Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Huskyjbc 2. 9. 2013 21:04

Děkujuza odpověd :-) , už jsem to rozebíral na sousedním foru....
Honor 20 Pro
Huskyjbc
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 24. 9. 2013 10:27

Před 5 měsíci (str. 18), jsem tady řešil FlyGrip, podle mě je to pořád nejlepší gadget k Notu (levnější nepraktické škaredé náhrady nechci), ale díky ceně a hlavně nedostupnosti v ČR jsem se nakonec rozhodl zkusit si vyrobit podobně fungují pomůcku sám.
Píšu vám to sem proto, kdyby se někdo chtěl inspirovat, protože jsem s tím fakt spokojený cena (55kč obal)/výkon (použitelnost, dosah do všech rohu a jistota v držení, odnímatelný), nevýhoda je jen že sem to přišil lehce ke kraji od středu a tudíž telefon neleží vodorovně a překlápí se obraz občas.
1, 2, 3, 4, 5
@Nagano80 hlavně že je podle tebe Flygrip drahej a k ničemu ale koupil sis svůj levnej obal se stojánkem za 600 kč.
@Nighthawk dík za inspiraci.
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 24. 9. 2013 13:51

Žádný sem si nekoupil protože nemám Ebay a dělat nebudu
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod pepacermak 26. 9. 2013 20:39

Dobrý den mohu se zeptat?
1) V Nokii C7 jsem měl poznámku, kterou jsem průběžně upravoval. Když jem si přes Bluetooth poslal tuto poznámkudo Note II tak se mi uložila, ale nelze ji upravovat. Chápu, že je problém Symbian vs. Android, ale chci se zeptat, zda existuje aplikace, která by mi úpravy umožnila
2) Potřeboval bych občas upravovat excelovské soubory. V Android Marketu je několik aplikací, ale nevím, kteráby byla nejlepší. Samozřejmě počítám s placenou aplikací.
Děkuji moc
pepacermak
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 28. 9. 2013 17:20

Na samsung apps je zdarma polaris office a je dostačující :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod R.EE 28. 9. 2013 17:40

polaris office uz jsem mel v zakladu. jinak ze zvedavosti jsem stahnul quickoffice zdarma. jinak zkouset
R.EE
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 29. 9. 2013 16:06

V zakladu je ale pouze na prohlizeni. Tak jsem to mel ja a myslim ostatni taky. :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Nighthawk 30. 9. 2013 07:05

plnou verzi polaris office jsem si stáhnul zadarmo ze samsung apps.
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 3. 10. 2013 08:02

Tak uz je venku prvni unikla rom s androidem 4.3, tak se snad tento rok dockame stabilni verze :)

Hlavne je tam funkcni presun aplikaci a her na kartu, takze se nemuzu dockat :kuk:
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod pentaroth 7. 10. 2013 10:38

Hojte, tak jsem si taky koupil tohohle krasavce, protoze na me s2 praskl diplej. Mam jednu otazecku. Jakou mate nabijecku a za jak dlouho se vam nabije? Ja mam 2A a nabity je snad do dvou hodin. To u s2 trvalo snad 3 hodky.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 10. 2013 12:12

To bude u všech stejný. Taky mám do dvou hodin nabito. S2 měla jen 1A.
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod pentaroth 9. 10. 2013 11:39

Jj, je fajn, ze to tak rychle nabiji. Jeste baterku s takovou kapacitou. Oproti s2 je ta vydrz neuveritelna. Jeste mam otazecku: Da se na zamknute obrazovce posunout ty hodiny o kapke niz? Diky.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod pentaroth 12. 10. 2013 15:03

Da se na zamknute obrazovce posunout ty hodiny o kapke niz? Nemuzu na to prijit kde. Jestli to vubec jde. Dikas.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 12. 10. 2013 18:59

V základu to nejde.Jedině použít jiný zámek z Google Play kde si to můžeš nastavit k obrazu svému ;-)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Imhotep 16. 10. 2013 20:58

ale tie lockscreeny z Google Play stoja za prd, niekedy idu, niekedy nie. Podla toho ako fuka vietor. Pouzival som WidgetLocker ale fungoval tak, ze ked som prebudil telefon, ukazalo mi to povodny lockscreen a potom hned naskocil ten WidgetLocker. A okrem toho to trvalo dlho. Ale to prebudenie trva dost dlho aj tak.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka