Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 2. 2023 21:43

tttom píše:Ale já už na ISIC nemám nárok, můžu pouze ITIC ;-)


Ale pro uplatněni te 7% slevy neni nutna žadna karta. Hele mě řada 23 nezajima, ale cvičně jsem zkusil vytvořit objednavku a normalně mě to hodilo do platebni brany po uplatněni obou slevovych kodu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.n 3. 2. 2023 21:49

Mě to taky pustilo k bráně, ale druhej den psal borec z mobilpohotovosti mail, ať pošlu fotku ISIC, jinak budou nuceni objednávku stornovat...
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 2. 2023 22:04

@Domin7: neviem co riesis a co ako ocakavas, smartfony uz davno dosiahly peak v "revolucnych" veciach. Z roka na rok bude uz len evolucia, niekde väcsia niekde mensia, alebo ziadna. Dokonca aj ten dizajn sa uz plus minus ani menit nebude. Aj S24 bude vyzerat ako S23, tam proste nie je co zmenit okrem velkosti a poctu snimacov za zadnej strane. Caka sa uz len na selfie kameru pod displejom a to je vsetko.
Nikto nenuti nikoho kupovat novy telefon kazdy rok. Ani telku si nekupujes kazdy rok, ani chladnicku, ani auto.
Samsung musi este zapracovat na videu, oproti iphonu tam je toho este co zlepsovat, ale to je na 99% uz len softver.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 3. 2. 2023 22:26

Tak mne uz moju Ultru odoslali, dorazí v pondelok. Objednané s obchod-samsung.sk, asi 10min po tom čo nabehli. Po minuloročnom sklamaní z samsung.sk som tento krat kupil inde.

Bral som aj S23 pre moju krasavicu s NAY Elektrodomu keďže tam maju aj 10% späť na kartu ale zatial bez odozvy. Ma dorazit do predajne takže ked dorazi, pride sms/mail čiže je možné ze to bude tiež v pondelok
Naposledy upravil gerremi dne 3. 2. 2023 22:27, celkově upraveno 1
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 3. 2. 2023 22:27

renek1 píše:pepapepa1
Informace přímo od operátorky MP a vlastní zkušenost z minulého roku.
Pokud nevěříš, stačí napsat na chat MP. Je to pouze při vyzvednutí nového na prodejně a zároveň odkupu starého telefonu


15% jako bonus ale letos k výkupní ceně není
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 3. 2. 2023 22:34

Domin7 píše:Lidi, nechci být špatným prorokem, ale bla bla bla bla......revoluce. Ta už se dnes konat nebude u žádného mobilu.

Takže co vlastně chceš?? Všichni víme, že revoluce se už s dnešní technologií nekoná u žádnýho výrobce a ty pořád meleš tu svou, že to zas není posun nikam.
hurec píše:To se vědělo již delší dobu. Že to žádny extra kousek nebude. Zlepšení je prd prdu. Stejně jak i13PM vs i14PM. Jiny procák, lepší výdrž+foťák o prd prdu, zdražíme a to je vše.

Co kecáš o zdražení? Vloni stál S22Ultra 256GB 34 499,- a letos S23Ultra 256GB 34 999,- takže zdražení 500,- no to je teda hrůza. :lol:
Snímek obrazovky 2023-02-03 224310.jpg

Všichni vloni kecaj o tom, jak by jim stačilo kdyby byl konečně snapdragon a když je tak to vlastně nic neznamená. No a jako obvykle ještě nikdo telefon nemá, ale už teď je na něm všechno špatně. Prostě jak říkám to je to čecháčkovství, jen všechno pomlouvat.
bubakkaja píše:15% jako bonus ale letos k výkupní ceně není

Ale je, ještě jednou ti opakuju, že mi osobně volala operátorka MobilPohotovosti aby poděkovala za objednávku a že k výkupní ceně kromě bonusu 3000,- dostanu ještě 15% navýšení a 20% slevu na příslušenství přímo na prodejně. Ale nebudu tě přesvědčovat, až tak důležitý pro mě nejsi, ale ta sleva je pro mě dobrá.
Naposledy upravil renek1 dne 3. 2. 2023 22:46, celkově upraveno 4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 3. 2. 2023 22:37

miromen4 píše:
tttom píše:Ale já už na ISIC nemám nárok, můžu pouze ITIC ;-)


Ale pro uplatněni te 7% slevy neni nutna žadna karta. Hele mě řada 23 nezajima, ale cvičně jsem zkusil vytvořit objednavku a normalně mě to hodilo do platebni brany po uplatněni obou slevovych kodu.

Samozrejme, ze te to pusti. Akorat, kdyz nedas do poznamky cislo isic/itic karty, tak ti objednavku potom zrusi. Logicky nemuzes cekat, ze ti daji slevu na neco, na co nemas narok.
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 2. 2023 22:52

ondrej.n píše:Mě to taky pustilo k bráně, ale druhej den psal borec z mobilpohotovosti mail, ať pošlu fotku ISIC, jinak budou nuceni objednávku stornovat...

A to si objednaval ze stranek ofiko Samsung ? Takže by došlo k vraceni peněz...

-- 03 úno 2023 22:53 --

Shelby_Encore píše:
miromen4 píše:
tttom píše:Ale já už na ISIC nemám nárok, můžu pouze ITIC ;-)


Ale pro uplatněni te 7% slevy neni nutna žadna karta. Hele mě řada 23 nezajima, ale cvičně jsem zkusil vytvořit objednavku a normalně mě to hodilo do platebni brany po uplatněni obou slevovych kodu.

Samozrejme, ze te to pusti. Akorat, kdyz nedas do poznamky cislo isic/itic karty, tak ti objednavku potom zrusi. Logicky nemuzes cekat, ze ti daji slevu na neco, na co nemas narok.


Loni u řady S22 to normalně prošlo bez čisla karty.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 3. 2. 2023 23:01

Já už si začínám myslet, ze Renek v te mobilpohotovosti snad pracuje :D A srovnávat loňské ceny 256Gb s letošními je sice hezké, ale jen do 16.2. Po tomto datu už ti ty ceny zas tak sedět nebudou!
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod ondrej.n 3. 2. 2023 23:17

miromen4 píše:
ondrej.n píše:Mě to taky pustilo k bráně, ale druhej den psal borec z mobilpohotovosti mail, ať pošlu fotku ISIC, jinak budou nuceni objednávku stornovat...
A Loni u řady S22 to normalně prošlo bez čisla karty.

Nene, objednával jsem přes mp.cz, ale do poznámky jsem nezada č. ISIC, proto po mně možná "šli"
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 3. 2. 2023 23:23

Lukasou píše:@tttom Ahoj, jak přesně jsi, prosím, uplatnil ITIC slevu při nákupu na samsung.cz? A co přesně, prosím, znamená akce 1+1?

Moc děkuju.

Uplatnil sem slevový kód S07 a do poznámky k objednávce napsal číslo svojí ITIC Karty. Samozřejmě je to karta platná, dnes sem si ji nechal udělat (jde to online, akorát potřebuješ papír od zaměstnavatele - školy).
Akce 1+1 je zde:
https://www.samsung.com/cz/druhyzapolovinu/
Není to na všechno, ale zkoušel sem třeba přidat dva 2TB externí SSD disky, každý musí mít aspoň jinou barvu, a pak máš druhý za polovic. V kombinaci s uplatněním bodů za S23 budu mít ten druhý úplně zadarmo. Takže nebylo co řešit.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 2. 2023 23:25

ondrej.n

No a ja celou dobu piši o objednavce z ofiko stranek Samsung.
Ale schvalně jsem provedl komplet objednavku včetně studentske slevy přes MP tak uvidim jestli budu kontaktovan.
Naposledy upravil miromen4 dne 3. 2. 2023 23:26, celkově upraveno 2
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r_konf 3. 2. 2023 23:25

Shelby_Encore píše:Presne. Me to predikuje 3200kc cca


Jinak má v tom Samsung super systém...

Objednal jsem stejný telefon hned 1.2. (asi v 19:30) a "na cestě" ještě není :o)
r_konf
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 3. 2. 2023 23:28

Domin7 píše:Já už si začínám myslet, ze Renek v te mobilpohotovosti snad pracuje :D A srovnávat loňské ceny 256Gb s letošními je sice hezké, ale jen do 16.2. Po tomto datu už ti ty ceny zas tak sedět nebudou!

Ty si vážně hodně jednoduchej a asi seš na sebe i pyšnej. Když už někdo mluví o ceně, tak se bavíme o ceně při zahájení prodeje a ta byla taková jakou jsem psal a to se týká i cen jaké jsou teď u nové generace a to je to porovnání o kterém je tu řeč. Po nějakém čase ty ceny budou pochopitelně jiné, ale to by ti snad mohlo docvaknout. No i ty si pořiď chytrý telefon, ať je alespoň někdo z vás dvou chytrej. :hm
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 3. 2. 2023 23:43

Jinak má v tom Samsung super systém...
Objednal jsem stejný telefon hned 1.2. (asi v 19:30) a "na cestě" ještě není :o)


Ty Ultry chodí lidem kolem mne nějak divně ze Samsung.cz... ;-) Některým to dokonce ukazovalo na objednávce 17. února

S23+ mi odešla dnes ráno vč. trackování na zásilkovnu... Už jej tu má někdo doma? 8-)
EviatorCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků