Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod nikoulejou 9. 4. 2013 22:32

mahonay:
Díky, takže ikdyž je to šedivka tak můžu počkat ne ? A mimochodem asi nevíš kdy zhruba se něco plánuje na francii ? Chtěl bych si pokud možno zachovat záruku mám ji ještě rok a půl a tím flashem ji ztratím ne ?

Díky :)
nikoulejou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 9. 4. 2013 22:42

ketos
Pokud ti telefon nenajede tak to si budeš muset stáhnout tu samou romku pro tvou distribuci ze sammobile.com a přeflešnout přes Odin podle návodu

nikoulejou
Klidně si počkej. To ti nikdo neřekne kdy bude mít XEF aktualizaci.Je to na tobě jestli si nějakého JB flešneš přes Odin,telefon jde totiž kvůli záruce vrátit do původního stavu tím že si na sammobile.com stáhneš firmware k tvé distribuci a přeflešneš zase přes Odin.

A jinak kluci a holky tohle je taky můj poslední příspěvek zde na foru.Užívejte si SGS2 a ať se dílo daří. 8-D
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod preludeman 9. 4. 2013 23:13

Nahodil jsem tu XEZ a šlape jak po másle...ale má své mouchy, tedy pro mě, kalendář neukazuje čísla kalendářních týdnů, tapeta je statická, nescroluje, a hrozně mi blbnou doteky na swype klávesnici, dělá to takové kostrbate tahy a to znamená úplně jiná slova...jinak super, vše funguje, rychlost je znát, baterie také ubývá rychleji, ale to je možná tím že si s tím teď hraju...B-)
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 10. 4. 2013 00:10

Lidi chci si od vás poradit. Tátovi dneska přišla aktualizace na XEZ 4.1 a po instalaci to po nás chce pin na odemknutí sítě. Takže s telefonem nejde volat. Nevíte jak se s tim vypořádat? Telefon je šedivka Orange myslim. Každopádně jsem zkoušel telefon rootnout což je snad nadlidskej úkon nic podle návodů nefungovalo a chtěl jsem tam dát SimUnlock co jsem někde vyhrabal ale ten vyžaduje root. Nevíte nějakej elegantní způsob jak telefon rootnout? Taky jsem zkoušel do telefonu dát CWM ale to telefon přestal šlapat a tak jsem přes Odina všechno hodil zpět.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod j.aa 10. 4. 2013 02:09

halfarml píše:Dnes jsem taky upgradoval na JB. Telefon je z Vodafonu CR. Vse probehlo v poradku az na jednu vec. zmizela aplikace "zpravy a pocasi". Neni ani v seznamu aplikaci ani jako widget. Nevite co s tim? Docela casto jsem ji pouzival.

Také jsem tak dopadl. Jinak je vše ok.
Prosím o radu kde se dá najít. Hodně jsem ji využíval na zprávy.
j.aa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BB007 10. 4. 2013 08:14

BB007
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 10. 4. 2013 09:02

Zdravím, měl bych dotaz jestli někdo nemáte povědomost o tom, kdy asi bude aktualizace na JB i pro Slovenské SGS II (ORS). Máme v rodině několik SGS II a jeden kupodivu ze Slovenské distribuce Samsung (ale koupený v CZ) a zatím nemá aktualiuaci na JB a jede na ICS LPZ :'( . Dík za info
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod BB007 10. 4. 2013 09:53

Aktualizace si sleduj zde :
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?m ... S#firmware
Zeptej se svého operátora, ale i on to většinou neví, dle zkušenosti s Vodafone.
Moje aktualizace proběhla v pořádku, zatím všechno funguje :tleskani
BB007
Junior

Odeslat příspěvekod j.aa 10. 4. 2013 10:16

Díky moc.
To je přesně ono. A funguje na 100%. ;-)
j.aa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolega 10. 4. 2013 10:34

BB007: Já spíše chtěl vědět kdy asi ... to kde hledat jaksi vím, mám SGS II už 2 roky.

jinak počasí lze vybrati i tady: http://apps.samsung.com/earth/topApps/topAppsList.as?categoryID=G000018443
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod dave_de 10. 4. 2013 10:52

To Mahoney:
Díky za všechny rady. A na cos přešel, není-li to tajné, rád bych se případně inspiroval :-)
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod JohnS 10. 4. 2013 11:14

Tak jsme se konečně dočkali. Potvrzuji vydání 4.1. i pro telefony z klasické CZ distribuce, který mám právě já. Včera jsem aktualizoval. Přes Kies mi to několikrát vyhodilo chybu, ale přes wifi se podařilo v pohodě.
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 10. 4. 2013 11:45

A můžu se zeptat jak šlape ta aktualizace pro CZ distribuci (hlavně jak to vypadá s výdrží). Dělal jsi wipe?
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod JohnS 10. 4. 2013 13:31

Wipe jsem nedělal. Výdrž zatím nemohu posoudit. Od rána kdy jsem vyndal telefon z nabíječky si s ním hraju na všemožně nastavuju, takže jsem momentálně už na 65%. Posoudím až po pár dnech.
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod adirf4 10. 4. 2013 14:27

To Mahoney:

Též se přidávám k děkování za rady a výpomoc s různými problémy.
adirf4
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka