Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ciko1303 9. 7. 2010 19:57

Tak jsem narazil v manuálu (nevím jak ostatní, ale já ho mám dost podrobnej, dá se říci jako pro blbce) - a to, že pokud budu chtít přehrávat filmy s DivX, tak musím tf zaregistrovat na nějakejch stránkách vod.divx.com.
Nejsem anglofil takže jsem na to koukal jak na holý skřivany. Pokud to musím zaregistrovat - prosím popište podrobně.
Díky.
ciko1303
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eel 8500 9. 7. 2010 20:08

Ahoj, taky jsem se stala majitelkou Wavu, z velke casti diky vasi diskuzi ;-) Mam prosim jeden dotaz. Je normalni, ze mi vyzvaneni i budik dve/tri sekundy hraje velmi tise a teprve potom volenou hlasitosti? Nastavenou gradujici melodii nemam. Na starem Samsungu se mi tohle nestavalo, tak si nejsem jista, jestli nejde o chybu. Diky
eel 8500
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spacir26 9. 7. 2010 20:09

ciko1303- to je jen registrace na stažení programu na převod videa, ty tam zadáš ten kod z telefonu a můžeš si jej zadarmo stáhnout, já to měl i dvd rekorderu. Na převod videa najdeš lepší programy, třeba Format factory.
Naposledy upravil spacir26 dne 9. 7. 2010 20:11, celkově upraveno 1
spacir26
Junior

Odeslat příspěvekod radho 9. 7. 2010 20:10

to ciko1303 nič nemusíš registrovať ,pôjde to aj beztoho.. ;-] teda prezeranie divxu priamo v telefonu.
radho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben81 9. 7. 2010 20:53

Uz jsem to psal do sekce FW, ale napisu to i sem ...

Vsem, kterym po upgradu na novy FW nejede samsungapps z mobilu - zkuste zmenit jazyk telefonu na anglictinu a znovu zkuste samsungapps - samsungApps by vam pak mel jet.
ben81
Junior

Odeslat příspěvekod alpinab5 9. 7. 2010 20:59

Jsem zvědavej kdy budou konečně dělat ty widgety menší, acuweather hodiny velký jako kráva, kdyby čly aspoň zmenšit, nebo přepnout na digi, takhle na tu plochu nacpu sotva dva widgety... :oboze!
alpinab5
Junior

Odeslat příspěvekod KAMAK 9. 7. 2010 21:39

:oops: Tak všetkým okrem mňa sa podarilo AccuWeather nainštalovať? Ja neviem prečo to mne hlási že inštalácia sa nepodarila? :oops:
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirbrzobohaty 9. 7. 2010 22:23

zdravim tak uz sem konecne taky uzivatelem wavu.atak uz se taky muzu ptat.Takze :
Jak dám pryč to éčko nahoře(Edge) se mi vždycky nějakym způsobem zapne a já už nevim jak to vypnout.
A nějak se mi nejde dostat přes wifi na web.dělám něco špatně?
Poraďte prosím díky moc.. :-)
mirbrzobohaty
Junior

Odeslat příspěvekod chochy1977 9. 7. 2010 22:31

Kamak: Nevím co je u tebe špatně, ale před chvílí jsem si ten widget stáhla a nainstaloval se mi v pohodě. Navolila jsem si město a jede to.
Wave - můj první Samsung, můj první dotykáč ;o)
chochy1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivjo 10. 7. 2010 02:25

Mohl by mi někdo poradit jak se zbavit šíleně hlasitého cvakání při psaní na klávesnici nebo v menu při nastavení normálního zvukového profilu?Zeslabování na boku nemá žádný efekt. :-|
Jo a kde se vypíná 3G? Když chci někam zavolat tak mi vždycky napíšou,že není dostupná 3G síť a jestli to chci teda zkusit klasicky přes GSM?
Sony NWZ-S638,Iriver T10,Iphone + Head-Direct RE2,Sennheiser PX100,Cresyn
zivjo
Junior

Odeslat příspěvekod pavlatko 10. 7. 2010 06:07

mirbrzobohaty: To nedostaneš pryč nijak, řešilo se to tu několikrát, je to jen indikace že jsi na příjmu EDGE/GPRS případně 3G. Když je modré, je přenos neaktivní, červený je aktivní přenos. Ohledně wifi těžko říct, nejspíš špatně nastavený router/access point.

zivjo: jak to že zeslabování na boku nemá žádný efekt? Pokud jsi na té výchozí obrazovce a nemáš krom widgetů spuštěno nic, tak když dám hlasitost na 0, je klid :-) Ohledně 3G: Nastavení / Síť / Režim sítě / GSM 900/1800. Tím bude aktivní pouze GPRS/EDGE. Ale ty píšeš o problému při volání - nedáváš videohovor místo klasickýho hovoru? Mě takovou hlášku teda wave nepíše, i když mám 3G zaplé a jsem mimo jeho dosah.
pavlatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KAMAK 10. 7. 2010 07:15

Preluskal som už všetky nastavenia ale nikde som nenašiel možnosť nastavenia presmerovania hovorov. Vie mi niekto poradiť ? :oops:
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlatko 10. 7. 2010 07:57

KAMAK: Nastavení / Aplikace / Volat / Hlasový hovor
pavlatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben81 10. 7. 2010 09:02

Dotaz k aplikaci RemoteControl. Funguje vam v tom i klavesnice? Vcera jsem to zkousel a fungoval jenom posun kurzoru a tlacitka mysi. Klavesy vubec nereagovaly.
ben81
Junior

Odeslat příspěvekod formace 10. 7. 2010 09:08

Zdravim,mohl bych se zeptat jestli nekdo nevite o nejakem fajn prehravaci na hudbu a video nez je v telefonu ?
formace
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků