Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod bonyslav 14. 8. 2013 05:10

Tak po temer pul roce mam mikroskrabance na displeji a dva male, ale viditelne skrabance na leve strane na ramecku kolem displaye. Asi jsem byl hodne opilej a nesetrnej :D. Cekal jsem, ze k tomu dojde driv, ale s temi mikroskrabanci jsem hodne prekvapen. Myslel jsem, ze se objevi driv. Investice do kvalitniho pouzdra od Belkinu se preci jen vyplatilo.
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 14. 8. 2013 14:12

Tak to já mám teda ještě pořád fólii ale jak mám pouzdro tak se mi tam pod něj dostali malé kousky prachu a je to vidět na sluníčku a ještě jsem si odřel lak u konektoru na sluchátka jak je tam dávám :-D ale jinak zatím v pohodě
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 14. 8. 2013 14:17

Mikroskrabance prci nevadi, stejne nejsou pri zapnutem display videt, ale ja tam mam jeden, ktery treba u filmu jiz registruji. Spis budu reklamovat, protoze mi spadl na zem, coz ale neni videt a hrozne mi blbne proximity senzor.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Nagano80 14. 8. 2013 18:12

Má někdo zkušenosti s bezkontaktním placením od České Spořitelny? Dostanu nějaký nalepovací chip ale nikde mi nejsou schopní říct jestli to je NFC nebo ne. Nebo něco jako Club Card od Tesca v té velikosti. Díky za postřehy
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod t.dudis 14. 8. 2013 21:33

Ja myslim, ze Ceska Sporitelna zatim nenabizi platby pres NFC. Byl jsem tam nedavno a vnucovali mi nejaky Mobito, ale ti nejsou NFC olatby. Takze taky zatim nevi, o co jde.
t.dudis
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 14. 8. 2013 21:50

Už sem to našel a ve středu jí dostanu a pak vyzkouším.
Naposledy upravil Fíla dne 15. 8. 2013 13:16, celkově upraveno 1
Důvod: upraven formát odkazu
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 17. 8. 2013 10:38

Mám dotaz, máte někdo zkušenost s tím, že si stánete aplikaci (v mém případe ModrenCombat 4 a Backstab) a přesto, že ji mate oficiálně staženou z google play tak vám nahlásí, že nemáte kompatibilní zařízení??

Já totiž nevím co s tím, mám kamarády co na SG SII nebo SIII tyhle hry hrají taky a nemají s tím nejmenší problém... Ale na mém Note to prostě neběží :-\ a peníze zpět už taky nedostanu :-(
A bude hůř...
SuperhollymaN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 17. 8. 2013 15:40

nemas nejaky tweak na upravu DPI? Pripadne custom ROM, ktora taky tweak moze mat?
Ak nie, skus vymazat v nastaveni aplikacii data a cache tej hry (ak je uz nainstalovana), ak len nejde nainstalovat, tak data a cache skus vymazat u aplikacie Google Play.

Este mozes skusit pouzit app LCD Density Modder ktoru najdes v Play.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 17. 8. 2013 20:03

SuperhollymaN
A proč to instaluješ když ti píše že nahlásí, že nemáte kompatibilní zařízení ? Asi to není pro rozlišení N7100
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 17. 8. 2013 23:08

ale ta hra je aj pre Note 2
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod Mrvo 24. 8. 2013 17:31

Čaute , som dosť šikovný a podarilo sa mi stratiť S-pen :-D neviete niekto či sa dá kupiť ? na našich SK e-shopoch som našiel len na Note 10.1 ..
Mrvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 8. 2013 20:25

Mrvo
Tady máš S-peny na Slovensku ;-) :-))
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 2. 9. 2013 20:29

Ahoj, poprosil bych o radu, v poslední době se mi samovolně vypíná wifi, po připojení se tak během 5 s odpojí a znovu na dom. síť připojit nejde, pouze tak, že wifi vypnu a znovu zapnu. Zkoušel sem i zapnout na pořád při vypnutém displayi, ale stejně se odpojí. Po restartu to chvíli vydrží. Jestli to dělá nějaká aplikace....třeba batery booster?Děkuji za případné rady.
Honor 20 Pro
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 2. 9. 2013 21:53

Vzpomeň si od kdy ti to dělá a co jsi od té doby instaloval za aplikace a dej je pryč pak restartuj telefon a uvidíš co na to wifi.Pokud bude blbnout i pak tak bohužel budeš muset udělat tovární nastavení.
mahonay
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka