Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fikla 27. 10. 2010 14:19

Mám takový problém, před měsícem jsem aktualizoval na novější firmware. Od té doby začaly problémy s nedostatkem paměti a občas nereagoval displej. Rozhodl jsem se pro hard-reset a máme tu následující zádrhely:
- přijatá SMS se připojí ke kontaktu ze SIM (mám nastaveny kontakty z telefonu)
- nejdou spojit narozeniny s kalendářem
- baterka zničehonic ztratí dvě čárky. Normálně vydržela tři dny při plné zátěži, teď třeba jen den.

Vím, že jsou to všechno věci, které se tu už probírali, ale snad nikdo je neměl všechny pohromadě. A hlavně by mě zajímalo, jestli existuje nějaké řešení těchto problémů.
fikla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 27. 10. 2010 16:46

ale už je nový firmware. tak aktualizuj.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Konicek 27. 10. 2010 22:10

Měl bych tu jeden problém... už 2x jsem se pokoušel o aktualizace firmwaru a pokaždé při provádění aktualizace došlo k neočekávané chybě... poté jsem postupoval bod po bodu k obnově firmwaru a opět při obnovení došlo k neočekávané chybě... poprvé jsem mobil musel dat do servisu... jde to opravit nějak jinak než to dat zase do servisu? Nevíte, čím by mohlo být, že při aktualizaci/obnovení dojde vždy k neočekávané chybě?
Aktualizaci provádím přes Samsung Kies.

takže obnovení se mi podařilo, ale teď mi kies už nenabízí aktualizaci firmwaru
Naposledy upravil Konicek dne 28. 10. 2010 17:26, celkově upraveno 3
Konicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dannyjay 27. 10. 2010 22:38

Ahoj , nevíte jak řešit když se po vypnutí a zapnutí telefonu vrátí zpět smazané doručenky ? Vypínám fakt jen občas, ale mazat pak okolo 100 doručenek mě fakt nebaví :-( A ještě jeden dotaz , nikde jsem nenašel zda se dá nastavit jak dlouho má trvat protokol událostí ? díky DANNY
dannyjay
Junior

Odeslat příspěvekod fuple 27. 10. 2010 23:22

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak rozdělit plochu na více jednotlivých podploch - v recenzi jsem se dočetl, že je jich možno mít až deset. Díky moc
fuple
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luboss92 27. 10. 2010 23:47

fuple: UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA STRANA 22!!!!! to je taková malá knížka, která se dává k telefonu a je v ní až překvapivě mnoho informací okolo telefonu (dá se najít i na webu - byl na ní odkaz i zde na fóru)
Nokia 3310 -> Nokia 6020 -> Nokia 6300 -> Samsung s7350 -> Samsung S8500
luboss92
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 28. 10. 2010 01:21

fuple píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak rozdělit plochu na více jednotlivých podploch - v recenzi jsem se dočetl, že je jich možno mít až deset. Díky moc

Stiskni nahore vlevo tl. upravit a otoc mobil nalezato,pak muzes plochy pridavat ci odebirat podle libosti. :-)
Cheetah007

Odeslat příspěvekod ladissek 28. 10. 2010 06:43

taky se pripojuji,jak nastavit,abych nemusel po vypnuti telefonu mazat opet dorucenky.
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod mysak44 28. 10. 2010 07:53

nemohu zprovoznit navigaci, nenachazi mi to zadne satelity tedy ani vlastni polohu. internetovi data mam povolene, mapy mam taky stazene. po koupi mi to jednou polohu nacetlo, ale vyckrat ne.
mysak44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod exBURN 28. 10. 2010 09:20

Neví někdo o portu na Android? Jestli se něco chystá aspoň??
ten kdo pije-krátce žije
ten kdo nepije-žije ještě kratší dobu,jelikož ho ten co pije ho přejede
exBURN
Junior

Odeslat příspěvekod cojone 28. 10. 2010 10:31

mysak44 píše:nemohu zprovoznit navigaci, nenachazi mi to zadne satelity tedy ani vlastni polohu. internetovi data mam povolene, mapy mam taky stazene. po koupi mi to jednou polohu nacetlo, ale vyckrat ne.

zkus to na volnem prostranstvi - ne ve meste nebo mezi stromy a pockej treba i 3-5 minut pro 1. vyhledani...
cojone
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 28. 10. 2010 11:16

Stahni tuto aplikaci nainstaluj a dej vyhledat satelity pojede to rychleji
GPS status
http://www.samsungapps.com/topApps/topA ... 7&listYN=Y
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sumerian 28. 10. 2010 11:45

mysak44: po spuštění aplikace od rajs ja pak nutné ťapnout na tři tečky a dát start GPS. aby si pak neříkal, že ti to taky nefunguje...
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nicek 28. 10. 2010 12:41

prosímvás kluci. chci aktualizovat z bada 1.0 na bada 1.0.2. a hledám to tady na fóru a nemůžu to najít :/ prosím mohli by jste mi říct, jak to mám aktualizovat nebo mi dát odkaz na nějakou stránku? dával jsem aktualizaci firmweru na ji1. ale chci aktualizovat cellý systém. z ji1 mě to dál nechce pustit... kterou verzi kies si mám stáhnout nebo jak stáhnu verzi bady v 1.0.2?
děkuji :-[
Mobil: Samsung GT- S8500 Wave
Sluchátka:Bose TriPort IE2, Koss PortaPro, Soundmagic PL-11
Přehrávače hudby: Samsung Wave, Apple Ipod shuffle
Nicek
Junior

Odeslat příspěvekod manek1001 28. 10. 2010 13:54

Fw JI1 je bada 1.0.2!!! Podivej se v nastaveni do systemoveho infa
manek1001
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka