 velmi dobře. Co mě u fotek zatím trápí a snad to nějaká aktualizace opraví je: Noční snímky s nočním režimem mají v levém spodním rohu přeexponovaný flek a dále pokud fotíte nějakou osobu z boku/ z hora apod., tak po přiblížení mají občas zdeformovanou hlavu. Fotky mohu dát klidně k náhledu.
Samozřejmě z celkového pohledu jsem s telefonem velmi spokojený a i výdrž mi vyhovuje.
Pár dní zpět navigoval téměř celý den + často fotil a stejně večer skončil na stále slušných 25%.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků