Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cliffcz 8. 2. 2023 08:33

Lukasou píše:Mimochodem, pokud telefon objednáte/koupíte přímo na pobočce Samsungu, zkuste na prodejce trochu „přitlačit“. Aby dokázali konkurovat oficiálnímu Samsung eshopu, dokážou vám nabídnout i extra slevu k dorovnání těch 10% v Samsung Rewards.

Ahoj, na jake pobocce jsi byl? Zitra jdu na prodejnu pro kus, tak taky zkusim vyjednat nejakou vetsu slevu. Minule mi rekli, ze dostanu na dalsi nakup cca 350,- Kc. �
Cliffcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 2. 2023 09:06

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 8. 2. 2023 09:11

Tu pisu ze 3x zoom nema opticku stabilizaciu, vie niekto zodpovedne povedat ako to unho je? Niekolko stran dozadu sa pisalo ze ma . . .
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 2. 2023 09:25

Optickou stabilizaci má a řekl bych, že je i o něco výkonnější, v porovnání s S22.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 8. 2. 2023 09:31

A je i vidět v nastavení? Všude na netu je bez OIS.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 8. 2. 2023 09:35

Lukasou píše:Mimochodem, pokud telefon objednáte/koupíte přímo na pobočce Samsungu, zkuste na prodejce trochu „přitlačit“. Aby dokázali konkurovat oficiálnímu Samsung eshopu, dokážou vám nabídnout i extra slevu k dorovnání těch 10% v Samsung Rewards.

Tak to ja jsem byl na pobocce Samsungu naposled. Pristup a chovani zamestnancu, kdyz si "jen" vyzvedavate objednane zbozi pres oficialni eshop a neni to jejich kseft (prodejny patri firme Setos) je katastrofa.
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 8. 2. 2023 09:57

panrt píše:A je i vidět v nastavení? Všude na netu je bez OIS.


Má OIS i na teleobjektivu včetně supersteady při digitálních zoomech

Onedrive link:
https://1drv.ms/u/s!Aja-2tU_292MkrAW3yA ... g?e=NHYS6I
EviatorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Michalisko66 8. 2. 2023 10:19

AttaliaCZ píše:
Michalisko66 píše:IC: ale to přece nejsou fotky, ale to co ukazuje appka před vyfocením, ne? To není úplně směrodatné


Zavřu oči a budu brát, že tato odpověď není myslena vážně.


Jasně, zavři si co potřebuješ, jestli ti to pomůže :) U mě teda výsledné fotky vypadají za určitých situací dost odlišně než to, co vidím před vyfocením.
Michalisko66
Junior

Odeslat příspěvekod Sibelius_cz 8. 2. 2023 10:43

lC píše:Jedno zjištění, ale nevim jestli to není náhoda. Pri porovnáni hlavniho fotaku S22 a S23 má za horšího světla S22 lepší fotky. V pro režimu a stejných parametrů je u S22 více světla. Může někdo testnout taky?

automatika má nastavenou různou expozici (0 vs -1,3)
Samsung Galaxy S23 Ultra | Samsung Watch 6 44mm
Sibelius_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 8. 2. 2023 10:57

Bateria cez noc masaker. Iba 1% dole za 7 hodin. To som este na Samsungu nezazil, a to bola len prva noc, kde kludne mohlo nieco este bezat na pozadi.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod haens 8. 2. 2023 11:00

xmickey píše:Ve foto porovnávači na GSMarena přibylo S23 a S23+

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=12082&idPhone2=12083&idPhone3=11253


zajímalo by mě, proč má 23+ tak strašně rozmazanou tu mapu Londýna oproti S23, když to v oblasti foťáků mají být dva úplně stejné mobily... :hm
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 8. 2. 2023 11:18

Eddward píše:Bateria cez noc masaker. Iba 1% dole za 7 hodin. To som este na Samsungu nezazil, a to bola len prva noc, kde kludne mohlo nieco este bezat na pozadi.


Na jakém Samsungu přesně?Se zapnutým anebo vypnutým AOD?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 8. 2. 2023 11:21

Eddward píše:Bateria cez noc masaker. Iba 1% dole za 7 hodin. To som este na Samsungu nezazil, a to bola len prva noc, kde kludne mohlo nieco este bezat na pozadi.

Ono jde o to, co v tom telefonu člověk má. Mě S23 sežrala asi 7 procent, ale mám tam dvě SIM a u postele mi to chytá horší signál wifi z opakovače. Taky mám AOD, ale mezi 23-6h vypnutý. Každopádně pro běžného uživatele, který to nedrží v ruce 5 hodin pracovně, to musí vydržet dva dny. Brzy napíšu, jak na tom jsem.
Co mě ale zaráží je rozdílnost drátového a bezdrátového nabíjení a taky typu nabíječky. Když jsem připojil 65W nabíječku od svého původního REALME, tak to jelo pomaleji než když jsem zapojil origoš nabíječku Samsung 25W. To jsou asi nějaké čachry s těmy volty a ampéry, kterým jako laik nerozumím.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod Jamavimi 8. 2. 2023 11:44

Mi přišla ultra Lavender 6.2.2023, objednáno přímo na samsungu 1.2.2023 kolem půl 9 večer.
Vyzvedávala jsem si ji na Samsung prodejně.
Děkuji za kód na příslušenství, objednala jsem si 6.2.2023 na samsungu ještě kryty a dojdou mi dnes do zásilkovny :)
Za bonus rewards si za menší doplatek pořídím galaxy buds2 pro ještě :)

Jinak spokojenost, i když nabíjení není tak rychlý jak jsem počítala.. a to jsem si koupila extra nabíječku originál samsung 45W... První den se mi nějak moc vybila, ale to přičítám přenosu dat a tak... cca 108GB :-D

Teď mám od večera cca 21hod 100% a je skoro poledne a mám 82%, počítám, že dnes bych nabíjet nemusela.

A jestli je tu nějaká holka, tak ta barva je fakt krásná, někdy fialková někdy růžová, záleží na světle :-)
Jamavimi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 8. 2. 2023 12:05

xzeit píše:
Eddward píše:Bateria cez noc masaker. Iba 1% dole za 7 hodin. To som este na Samsungu nezazil, a to bola len prva noc, kde kludne mohlo nieco este bezat na pozadi.


Na jakém Samsungu přesně?Se zapnutým anebo vypnutým AOD?

S23 Ultra.
Vypnute AoD.
Ale zapnute Wifi, Data, GPS, BT, teda vsetko.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků