Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jirici 3. 6. 2010 21:42

kdyz u opery mini vypnes "prizpusobit obrazovce" tak se paradoxne roztahne lepe nez se zapnutou volbou
jirici
Junior

Odeslat příspěvekod Alienmatej 3. 6. 2010 21:45

K tomu som sa dostal za 2 minúty keď som sa s ním hral v Samsungu :D :D
Alcatel OT735 -> Nokia 3220 -> SE k610i -> SE P1i -> HTC Touch HD -> SE P1i -> Samsung i8910 HD -> SE P1i --> Samsung Galaxy S 8GB <--
Alienmatej
Junior

Odeslat příspěvekod rimmer21 3. 6. 2010 21:45

czerny:
Je tam jeden hezky font asi vim co myslis, ale kdyz se divas na film, tak sou titulky u tohoto fontu strasne malé
rimmer21
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 3. 6. 2010 21:46

orgasmic
Zřejmě bude potřeba zavolat do banky a aktivovat tyhle platby přes internet.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zucan 3. 6. 2010 22:01

zdravim, takze prozatim neni realny ve Wave mit icq ( resp.nejakeho klienta) , ktery bude mozny minimalizovat na pozadi, aniz by me telefon nehodil do offlinu? Verite, ze se na Badu objevi?
a jeste jedna vec, budu moct mit na plose, tapete, nejake foto, ktere si najdu treba na netu, jako stazeny obrazek, nejake jpg proste?
zucan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rimmer21 3. 6. 2010 22:03

Jako to je v ... ten galaxy má to touchwiz ještě lepší jak wave. Ten dlouhý dotyk na plochu (jdou tam dát zkrakty !!! ) Taky nastavení treba toho daily briefingu je detailnejsi atd, atd, atd...asi me chcou nastvat :D

-- 3. 6. 2010 22:05 --

Zuzan: Ano muzes jakekoli jpg, klient zatím není, musis byt pripojeny pres prohlizec - zatim mi to nevadí je to v klidu.
rimmer21
Junior

Odeslat příspěvekod czerny.m 3. 6. 2010 22:15

Zucan: ale podle me brzo bude, protoze nevim kde jsem to videl, ale byli to oficialni obrazky a bylo tam icq v social hubu..
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 3. 6. 2010 22:17

Alienmatej píše:K tomu som sa dostal za 2 minúty keď som sa s ním hral v Samsungu :D :D
kde ho mali? v akej predajni? Normalne ho tam mali vystaveny,alebo na poziadanie si si ho pochytal?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 3. 6. 2010 22:19

zucan: možnosti ICQ jsou dvě - buď použít webovou verzi (např. meebo.com/mobile), ten lze minimalizovat bez problémů. Anebo použít vestavěný IM klient Palringo.
ICQ klient by měl být součástí Social Hubu (v Moje účty). Dle informací by měl být v jiných zemích dostupný, ale u nás zatím není. Snad brzo bude...

Ad pozadí) lze tam dát libovolný obrázek...
Naposledy upravil jmanek dne 3. 6. 2010 22:58, celkově upraveno 1
jmanek
Junior

Odeslat příspěvekod S8500wave 3. 6. 2010 22:28

existuje nejaky klient na telefonovanie cez net,nieco ako skype ??? dufam,ze ano :oboze
S8500wave
Junior

Odeslat příspěvekod KluG 3. 6. 2010 22:28

jmanek: Máš vyzkoušené, že se Palringo odhlásí? Mě přišlo, že jede na pozadí v pohodě ;)
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 3. 6. 2010 22:33

Pánové, já bych to neviděl tak špatně. Přece jenom, Wave se bude prodávat u všech operátorů u nás, takže pokud se Samsung vysere (pardon, puritáni odpustí, ale jinak se to nazvat nedá) na podporu a vydávání nových FW, tak si odradí spoustů zákazníků a u mě definitivně skončí. To jsem pak i ochoten napsat dlouhý mail na centrálu do Soulu:)

S tím Galaxy S, nevypadá to špatně, ale nelíbí se mi zpracování, je to hned upatlaný, ble. Navíc si myslím, že třeba já osobně Androida nevyužiju, u Googlu nemám email, na práci mobil taky zatím nepotřebuji.

Osobně radši koupím Wave až v průběhu prázdnin, až se trošku zaběhne a vychytají se dětské nemoci.

Jen dotaz, jdou stahovat aplikace z Appstoru i z jiných zemí? Nedělám si iluze o tom, že na tom našem jich bude přehršel :D
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod rimmer21 3. 6. 2010 22:35

No už teď vidiš že u nas nový FW není a němci ho mají...
Galaxy S si myslím budě dělo...
Nejdou stahovat z jinych zemí, asi to kontroluje simku...
rimmer21
Junior

Odeslat příspěvekod czerny.m 3. 6. 2010 22:38

tak třeba jsou nějaké potíže s překladem nebo licencemi a jen tak mimochodem, odepsali tady někomu z toho Samsungu? :lol:
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod Alienmatej 3. 6. 2010 22:39

paulo78 píše:
Alienmatej píše:K tomu som sa dostal za 2 minúty keď som sa s ním hral v Samsungu :D :D
kde ho mali? v akej predajni? Normalne ho tam mali vystaveny,alebo na poziadanie si si ho pochytal?

Zašiel som do Polus City Center a tam bol vystavený 8-P
Alcatel OT735 -> Nokia 3220 -> SE k610i -> SE P1i -> HTC Touch HD -> SE P1i -> Samsung i8910 HD -> SE P1i --> Samsung Galaxy S 8GB <--
Alienmatej
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka