Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 28. 5. 2011 12:19

tak si přečtí návod od juweho, myslim že je to z toho uplně jasný, akorát tam to v tý závorce má bejt XWJVH ne XWJVB, má tam překlep, tak aby tě to nemátlo :D...jinak záloha všeho se dá snadno udělat přes Titanium Backup (zkoušel jsem i přes MyBackupPro, ale pak mi všechny zálohovaný aplikace házely po spuštění FC, to bylo při přechodu z 2.2.1 na 2.3.3, když to zálohuješ na stejný verzi androidu tak to funguje)

ale bejt tebou tak s tim ještě chvíli počkám až vyjde v4.4, pochopíš až ti využití baterie OS Android vyleze na 80% a mobil se ti vybije přes noc ze stovky na nulu :D...tenhle bug má bejt právě ve v4.4 odstraněnej
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod perseus.p 28. 5. 2011 14:23

potřebuji nahodit CF-ROOT, který tam mám dát když mám FROYO.BOJPB?
perseus.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 28. 5. 2011 14:32

na CF root se vykašli, Imhotep si u něho bricknul mobil, radši nahoď záchranný balíček a máš to, já ho nahazuju vždycky a nikdy s nim problem nebyl :)

btw, kde je vůbec Imhotep? Už se tu dlouho neobjevil :D :D :D
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod mrous 28. 5. 2011 17:50

BiGSh0cK píše:Koralis: no a nebo se nauč jednodušše flashovat a můžeš mít 2.2.1, 2.3.3 nebo i 2.3.4 hned :-)

mrous: seš na tom stejně jako já, mě je hledá někdy i několik minut, pak trvá dalších několik minut než se chytí a když se jí to konečně povede tak za chvilku vypadne a hledá ho znova...už jsem vyzkoušel asi 1000 modemů, romek i kernelů a bez rozdílu...navigací to taky neni, protože to samý dělá i GPS test...ale můžeš ještě vyzkoušet různý GPS fixy jako GPS Aids, nebo zkus změnit ty modemy, někomu to pomohlo...jinak asi nepomůže nic jinýho než reklamace, prej by to měli uznat, já už na to nemam nervy, navigaci moc často nevyužívám a nechci bejt zase měsíc bez mobilu, takže už jsem se s tim smířil...



Dekuji zkusim to,ja mam navigaci normalni klasickou,ale na kolo ji neberu a posledne jsem na kole trochu bloudil a tak by se v tomto připade navig.v SGS hodila ;-)
mrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Khandas 28. 5. 2011 20:48

Chodi vam nekomu kdo ma darkyy 10.1 vizitky? Me bratr posilal vizitku a nedosla.
Khandas
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 28. 5. 2011 22:01

Zdravím, mám dotaz.
K čemu je v /efs soubor .imei (pokud se otevře v txt tak je tam obsaženo IMEI)

V mém telefonu je pouze složka imei, tento soubor .imei tam kamarád má, ale mě tam chybí a nejsem si vědom, že bych ho mazal při obnově efs apod.

Jinak po několika flashích stále IMEI stejné tak nevím či to řešit nebo ne.
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 29. 5. 2011 09:10

to je blbost, těch složek tam musí bejt víc, musíš mít root a zkus se na o podívat přes program Root Explorer, přes něj jsem vždycky dělal zálohu já...jinak celej soubor efs by měl mít okolo 5MB
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 29. 5. 2011 09:16

Samozřejmě je tam těch souborů víc, mě jde jen o ten .imei, který tam nemám ...

Obsah mého /efs:

Obsah:
složka: .android
.nv2.bak
.nv2.bakmd5
.nv_state
cryptprop_applied_result
cryptprop_data
cryptprop_onetimeboot
cryptprop_securewipedata
složka: imei
nv.log
nv_data.bin
nv_data.bin.md5

kamarád co má taky Darkyho 10.1 má v té složce /efs ještě .imei, ale já ne, proto se ptám ..
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 29. 5. 2011 09:36

tak se na to vykašli, stejně to nebudeš potřebovat pokud se nebudeš snažit do mobilu nahrát windows 7, já to mam ještě uplně jinak :D :

.android : prázdná
imei : bt
mps_code.dat

a mimo složky jen ve složce efs :
.nv_data.bak
.nv_data.bak.md5
.nv_state
.nv2.bak
.nv2.bak.md5
nv_data
nv_data.bin.md5

zálohu jsem dělal celkem 3x (projistotu) a pokaždý to bylo stejný :D

-- 29. 5. 2011 10:53 --

už delší dobu srovnávám displeje mýho SGS a bráchovo ip4 a ikdyž nerad, musim říct, že ta retina prostě vede...to jsem si myslel jak mam mobil s nejlepšim displejem(kromě SGS2), a ono prd...nejen že má ip4 ty barvy správně nastavený (muj SGS má uplně jinej odstín, asi by se s tim něco dalo dělat ve voodoo color, ale já s tim moc neumim:D), bílá je u něj opravdu bílá, ale celkově jsou takový ostřejší a hezčí...druhá věc co mě napadá je, jestli mi v tom servise při výměně displeje nešoupli něco jinýho, třeba nějakej S-LCD jako má i9003, řekli si že to stejně nepoznám a oni ušetří :D...je to možný? dá se nějak ověřit jestli mam fakt super amoled? :D
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 29. 5. 2011 09:58

Díky za ten obsah složky... :-)


No, jestli máš SGS tak ten Super Amoled máš ;-)

Četl jsem, že se časem tyhle Amoledy vypálí...

Koukni na sgalaxy.cz, kde se to řešilo - dokonce 2 SGS vedle sebe viz (hned 2. příspěvek):

http://www.sgalaxy.cz/forum/54-obecna-d ... 5&start=45
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 29. 5. 2011 10:30

no jo, ale já mam vlastně cca měsíc starej displej, takže by měl bejt jako novej:)...reklamoval jsem ho kvůli vadě na skle, a četl jsem že se sklo musí měnit zároveň s displejem, takže mi asi vyměnili i ten...jinak existuje verze SGS i s S-LCD, takže si myslim že neni uplně nereálný plácnout tam místo SAMOLEDu S-LCD :)
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Imhotep 29. 5. 2011 11:05

BiGSh0cK píše:na CF root se vykašli, Imhotep si u něho bricknul mobil, radši nahoď záchranný balíček a máš to, já ho nahazuju vždycky a nikdy s nim problem nebyl :)

btw, kde je vůbec Imhotep? Už se tu dlouho neobjevil :D :D :D


co som ti chybal? :D uz to tu prilis nesledujem, kedze vyse uz skoro 2 mesiace ficim na iPhone 4, ale ako tak pozeram, moc sa toho nezmenilo, obcas mrknem ci Darky nieco nove nespachal a jeho stable v10 vysla tusim len teraz vo stvrtok :-) ale kedze to nemam ako skusit, verim ze je zas o kusok lepsia ako predchadzajuce verzie :-P

Inak btw. k tym displayom: Ano retina je sice uzasna, hlavne ked vyjdem von tak pozeram ake je to neskutocne ze taky pekny display. Ale zato polovica videi na youtube nejde (ani nenajde), neviem si stiahnute mp3 pridat do playlistov a upravit ID3 aby sa v kniznici pekne zobrazili, fotky sa nesyncuju prilis pohodlne, v tych veciach je Android vyborny. Ale co sa tyka baterky, na iP4 mi vydrzi s prehladom aj 3-4 dni. To u SGS nehrozilo :-)
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 29. 5. 2011 11:47

já bych ip4 nemoh mít, displej je pěknej ale na mě moc malej, já bych do toho nemoh koukat...jinak já se SGS 4 dny vydržim taky v poho...brácha má zaplý mobilní data (auto 2g/3g) a dobíjí každej den...
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Korialis 29. 5. 2011 11:56

tak dlouho s tim vydržíš? jak je to, prosimtě, možný?

imhotep: písničky můžeš otagovat v itunes, klikneš na písničku/album/interpreta, dáš get info a taguješ :)

a když synchronizuješ nějáký soubory, musíš je furt mít na tom stejným místě, kde byly, když si je dával do itunes, pak by s tim neměl bejt problém
Korialis
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 29. 5. 2011 12:02

no a brácha si udělal jailbreak a videa mu tam taky jdou...

mě SGS vydrží 1-4 dny. Když na něm celej den něco dělám, večer musí do nabíječky, ale když je celej den jenom v kapse, jenom párkrát rozsvítim displej abych se podíval kolik je hodin, večer má 80%, druhej den když nic nedělám tak cca 55% atd. Nejvíc jsem takhle vydržel asi 3 dny, pak už jsem začal hrát hry a večer mobil musel do nabíječky. Ale kdybych na něm nic nedělal, tak by ten 4. den vydržel taky :-)

jinak ho využívám celkem často a nabíjim jednou za 2 dny a vždycky mam ten druhej den ještě +-15%
BiGSh0cK
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků