Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hovnik 3. 12. 2012 20:27

Hojte, mal som origo 2.3.6 SK, pokazilo sa mi tlacitko, v servise ho opravili a popritom mi nahrali 2.3.5 CZ O2. Chcem sa teda spytat, ci je tento fw lepsi. Pripadne aky je rozdiel medzi 2.3.5 a 2.3.6?
s tou 2.3.6 SK som mal problemy akurat s wifinou, ze semtam sa nechcela zapnut a sem tam telefon primrzol. Co hovorite na tu 2.3.5 O2?
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod Xearo 10. 12. 2012 08:39

Podle mě bude rozdíl jen minimální. Hlavně je tam navíc logo 02 při bootování a ikona v aplikacích hádám. Ale každopádně bych řekl, že ten problém s tlačítkem byla softwarová chyba, jinak nevidím jediný důvod proč ti tam přehráli firmware.
SGA, 2.3.6., root, StockLite v8
Xearo
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 10. 12. 2012 16:32

já ale nechápu co to je za prodejnu kde si koupím nebrandovaný mobil a při reklamaci mi tam nahrajou brandovanou romku jednoho z operátorů.
Nepřevzal bych to a vrátil bych jim to stím že později může nastat problém s další reklamaci.
a hlavně rozdíl bude v těch věcech od operátora tzn. bude přednastavený MMS a internetový profil, různé obrázky a loga a vyzvánění atd.
Pokud já vím tak ROM od O2 byla docela dobrá.
Myslím si že není problém pomoci stránrk ingbrzyho nahodit jakou si budeš přát, nebo ještě lepší zvolit nějakou z cust romek :-)
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod hovnik 11. 12. 2012 19:32

ja viem, ja som tam dal hned stock 2.3.6 SK, len som chcel vediet vas nazor, ci ta 2.3.5 nie je nahodou nejako super vydarena (v dobrom) a preto ju vsade davaju

inak by ma zaujimala este jedna vec. na ingbrzy strankach su dve slovenske verzie 2.3.6. myslite ze v nich je nejaky rozdiel? hlavne co sa tyka opravenych bugov a chyb
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 12. 12. 2012 08:40

Stalo se někomu u ACE že se mírně nafoukla baterka a blbne? Tel. mám 1 rok od O2.
Nabýjí se 20 minut a vybytý je taky za 15-20 min při internetu nebo videa .V pohotovosti vydrží víc, několik hodin. Zkoušel jsem i kalibraci baterie nebo výmaz batery bin souboru a pořád stejný.
V aplikaci mi to ukazuje vysoké hodnoty nabíjení 14500 mA a vybíjení 30000 mA .Zkoušel jsem i nahrát jinou verzi z 2.3.3 na 2.3.6 taky žádná změna. Jo a když napojím nabíječku po tom co se vypne a ukazuje 0 % tak ukazuje že baterka je na 3/4 nabytá.
Asi je KO ?
Vymažu root a odnesu na reklamaci do O2. >:-(

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod ddaner7 12. 12. 2012 14:20

.. Ja som s ACE spokojný, testujem akurat CM7 a je o dosť rýchlejšia. A robite s CWM Recovery Restore či iné kroky. Poradím, majte vždy nabitu baterku. Nestane sa Vám že budete naštvane pozerať na svoj Telefon čo mu je.
ddaner7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 12. 12. 2012 17:17

Nedělal jsem žádné kroky co popisuješ .V létě se mi 2x sám vypl že byl přehřáty při navigaci -jizda s klimou(možná se tehdy nafoukla ta baterka asi rok jsem ho neotvíral ta knevím kdy se nafoukla). Pak jsem 1x zkoušel batery calibrate přes ten program a pak někdy za týden z ničeho nic se to stalo.Tak že jsem asi prvni no.
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 15. 12. 2012 10:47

Nerad s tím otravuji, ale opravdu vám nechodí aktualizace? Včera mě telefon upozornil na další. A po instalaci se změnila verze jádra i sestavení:
Přílohy
SC20121214-174343.png
SC20121214-174343.png (38.02 ) Zobrazeno 14819 krát
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Doodier 15. 12. 2012 21:37

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, na stránkách ingbrzy.eu jsem našel návod jak si na SD kartě uvolnit nějaké místo na které se pak dají instalovat aplikace (http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ac ... re-app2sd/). Chápu to správně, že se tam dají instalovat aplikace, které by se jinak instalovaly do telefonu a tudíž získám větší prostor než je těch směšných 175MB? Dále se chci zeptat, zda-li je k tomu nutný ROOT telefonu a nebo nějaká speciální aplikace? Děkuji
Doodier
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 15. 12. 2012 21:45

2x ANO
Větší paměť - možnost nainstalovat více her a app
ROOT je potřeba
Link2SD, Amurulz script, nebo patřičně upravená Custom ROM
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod ptacko 30. 12. 2012 13:02

Cavte, aky je rozdiel medzi fw

SK S5830XWKT7 - Android 2.3.6 a
SK S5830XWKTR - Android 2.3.6

okrem datumov vydania. Oba su na ingbrzy a neviem ktory si mam dat. Myslite, ze ked je jeden vydany o par mesiacov neskor, bude mat vychytanych a opravenych viac much?

Diki za odpoved ;)
ptacko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.atesss 30. 12. 2012 20:25

Zdravím :-)
Mám takový dotaz, kámoš má již nový software na telefonu, a já mám pořád 2.3.4 a nenabízí mi to žádnou aktualizaci :-( .
Nevíte co stím? :-(
M.atesss
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 12. 2012 20:27

Čekat. Nebo nahrát neoficiálně.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod M.atesss 30. 12. 2012 20:38

A čekat? To jako jak dlouho? :-D A nebo zajít do prodejny kde jsem telefon koupil? :-)
M.atesss
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 12. 2012 20:39

A kdes to koupil?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka