Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mahonay 3. 6. 2012 15:32

Pokud chceš ušetřit data na FUP tak si dej Operu mini.I Dolphin Browser je dobrej.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fire.man 3. 6. 2012 22:34

Já používám google chrome beta. Jako betu ho hodnotím velice zdařilým. Jediný problém, který s nim mám je velikost která je abnormálně vysoká 23MB. Ale vyhovuje mi synchronizace s Google Chrome na desktopu. Synchronizace tam znamená záložky, historie, aktuálně otevřená okna. Ale je to všechno na preferencích a vkusu. Předtím jsem používal Dolphin HD a taky max. spokojenost. Opera mini mě nikdy nevyhovovala. Ani na symbian nokii ani nyní.
Je to o zkoušení.
fire.man
Junior

Odeslat příspěvekod zabakov 4. 6. 2012 09:41

doporučuji Chrome ...synchronizace se záložkami v PC atd...atd....
zabakov
Junior

Odeslat příspěvekod kubullla 4. 6. 2012 15:32

a jak je to s daty u Dolphine HD? Jeste jsem tu nevidel zadny nazor na zakladni explorer ktery je v androidu?

Taky vam facebook aplikace zere takovych dat? Prave proto uvazuju o zmene browseru abych pres nej chodil i na FB
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 4. 6. 2012 16:10

Dolphine HD má pro mě obrovské plus a to že mi přeloží celou stránku třeba z xda do češtiny je to sice kostrbatej překlad z google translate, ale když něčemu nerozumim docela dost to pomůže v překladu....
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 5. 6. 2012 08:48

Tak jsem znovu do počítače nainstaloval Dropbox a opět nefunguje komunikace mezi SGS2 a počítačem přes USB. Vyřešil to někdo?
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 5. 6. 2012 13:29

začíná mně můj S2 srát. posledních několik dní se chová divně. z ničeho nic cítím v kapsy, jak hodně hřeje. byl na něm jenom nepřijatej hovor. teď sem musel restartovat, protože sem chtěl napsat sms a klávesnice nereagovala na dotyky. nešlo s tím nic udělat, jenom reset...
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod Dafcza 5. 6. 2012 13:44

neco spatnyhos nainstaloval co zasekava procesor lukasi:)
Dafcza
Junior

Odeslat příspěvekod JohnS 5. 6. 2012 14:37

fire.man píše:Já používám google chrome beta. Jako betu ho hodnotím velice zdařilým. Jediný problém, který s nim mám je velikost která je abnormálně vysoká 23MB. Ale vyhovuje mi synchronizace s Google Chrome na desktopu. Synchronizace tam znamená záložky, historie, aktuálně otevřená okna. Ale je to všechno na preferencích a vkusu. Předtím jsem používal Dolphin HD a taky max. spokojenost. Opera mini mě nikdy nevyhovovala. Ani na symbian nokii ani nyní.
Je to o zkoušení.

Jak v mobilu, tak v počítači používám taky výborný Google Chrome, ale ona vzájemná synchronizace mi bohužel nefunguje :-( Podotýkám, že jsem přihlašený jak ve stolním PC, tak v mobilním prohlížeči. Nemá někdo nějaký tip?
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod salash 5. 6. 2012 16:05

přišel už někdo na app pro nahrávání hovorů i když mám zapnuté bt handsfree?
salash
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 5. 6. 2012 20:51

lukas_repsol píše:začíná mně můj S2 srát. posledních několik dní se chová divně. z ničeho nic cítím v kapsy, jak hodně hřeje. byl na něm jenom nepřijatej hovor. teď sem musel restartovat, protože sem chtěl napsat sms a klávesnice nereagovala na dotyky. nešlo s tím nic udělat, jenom reset...

taky se mi pobčas rozpálí i když k tomu není důvod a klávesnice (swift key) se mi taky občas sekne a telefon nereaguje někdy se zastaví aplikace, ale jednou se kousl tak, že musela jit ven baterka. Poslední dobou(po aktualizaci na ICS,jen upřesním že jsem udělal wipe uplně všeho a ještě jsem smazal spoustu nepotřebnyho balastu) mi zůstávají na pozadí běžet aplikace( ofiko FB a Opera ty jsou nejhorší protože zatěžujou procesor) a procesy, pamět ram je stále na cca560mb(když vymažu ram tak se mi zastaví 20 procesů což nechápu co se mi zpouští když v grafu vytížení neni vidět nic) i když na GB při stejnejch aplikacích a stejném využívání to bylo kolem 450mb(možná kvůli ICS). Monitor os sem zkoušel a nic špatnýho jsem z toho nevypotil spíš jen to že Monitor os zatěžuje procesor 10-16% :D .

Jediny na co jsem přišel je ,že v nastavení/vývojařské možnosti jde zastavit procesy na pozadí a killovat procesy hned po opuštění aplikace, ale v tmp případě přicházím o multikasking a když potřebuju přeskakovat mezi aplikacemi(např. Opera a sms) tak se znovu vždy načítaji a to u browseru určitě nechci.

Nevim, jestli dělám něco špatně tak mi to řekněte nechci tady brečet nad mojí možnou chybou, ale s GB jsem byl bezstarostnej a smál se ostatním jak mají problémy a furt něco řeší
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 5. 6. 2012 21:32

Zdravím, mám nově zakoupenou distribuci od Vodafonu a na krabičce vpředu a na bocích není nápis 1,2 GHz (viz předchozí stránka), může mi to někdo objasnit jak je to možné? Ale na zádech krabičky se ve specifikacích 1,2 GHz píše. :shock:
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 5. 6. 2012 22:07

@volcom669
Nebude řešení to co už se zde psalo, vypnout na tvrdo hlasové příkazy? Jestli ne tak se omlouvám za spam, byl to jen nápad...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 5. 6. 2012 22:54

hlasové příkazy jsem zmrazil hned jak jsem udělal root takže ty to asi nebudou
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod Patrabus 5. 6. 2012 23:01

LukinM26 píše:Zdravím, mám nově zakoupenou distribuci od Vodafonu a na krabičce vpředu a na bocích není nápis 1,2 GHz (viz předchozí stránka), může mi to někdo objasnit jak je to možné? Ale na zádech krabičky se ve specifikacích 1,2 GHz píše. :shock:

Setrej na barve ci co. Ty krabicky od telefonu na fotce pochazeji primo od obcho.samsung. Prvni byl kupovan v lednu(s napisem 1.2ghz) a druhy pred par dny. Galaxie 3 tam napis taky nema, neni se ceho bat.
Alc OT Easy DB-Nokia 5110-Alcatel OT 301-Siemens C35i-Nokia 3310-7250i-6230i-6233-6120c-N82-6300i-6220c-N79-N85-5800-N97-N97m-SE W995i-U8i-N900-N8-N9-701-SGSII-N9-L800-L820-L920-X SP-SIII-L925-L1020-Z1C-S3m VE-S4m-Z1c-L830-E4g-SIII Neo-Z1c-S4m VE-J5-J5 16
Patrabus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka