Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martas555 31. 7. 2009 19:06

Mám dotaz, dnes sem získal certifikát ,mám nainstalovaný ten program a mám cer a key, ale teď nevím jak cer a key do toho programu dostat , mám to i na svojí N95 8GB a tam se to dá , ale tady mi to nejde, nevíte někdo jak na to?
martas555
Junior

Odeslat příspěvekod bobess2 31. 7. 2009 19:27

nevíte někdo kde najít garmin unlocker - odemčení map pro mapsource??? dik
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod acidcrash 31. 7. 2009 19:54

ahoj lidi,mam docela problem....dnes rano mi prisla sms a telefon uplne odmita jakoukoliv snahu si ji precist...mam orange verzi....zkousel jsem vsechny zpusoby,ale pokazdy jen problikne displej a vrati se to zpatky....sms odesilat jdou a vsechno ostatni taky,ted akorat pisu z telefonu.....stalo se to uz nekomu?...nepomohlo ani tovarni nastaveni pres kod.....jsem zoufalej,na krame mi rekli,ze mi prehrajou soft na CZ,ale jinak prej nevi...diky za kazdou odpoved...
acidcrash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dobbin 31. 7. 2009 20:15

ahoj..podarilo sa mi nainštalovať Garmin mobile..beží, zobrazuje všetko..ale nedarí sa mi ho spojiť s GPS...stále sa chce spárovať s gps modulom cez modrý zub(asi externým)...a vnútorné gps keď pustím, chce pripojenie k netu a to zatiaľ nepúšťam, som momentálne v zahraničí..je to potreba? To potom musím počkať, až sa vrátim...prosím o radu..dík
Samsung i8910 HD
dobbin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Haffy14 31. 7. 2009 20:32

Prosim vás,nevíte někdo,kde by se dal do HD stahnout NDrive i s mapami,nebo nějaká jiná GPS.Nějak to nemůžu najít,za rady kdyžtak díky moc
Haffy14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webstyl 31. 7. 2009 20:42

caute chlapi, mam tady takovou perlicku. trosku jsem si pohraval s nastavenim a asi jsem neco nekde zrusil, ale nevim kde. kdyz jste v galerii, otevrete fotku a chcete prejit na dalsi fotku, tak jakoby listujete ve fotkach. no a to mi uz prave nejde. nevite kde se to nastavuje?
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod novic2004 31. 7. 2009 21:00

nevypnul sis pouze senzor? a s těma mapama, navigacema a všelijakým podobným warezem to je takovej problém nsjít si to na googlu? je toho upe plnej net tak nebuďte líný a dejte si to aspoň vyhledat. kdyby ste četli aspoň poslednách 5 stránek tak to tu je napsaný .... pořád jedno a to samý dokola :roll:
novic2004
Junior

Odeslat příspěvekod novic2004 31. 7. 2009 21:02

ahoj..podarilo sa mi nainštalovať Garmin mobile..beží, zobrazuje všetko..ale nedarí sa mi ho spojiť s GPS...stále sa chce spárovať s gps modulom cez modrý zub(asi externým)...a vnútorné gps keď pustím, chce pripojenie k netu a to zatiaľ nepúšťam, som momentálne v zahraničí..je to potreba? To potom musím počkať, až sa vrátim...prosím o radu..dík


když sem poprvé pustil garmina tak sem musel do nastavení tam si zadáš interní gps a eště sem tam někde snad klikal na zapnout gps
novic2004
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 31. 7. 2009 21:26

Jak by se asi dal odinstalovat QuickOffice? Chci odinstalovat jen ten, nic jiného, ale v instalovaných aplikacích to není a soubory, že bych je prostě smazal, jsem zatím taky neobjevil... :(
Mr.Katana
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webstyl 1. 8. 2009 11:52

webstyl píše:caute chlapi, mam tady takovou perlicku. trosku jsem si pohraval s nastavenim a asi jsem neco nekde zrusil, ale nevim kde. kdyz jste v galerii, otevrete fotku a chcete prejit na dalsi fotku, tak jakoby listujete ve fotkach. no a to mi uz prave nejde. nevite kde se to nastavuje?


Sensor mam zaply a stale efekt listovani fotek nemam. Uvitam rady. dekuji
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod panbboy 1. 8. 2009 11:58

pokud ti nejde rotace u fotek atd zkus jit na setting-device-sensor setting-motion setting-a musis mit zaskrtnute vsechny ikonky
panbboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panbboy 1. 8. 2009 12:01

prosim potreboval bych pomoc ohledne widgets .pokud chci stahnou vice widgetu tak me to nenajde ani jeden a pred tim nez jsem pouzil factory setting tak jich tam bylo aspon 17 prosim o radu predem dekuji
panbboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webstyl 1. 8. 2009 12:11

jo uz to jde....
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 1. 8. 2009 12:33

lidi jak to mate s vibracema pri vyzvaneni? Ja mam nastaveny vibrovani dotykove obrazovky na prvni stupen ale to mi zeslabi i vibrace pri vyzvaneni, kdyz nastavim vibrace obrazovky na 5 tak i pri vyzvaneni jedou na plno, jenze pak jsou pri ovladani telefonu ty vibrace nepohodlne silne. No a kdyz vibrace obrazovky vypnu, tak pri vyzvaneni jedou naplno. Nevite jak nastavit aby pri vyzvaneni byly vibrace naplno ale pri ovladani slabe? Nebo ti co maji novy firmware (anglicky) dela vam to taky?
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 1. 8. 2009 13:21

McZerro píše:lidi jak to mate s vibracema pri vyzvaneni? Ja mam nastaveny vibrovani dotykove obrazovky na prvni stupen ale to mi zeslabi i vibrace pri vyzvaneni, kdyz nastavim vibrace obrazovky na 5 tak i pri vyzvaneni jedou na plno, jenze pak jsou pri ovladani telefonu ty vibrace nepohodlne silne. No a kdyz vibrace obrazovky vypnu, tak pri vyzvaneni jedou naplno. Nevite jak nastavit aby pri vyzvaneni byly vibrace naplno ale pri ovladani slabe? Nebo ti co maji novy firmware (anglicky) dela vam to taky?

Vidíš, skvělý postřeh, ani mě nenapadlo, že to je ten důvod, proč jsou vibrace při vyzvánění tak slabé... To by tedy rozhodně zasloužilo opravu! Tím ti tedy zároveň odpovídám, chová se mi to stejně. :-|
Mr.Katana
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků