Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 24. 7. 2009 12:50

webstyl píše:A proc vam jako prohlizec nevyhovuje? to nechapu...naopak je luxusi, kdyz si to roztahnete na celou obrazovku, tak je to lahoda :-)

------------------------------

Ma tady nekdo nainstalovany Sygic?

Naprosto souhlasím! Ten prohlížeč je v pohodě! :-)
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod karmos 24. 7. 2009 13:29

Chci se zeptat mate taky fotky ktere vyfotite jen do třičtvrte plne když si je prohlížíte v galerii :?: :?:
Jde to nějak udělat aby to bylo přes celej dysplei :?: :?:
karmos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas555 24. 7. 2009 13:57

S těma fotkama je to vůbec zvláštní, v počítači se mi zase zobrazujou smrsklý ze stran. Zkoušel si v nastavení foťáku nastavit rozlišení fotek na 6mpix a ne na 8mpix.?
martas555
Junior

Odeslat příspěvekod karmos 24. 7. 2009 14:05

Martas555 Diky parada uz jsem spokojenej ještě jednou diky :tleskani :tleskani :tleskani
karmos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webstyl 24. 7. 2009 14:23

jake rozlisesni 6mpix, kdyz tam je jen 8, 5, 3..... :-D

----------------

mimochodem, chci se zeptat, kdyz ma soubor v telefonu nazev TMP9.$$$ nevite o jaky soubor se jedna? neni to nahodou nejaky docasny soubor?
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod martas555 24. 7. 2009 14:55

webstyl píše:jake rozlisesni 6mpix, kdyz tam je jen 8, 5, 3..... :-D

----------------

mimochodem, chci se zeptat, kdyz ma soubor v telefonu nazev TMP9.$$$ nevite o jaky soubor se jedna? neni to nahodou nejaky docasny soubor?

ve spodnim řádku je pak 6 a 2mp ,a ten soubor to vůbec nevim
martas555
Junior

Odeslat příspěvekod Gotch 24. 7. 2009 15:01

Hm tak musím říct, že jsou s telefonem zatím jenom problémy, nemám páru proč se nemůžu připojit přes O2 internet, stále mi to hází jenom možnost připojení přes Wifi, zatím se mi nepodařilo připojit přes Samsung Pc studio (že by x64 vistou?) a s tou baterkou to taky není žádná sláva, čekal jsem, že vydrží více :( no uvidíme, dám tomu čas :)
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 24. 7. 2009 15:09

martas555 píše:
webstyl píše:jake rozlisesni 6mpix, kdyz tam je jen 8, 5, 3..... :-D

----------------

ve spodnim řádku je pak 6 a 2mp ,a ten soubor to vůbec nevim

Ja mysilm, ze to je docasny soubor, zustal tam po aplikaci, kterou jsou odinstaloval. co myslite?
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod Gotch 24. 7. 2009 15:29

Hm to máš dobrý, jám v tom telefonu (v galerii) mám cca 40 souborů s názvem MdfPluginArchive, netuším kde se tam vzali, ale hlavně nejdou odstranit, když to zkusím tak mi telefon napíše, že soubor je otevřen, nelze odstranit. :(
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 24. 7. 2009 15:43

hm, tyjo tak to nevim. me to odstranit slo v poho, ale pro jistotu jsem ho nemazal, jen presunul do PC. tudiz ho v HDčku uz nemam, mam ho v PC. ale pochybuju, ze by byl soubor s priponou *.$$$ potrebny :-D takze ho maznu. ten soubor byl ve slozce system/instal/

a byl tam ten soubor spolu s instalackou te aplikace, kterou jsem odinstaloval. tudiz usuzuju, ze to byl soubor docasny, tudiz nepotebny. co myslite?

Jak ti pomoct. no tak zkus HD pripojit k PC jako mass storage, najdi ten soubor a smazni ho v PC. hm?
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod běžec 24. 7. 2009 16:13

Gotch píše:Hm tak musím říct, že jsou s telefonem zatím jenom problémy, nemám páru proč se nemůžu připojit přes O2 internet, stále mi to hází jenom možnost připojení přes Wifi, zatím se mi nepodařilo připojit přes Samsung Pc studio (že by x64 vistou?) a s tou baterkou to taky není žádná sláva, čekal jsem, že vydrží více :( no uvidíme, dám tomu čas :)

Mě to běží přes O2 internet vpohodě, pro nastavení jsem poslal: NASTAV INTERNET na 999111 a přišla mi konfigurační sms a vše ok. (kod pro otevření nastavení 12345)
běžec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nosooo 24. 7. 2009 16:51

tak od dnes som uz aj ja hrdym majitelom HDka a musim povedat ze zatial som nim ocareny,jedine co mi prekaza je velkost a vaha,ale hadam si na to zvyknem:-)
mam jeden problem vobec mi nejde synchronizovat telefon s pc,mam vistu x64
napr ked chcem zistit novsiu verziu SW tak mi stale vyhadzuje ze your phone is not connected
neviete co s tym?
nosooo
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 24. 7. 2009 17:11

jo. preinstalovat windowsy. x64 to nema rado...
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod bloodsoul 24. 7. 2009 17:22

na vistách to nejede :hm jinak fakt bomba stroj :-D
bloodsoul
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 24. 7. 2009 17:58

mam XP a plna spokojenost
webstyl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka