Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Gotch 23. 7. 2009 14:23

No já mám českou verzi i8910čky a normálně bezproblémů si ten stabilizátor můžu zapnout, akorát když ho zapnut, tak zase nemůžu měnit hodnotu ISO.
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod fik78 23. 7. 2009 14:24

webstyl píše:nevite jak zjistim cestu k obrazku v galerii?

..abych to upresnil. nainstaloval jsem GPS soft a do galerie se mi hodilo 10 obrazku s logem Sygic a dost me to v te galerii rusi. tak chci zjistit cestu, kde a v jakem adresari ty obrazky jsou a dat je jako hidden. skryte.

nevím, jestli jde cesta, kterou chceš udělat. Každopádně tento problém jsem vyřešil tak, že jsem v galerii označil obrázek, dal options, folder options - new folder, čímž vytvoříš virtuální adresáře, kam můžeš obrázky schovat. Já si udělal adresáře na různé fotky, videa, atd. S uložením obrázků se nehýbe, je to jen virtuální změna. Hodně pomohlo. Akorát přesun obrázků je krkolomný, nejlepší bylo označit vybrané a přesunout. Ale je to práce.
fik78
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 23. 7. 2009 14:49

uz to mam vyreseno. ok.

mimochodem. pozor pozor! alza zdrazila o 900 Kč!!! fuj!
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod běžec 23. 7. 2009 14:57

Mr.Katana : Mam českou verzi a stabilizátor jde v pohodě. Problém může být v nastavení když máš nastavenou nějakou scénu tak nejde zapnout, když máš v SCN žádný tak jde.
Aktualizace: Na videu mi taky nejde zapnout, funguje někomu stabilizátor u videa?

Prosba pro ostatní majitele: Mam prvně symbian nešlo by že by každej hodil stručně co používá za aplikace a stručnej popis co to umí ať mam představu co existuje a co instalovat. Myslim že to uvítají i ostatní.

Díky
běžec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bobess2 23. 7. 2009 15:27

fik78 píše:
Mr.Katana píše:Dá se nějakým způsobem aktivovat stabilizátor u foťáku/kamery? Nabídka tam je, ale políčka jsou vyšedlé, což moc nechápu :(

pokud myslíš anti-shake, tak sice je on šedé, ale po kliknutí na "on" pole zmodrá a je zapnuto.

mno me to taky neslo,ale zmenim to na kameru a zpet a vsechno se mi oznaci a funguje..tak nevim cim to je..
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 23. 7. 2009 15:42

Hmm... tak mě nefunguje stabilizátor v žádném fotomodu (vyzkoušeno na většině z nich, nechtělo se mi klikat na úplně všechny), ani v tom základním, stejně tak při kameře nefunguje v žádném režimu nahrávání... Asi napíšu do Samsungu..
Mr.Katana
Junior

Odeslat příspěvekod G2GO 23. 7. 2009 16:58

Nikam nepiš, vypni blesk, pak už to půjde.
G2GO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karmos 23. 7. 2009 17:01

Mohl by me někdo pomoct jak convertovat filmy do te mašinky :?: :?: :?:
Naposledy upravil karmos dne 23. 7. 2009 19:12, celkově upraveno 1
karmos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 23. 7. 2009 17:18

G2GO píše:Nikam nepiš, vypni blesk, pak už to půjde.

Supr, díky, máš recht :-) Můžu ještě poprosit o vysvětlení, proč stabilizátor nefunguje s bleskem? Jako laikovi mi to moc do palice neleze...
Jinak už jsem přišel i na to, že při natáčení videa se stabilizátor dá zapnout jen v režimu rychlého nahrávání... (předtím jsem se špatně vyjádřil, zkoušel jsem všechna rozlišení, ne režimy). Já už ten telefon opravdu nechápu - když má stabilizaci, proč jí nemůže využít v těch nejpoužívanějších režimech? Hlavně u videa mě to mrzí, přecijen, třas v rukou hodně kazí dojem a HD rozlišení není všelék na krásu...
Mr.Katana
Junior

Odeslat příspěvekod G2GO 23. 7. 2009 17:29

U videa obsahuje anti-shake pouze rozlišení 320x240, trochu škoda, přece jenom je to pořád mobil...
Jinak proč bez blesku? Netuším :D
G2GO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 23. 7. 2009 17:59

nj, v tomhle mobilu je pořád na co přicházet... Já ale věřím, že stabilizátor je otázkou softwaru a ne hardwaru, když už tam tedy nějaká ta hw věcička asi bude... Třeba nechtějí, aby lidi přestali kupovat taky jejich foťáky :D
Jinak jak tu někdo říkal, že tu má Garmina, zkoušel jsi už do toho dát Smirdu? Nějak mi nechce fungovat..
Mr.Katana
Junior

Odeslat příspěvekod Torn.Fu.d2 23. 7. 2009 18:27

Rád bych se ctěných majitelů i8910 zeptat jak je to s funkčností Opery mini na tomto stroji. Je to pro mne jedním z požadavků pro koupi tohoto telefonu (zatím používám N95 a Iphone 2G) Na stránkách opery zatím verzi pro HD nemají (ani pro N 97).
Děkuji za odpověď.
Torn.Fu.d2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jenda685 23. 7. 2009 18:44

Trosku jsem hledal nejake Theme a tohle HDcku moooc slusi
http://www.edisk.cz/stahni/61625/Green- ... .42MB.html
Jenda685
Junior

Odeslat příspěvekod bobess2 23. 7. 2009 19:00

Jenda685 píše:Trosku jsem hledal nejake Theme a tohle HDcku moooc slusi
http://www.edisk.cz/stahni/61625/Green- ... .42MB.html

... nevim proč, ale nejde mi to otevřít... :hm
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod Daytona 23. 7. 2009 19:51

Se zeptám a co toje ta čtečka vizitek má to ten telefonek mít...
Daytona
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka