Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 31. 3. 2023 18:03

Děkuji za info. Fuuha, tak to mám co dohánět.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hufnagll 31. 3. 2023 18:05

Co je SOT
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod Tade2 31. 3. 2023 18:07

Screen on time. Jak dlouho byl zapnutý displej od posledního nabití např.
Tade2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 3. 2023 18:08

hufnagll píše:Co je SOT

Screen on Time = čas rozsvíceného displeje
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 31. 3. 2023 18:09

hurec píše:Děkuji za info. Fuuha, tak to mám co dohánět.

Nemáš co dohánět, jelikož sis přeci všechno nastavil, uspal a povypínal, takže se telefon už vlastně nijak nepřizpůsobí (nenaučí se) podle tvých slov. Musíš se spokojit jen s 7h :hm
Máš asi horší kus :lol:
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 31. 3. 2023 18:26

Ad SOT . . . SOT medzi roznymi ludmi je podla mna nic nehovoriace cislo. Ja poviem ze mam SOT 9 hodin, 9 hodin som cumel na web stranky. A sused povie ze klamem, lebo on ma SOT len 4 hodiny ked paril cely cas tu najnarocnejsiu hru na max vykon . . . Je to porovnatelne len u daneho cloveka, ked zmeni telefon a a stary aj novy pouziva s rovnakymi apkami v podstate rovnako.
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 31. 3. 2023 19:11

Tade2 píše:Screen on time. Jak dlouho byl zapnutý displej od posledního nabití např.


Není to náhodou od posledního nabití do 100%?

Jinak bych srovnával s tím iPhone dle pocitu, protože u iPhone v SOT máš i věci co běží na pozadí s vypnutým displayem když to detailněji prozkoumáš, čas samotného SOT Ti nebude sedět ;-) Já dám s Ultrou někdy i 2 dny, to je pro mě směrodatné a telefon s lepší výdrží jsem asi nikdy neměl, možná chvíli tuším M51 :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 31. 3. 2023 19:41

Je to len informacia, ako dlho si mal od plneho nabitia zapnutu obrazovku, nic viac (pocas tej doby nesmies mobil dat na nabijacku, inak sa pocitanie prerusi). SOT je zavisle od toho, ako intenzivne mobil pouzivas, takze nie je to nic, co by sa malo porovnavat, ze kto ma viac :)
Naposledy upravil romo.11 dne 1. 4. 2023 07:21, celkově upraveno 1
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pee tee 31. 3. 2023 20:12

Ahoj, 23 ultra se mi nechce připojit přes Smart View k TV LG. Vidím tam jiné TV, ale tu, co potřebuji, tu nevidím.
Např. jiný telefon (A52s) zmíněnou TV vidí a připojí se. Všichni jsme na jedné wifi.
Restart všeho jsem zkoušel, mazal jsem cache u 23u. Beze změny.
Nemáte nějaký nápad? Díky.
pee tee
Junior

Odeslat příspěvekod Jirass 31. 3. 2023 20:57

Tohle jsem měl se samsung televizí. Pomohl restart televize. Ale musel jsem přes dálkový ovladač, podržet na 5s. To pomohlo. Když jsem ji vytáhnul ze zásuvky, to nepomohlo. Ale LG to může mít jinak. Taky S23Ultra.
Jirass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pee tee 1. 4. 2023 11:06

Díky. Zkouším. Udělal jsem tovární natavení TV a beze změny. Tak budu zkoušet. Třeba tomu pomůže přicházející update.
pee tee
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 1. 4. 2023 13:16

Čus bývá ještě když koupíte u operátora S23 U ( Vodafone ) nějaký balast úvodní logo nějaká appka atd. nebo je čistý ?
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tade2 1. 4. 2023 14:31

pan_Lukas píše:
Tade2 píše:Screen on time. Jak dlouho byl zapnutý displej od posledního nabití např.


Není to náhodou od posledního nabití do 100%?

Jinak bych srovnával s tím iPhone dle pocitu, protože u iPhone v SOT máš i věci co běží na pozadí s vypnutým displayem když to detailněji prozkoumáš, čas samotného SOT Ti nebude sedět ;-) Já dám s Ultrou někdy i 2 dny, to je pro mě směrodatné a telefon s lepší výdrží jsem asi nikdy neměl, možná chvíli tuším M51 :-)


Ano, může být od 100 % - díky za upřesnění. Pak je tam i údaj SOT v rámci jednoho dne.
Tade2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hufnagll 1. 4. 2023 14:38

A kde najdu v aplikaci baterie ten SOT
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 1. 4. 2023 14:44

renek1 píše:pan_Lukas
Přesně tahle s prominutím sr*čka v modrým včera přišla ženě i z týhle adresy v takové jednoduché ušmudlané obálce (žádná krabička, nebo tak) a kryt byl ve spodní části zřejmě neopatrným zacházením při přepravě, nebo prostě už od dodavatele, vyhnutý tak, že při vložení telefonu do něj to nepřiléhalo, tak telefon vyndala zkusila přetáhnout to ohnutí zpět, což se i tak nějak povedlo, ale jsem přesvědčený, že to s kevlarem nebo carbonem nemá nic společnýho a je to jen nějakej levnej plast. Celkem to i klouže a bezpečně se to moc nedrží. Pokud je někdo s tímhle spokojenej, tak přeju ať dlouho slouží, ale za mě je to šunt.
Bohužel nedala si to vymluvit a chtěla vyzkoušet. Myslím ,že u toho dlouho nevydrží.
20230330_153211.jpg

Tak jak jsem předpokládal, tak kryt už šel do koše, jelikož ženě málem 2x vypadl z ruky (prej, "nějaká protiskluzová guma" :lol: :lol: jak tu někdo psal) a celkově z něj byla akorát na*raná.
No ne vždy je levné zboží tím co by člověk nakonec ocenil, ale alespoň nevyhodila tolik peněz.

hufnagll píše:A kde najdu v aplikaci baterie ten SOT

Nehledej to, budeš naštvanej. Užívej si telefonu a nehledej nepodstatné věci na kterých nezáleží.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků