Samsung I8000 Omnia II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Folkmy 21. 5. 2010 06:15

to maasy: start/nastavení/displej a osvětlení/ položky na obrazovce...
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod maasy 21. 5. 2010 08:57

to vypnes jen widgety-respektive today obrazovku..ja bych potreboval zrusit touchwiz uplne
maasy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 21. 5. 2010 12:53

tak to nejde. je natvrdo v romce
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod maasy 21. 5. 2010 13:42

kdyz to flashnu tak by to ale melo jit ne?
maasy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 21. 5. 2010 13:57

no bys musel flešnout lite romku, která je osekaná a většinou v angličtině
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod maasy 21. 5. 2010 14:36

tak do toho nepujdu:-/v servisu by to nevyresili?
maasy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skoutak 23. 5. 2010 11:51

Ahoj mám ten stejnej problém nainstaloval jsem do omnie2 igo při spuštění hlásí error originál aplikation SD kart .Můžeš mi prosím poradit co s tím .
skoutak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalid2 31. 5. 2010 10:20

maasy - ako pisal Folkmy - jedine vypnut v nastaveniach, alebo dat lite rom.. :( Samsung do oficialnych ROMiek Touchwiz bude davat. Potom ti ostavaju jedine neoficialne ROMky, ale pred navstevou servisu si tam zas budes musiet dat tu oficialnu pokial chces zarucnu reklamaciu..

skoutak - skus naformatovat kartu v zariadeni (pozor zmaze ti na nej vsetky data co tam mas, tak si ich pred tym skopiruj do PC) a potom instalacky IGO nakopiruj do root-u na karte. Nevytvaraj ziadne adresare!!!
dalid2
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 2. 6. 2010 19:43

Tak pánové kdo chce kompas a svítilnu do Omnie tak zde je odkaz. Funguje to bez problémů, stačí jen zkalibrovat telefon a je to. Dál tam je při tom svítilna z led diod u foťáku.
http://www.careace.net/2010/01/04/o2com ... -omnia-ii/
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod tatka 6. 6. 2010 08:53

Poradil byste mi někdo, prosím, jak nastavit Omnii II jako modem pro připojení k Internetu na notebooku? Mám O2 a chtěl jsem si u nich aktivovat "Mobilní Internet", ale zatím to ztroskotalo na tom, že neumím připojit notebook s Windows Vistama přes Omnii. Děkuji za reakce. Podotýkám, že nechci Internet v mobilu, ale mobilní Internet v počítači.
tatka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dopa 8. 6. 2010 10:03

Zdravím.. stala se mi zvláštn věc.. měl jsem nastaveny 2 mail schránky.. jedna IMAP, druhá stahovaná přes POP3...
dejme tomu, že jedna se jmenovala JEDNA a druhá DVE. Vypnul jsem a zapnul jsem telefon.. chtěl jsem se podívat do mailů a maily nikde.. vůbec celá schránka nikde..
ale když se podívám do zpráv, tak u položky EMAIL vidím položky JEDNA a DVE, ale když je chci otevřít, tak to skočí na základní výber schránky..
nastavoval jsem si nově schránky a při zadání názvu "JEDNA" mi to zahlásilo, že tato schránka už existuje... to je sice hezky, ale nejde k ní přistupovat.. lze to nějak obnovit nebo někde smazat?? popř. smazat záznam v registru, aby se to tam už neobjevovalo...? poradí někdo? :)

díky
Dopa
Junior

Odeslat příspěvekod dalid2 9. 6. 2010 09:43

Fiďa88 píše:diky dalid2: poslal by si mi link na staženi. A řkel by si mi prosim jak to přeinstalovat? Diky, jestli to pro mě uděláš.

Sorry ze az tak neskoro odpovedam.. :( . Teraz nemam O2 pri sebe, takze iba tak po pamati. V programoch si spustit Marketplace. Je to iba odkaz. Stiahne si to instalacny cab a spustis instalaciu Marketplace. Potom si najdec v zozname soft co potrebujes, v tvojom pripade Mobile office2010 a opat si O2 stiahne instalacku a jej spustenie potvrdis.. V zavislosti od rychlosti dat v sieti, rataj ze stahovanie moze trvat dlhsie.. Mne to tusim stahovalo cca 20 min cez EDGE...
dalid2
Junior

Odeslat příspěvekod bojkas 9. 6. 2010 14:17

Nazdar,
netuší někdo proč u omnie II nejde najít žádný widget přes stahování widgetů? Vždy to vypíše "žádné widgety k dispozici". Je to telefon od Vodafone, vím, že u Stara to šlo po přepnutí profilu z Vodafone live na GPRS web, ale omnia II nic! :-(
bojkas
Junior

Odeslat příspěvekod dalid2 10. 6. 2010 13:09

bojkas - ja mam nebrandovanu Omniu2 a widgety mi to stiahne v pohode... Ze by Vodafon patlal do ROM-ky? Alebo uz mas postahovane vsetky dostupne widgnty?? :)
dalid2
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 10. 6. 2010 16:10

Nahodou se mi podarilo rozbit display u me omnie. :( :evil: Ani nevim jak ,ale jako jedine co me napadlo bylo to, ze pri nasedani do auto jsem klepnul o karoserii auta kapsou ve ktere jsem mel omnii a display je v pr....Ani jsi nejsem jisty jestli je to mozne ,ale proste displey (LCD pod digitalizerem-ten je v poradku)je rozbity. Omnie je pod zarukou,ale znackovy servis to urcite neopravi na zaruku a oprava bude asi v hodnote tohoto telefonu. Mimochodem na founu byla folie oboustrana invesible shield origos a mel jsem ho v originalnim samsung obale-takova ta pologumova olacka ,kterou samsung pribaluje k telefonu
Nevite nekdo o nekom kdo dokaze vymenit displey? Display jsem si Objednal novy z Honkongu a potreboval bych ho vymenit
diky moc za radu
dumardus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků