Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod patress 23. 4. 2010 10:35

Ahojte, prosím poraďte či táto pamäťová karta http://www.vvtech.sk/pamatove-karty/mic ... d-8gb.html do tohto mobilu pasuje, díky, nejak mám zmätok v tom, že aký je rozdiel medzi MicroSD a microSDHC pamäťovou kartou...ktoré do toho pasuje? chcel by som 8 GB-ovú si kúpiť, tak poprípade mi doporučte ak je tá za. Ďakujem.
patress
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hartcarter 23. 4. 2010 21:44

myslim že by mela bez problémů fungovat, sám mám SDHC 4 gb a slape v poho
jinak co jsem pochopil , SD jsou do 2 GB, pro velikosti od 4 GB se jmenujou SDHC...
hartcarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vewehr 26. 4. 2010 09:43

Tak Monte už je nějakou chvilku dostupný, ale pořád nemůžu moc najít nějaké obsáhlejší recenze. Nevíte o něčem? Popř. mohli by jste napsat nějaké vlastní obsáhlejší povídání tady? Většinou lidi píší, jen co potřebují vědět (pochopitelně), ale nějaký detailnější souhrn toho, co je super a co vadí po pár týdnech používání jsem moc nenašel. Díky.
Vewehr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patress 26. 4. 2010 10:03

dakujem za odpoved! a k poslednemu prispevku, vsak tu máš recenziu na tejto stranke...konkretne link: http://www.mobilmania.sk/clanky/recenzi ... fault.aspx ...ostatne vidis veci si precitas tu v diskucii...pekny den a aby som dodal, ja som s telefonom spokojny, jedina vec co mi chybala je pamatova karta, ktoru sa da lahko dokupit, inak ma vsetko co potrebujem. Mozno ta qwerty klavesnica alebo, ze este je vonku malo aplikacii nan, ale to casom pride.
patress
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vewehr 26. 4. 2010 10:52

Díky. Jde mi právě o recenze po nějakém tom užívání. Když někdo dostane mobil do ruky na 2 dny, tak většinou popíše hlavně obecné věci, ale pak člověk najednou zjistí, že někomu foun jednou za týden komplet zamrzne a to v těchto rychlých recenzích leckdy není a chce to intenzivnější používání. Takže díky za info, že spokojenost. Začínám být dost nalomený.
Vewehr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arokor 27. 4. 2010 16:43

Tak Monte samosebou má kameru na přední straně sice je to jen VGA ale funguje.
Kdo se chce podívat na svůj ksichtík tak at napíše * křížek 0 * křížek no a je to pd číslem 8 :-)
arokor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 03onename 28. 4. 2010 21:01

ahoj, po 4 dnech pouzivani mam dve otazky:

1) jakym zpusobem se prepina mezi spustenymi aplikacemi? v nejake recenzi jsem videl ukazku, ale nemuzu to najit
2) pri pouzivani google maps cekam na presnou pozici nekdy i vic nez 5 minut s tim, ze do te doby ukazuje pozici +-150 metru. je takova doba ok? moc se mi to nezda...

diky M.
03onename
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinChroust 1. 5. 2010 14:48

Recenzi S5620 Monte si můžete přečíst zde na blogu: http://mujsamsung.blog.mobilmania.cz/ nebo přímo zde: http://mujsamsung.cz/index.php/recenze/ ... ye-recenze
Šéfredaktor SamsungMania.cz
MartinChroust
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nedos 1. 5. 2010 16:32

Tak od dnešního dne jej má v nabídce i Vodafone za 4577,-
nedos
Junior

Odeslat příspěvekod 03onename 1. 5. 2010 19:55

pouziva nekdo z pritomnych aplikaci Palringona icq? v dostupnych services mam jen AIM a Gtalk, nevim jak icq pridat.

se skypem na tomto telefonu nemate nekdo zkusenost? na jinem foru jsem zahledl, ze je to mozne, ale dotycny nepise, jakou verzi je treba nainstalovat

dik M.
03onename
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nedos 2. 5. 2010 00:11

Tak s icq ti neporadim, to uz je pro me mrtvola, ale skype na tento mobil je treba tady: http://www.megamobilecontent.com/softwa ... Lite-i635/
nedos
Junior

Odeslat příspěvekod rikajmihonza 3. 5. 2010 10:27

Ahoj,
chtel jsem vas poprosit o radu. Pevne jsem byl rozhodnutej, ze si poridim Nokii 5530, jenze nedavno jsem se dozvedel o Samsungu Monte (tusim S5620?). Nejsem z tech, kdo menej mobil jako ponozky, takze bych byl rad, kdyby mi vydrzel aspon rok..klidne i dyl. Neverim moc odporovymu displayi u Nokie, proste mi prijde, ze se zakonite musi rozbit (budu rad, kdyz me
vyvedete z omylu). Samsung ma kapacitni, coz mi prijde mnohem lepsi. Zas u Nokie se mi libi otevreny OS, kterej Semsung nema a jeste se mi nelibi, ze Monte pri psani sms nelze pouzit qwert(y)z klavesnice..
Jinak oba telefony maji to, co bych od nich rad (wifi, prohlizeni office, prilezitostni foto..nic jinyho nepotrebuji)
Diky za vas cas. Honza
rikajmihonza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arokor 3. 5. 2010 17:14

To:rikajmihonza
Tak já jsem byl na tom podobně jako ty ale vybíral jsem mezi Montem a 5800 páč jsem chtěl i integrovaný Gps .Ale nakonec jsem vybral Monteho z důvodu lepší výdrže baterky.Ono naco mobil nabytej funkcemy( a v tom byla Nokia 5800 špičková) když ho budu muset nabíjet obden,protože výdrž monteho :max. udávaná 770 h pohotovost a 580 min udávaná doba hovoru, je defakto dvojnásobná oproti tvé zminované Nokii 5530.
arokor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rikajmihonza 3. 5. 2010 18:18

arokor , jak dlouho tedy vydrzi Monte? Ted me nezajima papirove, ale v realu. Diky
rikajmihonza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nedos 3. 5. 2010 21:11

Resim mensi problem, nastavil jsem si gmail hned pri uvodu po prvnim spusteni mobilu a ted nevim jak to dat pryc, protoze mi to za prve nejde nalezt na siti a za druhe to kazdych asi 15 min. problikne displej, ze nebyla nalezena cesta. A kde se nastavuje, pres co se ma pripojovat k netu? Jde to nekde urcit primarne? Diky.
Ja si s telefonem hraju od 12 a porad plna baterka, zapnuta wifi, radio a porad neco zkousim, takze ta vydrz bude nadprumerna :)

Presneji receno mi to pise: gmail.com - zadna odpoved
nedos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků