Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod goman 9. 12. 2011 10:47

Ahoj,
všude jsem hledal, ale nikde jsem nenašel, jak instalovat aplikace do tohoto telefonu (systém bada) z počítače přes bluetooth?
Kdžy stáhnu nějaký soubor a není to java, ale bada, tak po rozbalení je to několik souborů a tak nevím, jak je nainstalovat.

Mohl by mi někdo poslat odkaz jak instalovat či dát návod,
Díky moc
karel
goman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dikfi 9. 12. 2011 12:36

goman: No aplikace lze instalovat akorát přes samsungapps, a to buď přímo v telefonu, nebo přes Kies. To co popisuješ ty je warez a ten se tu neřeší...
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod goman 9. 12. 2011 13:26

Ahoj,
v pořádku, díky za informaci. Můžeš mi tedy prosím poslat odkaz, kde se to řeší? Díky moc a měj se :-)
goman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marseb 12. 12. 2011 09:17

Wave 3 oficialne v CR, tak uz jenom cekame na Badu 2.0
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 12. 12. 2011 10:34

Ono to s tou Badou 2.0 všeobecně nebude ještě tak zcela jasné. Teprve před pár dny se např. objevila aktualita, že Bada 2.0 nebude pro všechny Wave, jak se původně avizovalo. Což svědčí o tom, že Samsung buď ještě nemá jasno, nebo ještě něco v systému ladí....

http://www.gsmarena.com/samsung_wave_52 ... s-3485.php
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 12. 12. 2011 13:32

Martin Bednář: Proč sem dáváš takovouhle zmateční informaci? Tohle je fórum Wave a článek se týká jiných modelů. Navíc tam píšou, že jim Samsung jako náhradu poskytne aspoň aktualizaci s vymoženostmi bady 2.0. V ČR je už oficiálně testovací verze. Wave badu 2.0 dostane.
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 12. 12. 2011 14:45

renčam: Já nezpochybňuji, že S8500 Wave Badu 2.0 dostane. Chtěl jsem jenom upozornit na to, že pravděpodobně ani výrobce ještě nemá zcela jasno co, kdy a komu. Ještě nedávno se psalo, že všechny modely Wave dostanou novou Badu. Nyní se objevila čerstvá informace, že Wave 525 a 533 ji nedostanou. Budí to na mě dojem, že ještě není zcela rozhodnuto a tak si říkám, kdy se Bady 2.0 vůbec dočkám/e.
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Hakisek 12. 12. 2011 20:11

// Fíla: Odstraněna inzerce, která patří do bazaru.
Hakisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lacino88 13. 12. 2011 19:23

Sobotu mi skoncil pausal, pondelok som siel po novy mobil... Samsung ale tento krat Galaxy S plus... Musim Vam povedat, ze je to uplne ina zazelzistost... Bada mozno sama o sebe neje zla.. ale je ako som pisal skoro sama... Na Galaxy je toolko aplikacii, hier, a vseliakych srandriciek, aj uzitocnych veci... Napr. som si stiahol skype, ktory ne a ne vyjst na Badu...icq, a mnoho socialnych aplikacii...jednoducho som momentalne spokojny, Wave asi popustuje do rodiny, aj led dostal som ponuky na predaj.. ale asi si ju zatial necham pre seba kym nedojde Bada bo zvedavost nepusti :)
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX; SSD Samsung 840 EVO 240GB; HDD WD Black 1TB; NEC EA244WMi; LG G6 ; Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod amaterius 13. 12. 2011 19:30

Máš pravdu,Bada není zlá,Bada totiž zatím nemá s operačním systémem nic společného a dlouho mít nebude,zpočátku jsem jí taky fandil,no po více než roce můžu jen konstatovat:Bada už ne..
amaterius
Junior

Odeslat příspěvekod Johny Fontane 13. 12. 2011 19:57

To mi připadne poněkud přehnané tvrzení. Systém Bada není špatný. Druhý Android to nikdy nebude, ale to ani není cílem, aby byl. Android má jinou filosofii a je naivní od Bady očekávat druhý Android.

A ona se Bada postupně zlepšuje a už i těch aplikací, které chybí tolik není. U Bady je škoda, že jí Samsung moc nepodporuje. Když si vezmete, kolik humbuku je kolem WP7 a to má za podobnou dobu existence menší podíl než Bada... Kdyby to Samsung víc rozjel, tak jako v úvodu, tak je Bada jinde.
Johny Fontane
Junior

Odeslat příspěvekod amaterius 13. 12. 2011 20:25

Jenže mobil si většinou nekupuješ na to,abys čekal více než rok,až výrobce vylepší softwer.Jako smartfone má absolutně nevyhovující prohlížeč,další vada-po chvíli práce s oficce dokumenty,popř.práce s navigací-zahlcená paměť a následné restarty.Toto přece není normálně fungující systém.Na nějaké emaily apod.si nemusíme kupovat chytré telefony,to zvládne téměř každý mobil od 700kč.Tak o čem se tu vlastně bavíme?Vychvalovat nádherný displej?To přece není záležitost chytrého telefonu
amaterius
Junior

Odeslat příspěvekod zip545 14. 12. 2011 18:38

Nedá mi to,ale musím to napsat.
Zdá se mi že se tak trošku opakuje situace kolem i8910.Vychvalovaný nadupaný telefon,který samsung utopil.Koupíte tel za 14 hadrů ze kterého se kvůli podpoře samsungu stává pomalinku a hlavně nenápadně softwarová hromádka šrotu :)
zip545
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas L 14. 12. 2011 21:03

Dobry den
chtel bych poridit Samsung wave 3. V ruznych obchodech stoji kolem 7 500,- avsak v renomovanych obchodech stoji kolem 8 500,-. Myslite se, ze je mozne tem lacinejsim verit? Prece jenom je to novy model a rozdil 1000 korun mi prijde podezrely
Diky za nazory
Tomas L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .soul 14. 12. 2011 21:18

No telefon ti prodaj, ale bude ze zahraničí (což neni problém), ovšem reklamace už problém jsou, protože je řeší na svoje náklady.

Jinak bych ti doporučil objednat si to z amazon.de, kde tě to vyjde na 285 euro včetně poštovného (7100kč), přičemž je to důvěryhodný obchod (s češtinou nevim jak to je).
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka