Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 17. 8. 2022 20:32

Rozdělená obrazovka jede jen v 60Hz :-/
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 17. 8. 2022 22:51

Tomáš S.: na to aby si každý udělal obrázek z toho co jsi zde zesumíroval a dal si dohromady ty bláboly o S10e je až směšné:) ale tak necháme tě u toho, aby jsis fakt myslel, že ten tvůj dědeček S10e fotí lépe :) neskutečné jsi mě tím referátem rozsekal. Pravdu ovšem nemáš ale tak zkusil jsi to ;)
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 17. 8. 2022 22:53

Imi5: to je strašný problém těch 60hz na rozdělené obrazovce co? :) když to použiješ jednou za uherský rok beztak:) ale tak ty si vždy taky najdeš nějakou hloupustku. Nezapomeň nás pobavit něčím z alza diskuse :D
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 18. 8. 2022 04:24

Jojo pojď do mě. Jde tady o to proč to neumí když jiní to zvládají jsou to drobné věci které zamrzí a ty se dozvíš během používání. Nemá Samsung náhodou nejlepší displeje. :-D to by bylo tak náročné že by to procesor nezvládl.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 18. 8. 2022 06:36

romo.11 píše:Rada s22 je aj napriek nedostatkom to najlepsie, co sa s Androidom da kupit. Bodka.


Ano toto je pravda. A to preto ze Samsung nema momentne ziadnu konkurenciu a asi aj prave preto ten vyvoj za posledne roky dost opadol. Sak naco sabudeme snazit ked nam nema kto konkruovat ze :)
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 18. 8. 2022 07:12

Nema kto konkurovat? Huawei sice odpadol, ale Xiaomi, Oppo, Vivo nie su ziadni konkurenti? Apple vari nie je tiez konkurent a myslis ze vydava rok co rok mobily s prevratnymi zmenami?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 18. 8. 2022 07:16

Tak zde se řeší dobře blbosti končím. Jelikož když zde někdo napíše blábol že S10e fotí lépe, jak řada S22, tak to už je fakt moc. Pak se tu vytahují úplně nesmyslné Hz u rozdělené obrazovky, co to bude dál? Dioda? Má to jen 120hz když už ostatní mají 144?
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod tubík 18. 8. 2022 10:46

A napssl by mi nekdo, vydrz na jedno nabiti? Co priblizne jste s telefonem provadeli?
Priklad: hodina surfovani, poslech hudby ve sluchatkach 2h, telefonovani pul dne, FB, Messenger, hry 3hod a telefon padl v 18hod...
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš S. 18. 8. 2022 11:04

JirkaGalaxy :

Milý intergalaktický Jiříčku, jaké bláboly? Napsal jsem pouze svůj názor z porovnání hlavního snímače se kterým ty ani kdokoliv jiný samozřejmě nemusí souhlasit, respektuju to. Pokud to stihnu, nahraju tady pár fotek pro srovnání, ať si každý udělá obrázek a sám uzná za vhodné, který typ zpracování fotek mu vyhovuje více.

A pokud to s tím že končíš myslíš vážně, tak je to jen dobře a místní komunitě to velice prospěje. Tvá komunikace je totiž dost omezená na prostý a začarovaný kruh:

1. Já má vždycky pravdu.
2. Vy nemáte pravdu nikdy.
3. Asi máte pravdu, ale to neuznám a raději Vás urazím.

Jsi prostě skutečný vládce galaxie.
Tomáš S.
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 18. 8. 2022 11:46

Tomas: já si ty fotky sam srovnal q nafptil, kolega S10e má, takže lži si tu dále. Do té tvé galaxie. Vyfotil jsem čokla 8x po tom, že polovina na S10e byla mazlá a na mém plusku jen jedna z těch osmi. Dal po přiblížení detaily na 10e úplně rozmazané na mém krásně ostré. Takže proč zde jen lžeš? Tím s tebou končím panečku.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod romo.11 18. 8. 2022 12:10

trosku sa ukludnime, pani... @tomas ale tvoje prispevky tu presne take, ako vycitas jirkovi. trosku sebareflexie by to chcelo. medzi s22 a s10 to su 3 roky vyvoja ale ty tvrdis, ze fotky su horsie. no comment ...
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 18. 8. 2022 12:40

Tomas S: Jeste nespis zapomenout, ze on mel vsechny telefony a s kazdym telefonem ma prime srovnani. Sice ty telefony mel v ruce maximalne (a to kdo vi jestli) v Datartu nez ho prodejce vyrazil, ale i tak za minutu co ho mel v ruce s tim ma obrovske zkusenosti �
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 18. 8. 2022 13:13

Dirty: já měl všechny vlajky od Samsungu od řady S4 copak ti mám dále vysvětlovat? Myslím že asi nic, jelikož ty mi to stejně nevěříš, ale to mi je fakt jedno. Pak je tu fakt že S10e jsem měl v ruce jen na těch osm fotek a cca po půl hodině jsem se rád vrátil na moje nynější , které je o parník jinde. Ale hádat se zde dál nehodlám. Bay kluci.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod bagr3210 18. 8. 2022 13:55

Doufam,ze jen nevyhrozujes a uz fakt sklapnes a nebudes se vracet..


Tome,bez urazky,mam S22U,zena S10e a ty fotky od ni nejsou spatny,ale fakt maj dalejo k tym mojim...o selfickach nemluve..Byly jsme na dovoleny a z jejiho tel jsme vypadali jako gumene panny..z meho prirozeny,jeste i bedary a pihy bylo videt..s ostatnim tvrzenim souhlasim,na vlajku bez karty docela skoda,jeck mi nechyby,ale urcite nekteri oceni..uz neni co vymyslet,revoluce uz to nebude,jen nejaky to vylepseni..
bagr3210
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 18. 8. 2022 14:10

Není potřeba tu jít do osobní roviny. Po ukončení systému symbian jsem z Nokie přešel na Android a Samsung a od té doby jen samsung Galaxy S3, S4, Note4, Note8, Note9, Note10+, S21Ultra až k dnešní S22Ultra a fotky i celej systém je jednoznačně podle mejch měřítek nejlepší v současnosti a zpět bych se kvůli ničemu nevracel, maximálně bych ocenil tu pí*ovinku co byla na Note4 a tou byl infraport.
Ale pokud se týká fotek, tak těch mám v telefonu tisíce i z předchozích telefonů a žádná není lepší než ze současné S22Ultra. Je smůla, pokud to má někdo jinak, ale já jsem s každou novou generací zas spokojenější a vnímám tu evoluci.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků