Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 11. 2012 05:42

M6HE píše:aj ked si to ja nemyslim, kedze 2r.zaruku jednoducho predajca zo zakona poskytnut musi a nemoze sa z toho vyvliect odpovedou ,ze tovar je urceny pre inu krajinu

Nevím kde přesně chcete šedivku kupovat, ale někteří (ne všichni) takový low-end prodejci s reklamacemi dost vyjebávají (zamítání typu oxidace, mech.poškození ap.. a ne každý sí může dovolit hned soudního znalce na posudek a tahanice). takže když šedivku tak vybrat nějakého solidního prodejce (máj jednoho takového v Praze, přes PM klidně dám tip).
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 30. 11. 2012 20:35

tady sem našel návod, jak na mass storage, kterej u Nota není
http://androidaplikace.cz/index.php/2012/05/usb-mass-storage-zvoni-umiracek-nikoliv-ale-uplny/
ale při kopírování velkých souborů (zkusil sem 7,7 a 12,5 GB) to před koncem (u 99%) chodí chybu a soubor se nezkopíruje. 3GB soubor se zkopíroval v pohodě..
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 30. 11. 2012 21:13

Záleží v jakém formátu máš naformátovanou kartu,pokud FAT32 tak tam nic velkého nedostaneš to je všeobecně známo.Takže buď v telefonu naformátovat na exFAT nebo v pc přes čtečku karet na formát NTFS a pak by ti to mělo zkopírovat.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 11. 2012 22:13

lukas_repsol, ten článek má zcela zavádějící název. To co popisuje není nic jiného, než plugin do TC pro podporu MTP, s mass storage to nemá nic společného. Zkoušel jsem starou i novou verzi a obojí se chová divně, radši používám přímo Explorer.

EDIT: pokud jsem měl kartu naformátovanou na NTFS a namountovanou pomocí Paragon NTFS mounteru, tak sem přes MTP přenášel i soubory větší než 4 GB.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Whisky 1. 12. 2012 23:21

kucííí řešíte hovadiny.... v realném provozu je zcela jedno jestli souor větší než 4 GB nenakopíruji na telefon (to by dělal jenom blázen) od toho jsou jiná přenosová média....
galaxy note II je to nejlepší pro práci co dnes lze mít... nedám nanej dopustit, SII jsem už pohřbil, protože do ruky padnou oba telefony a display NII je tak akorát...
vsoušasnosti mám problem louskat data od kolegy ci neco psat na SII :-DD
Proč furt kupovat nový HW? Ten tex?ák jede i na deset let starém kávovaru :-)
Whisky
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 2. 12. 2012 19:19

vím, že na fat32 velkej soubor nedostanu. když ju v pc naformátuju na ntfs, tak ju note nepřečte. karta je v notifikační liště s vykřičníkem a jediná možnost je ju zformátovat. snažím se na kartu dostat fullhd film mkv. šlo to jenon na kartu naformátovanou exfat a nakopírovat přes čtečku. jinej způsob mně nefunguje. mass storage mně chybí...
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 2. 12. 2012 20:45

Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 2. 12. 2012 20:53

jj, to už jsem googlil.. ta apka na S3 vyžaduje root, tomu sem se chtěl vyhnout.. myslel sem si, že mass storage je základní věc, ale narážím na názory, že je to přežitek...
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 3. 12. 2012 22:16

co myslíte je to kvalitní, máte nějaké špatné zkušenosti s MHL kabely?
http://www.ebay.com/itm/For-Samsung-Gal ... 3f1fa040d9
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod petracl 4. 12. 2012 00:24

Nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi barvou marble white a ceramic white? Popřípadě jestli je některý z nich novější? Všude na netu je v e-shopech ceramic white a najednou mi dali v obchodě marble white..bude to vánoční dárek, tak ho nemůžu rozbalit, ale počítala jsem s ceramic, tak nevím, jestli ho mám vrátit... vím, že je to prkotina, ale trochu mě to zaskočilo...
petracl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Starbuck 6. 12. 2012 09:23

U ICS i JB 4.1.1. existovala S-poznámka, která byla u JB 4.1.2. nahrazena S-Note, která neumí jednu věc (nebo jsem aspoň na ni nepřišel). A to je umístění Poznámky na plochu (otevřeného listu, ne zástupce). Zkuste to někdo, jestli nepřijdete jak na to, já jsem v koncích. :-(
Starbuck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El_Jacobo 7. 12. 2012 16:45

Ahoj,
uvažuji, že bych přešel z SGSIII na Note II. Chtěl bych se zeptat, zda li má Note II také funkci "smart stay" a taková ta inteligentní gesta, jako SIII (nebo jak tomu říkají :-) ) . Díky
El_Jacobo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 7. 12. 2012 17:30

Ano, má.
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 9. 12. 2012 22:22

vedeli by ste mi odporucit nejake puzdro a chrannu foliu (pripadne aj ako pack) ? vdaka
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod Imhotep 10. 12. 2012 15:25

to puzdro alebo kryt by zaujimalo aj mna, koncom tyzdna mi ma telefon prist, tak by sa mi hodilo
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka