Samsung S6802 Galaxy Ace Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sky85 16. 9. 2012 07:50

Zdravím,
Chci se zeptat, jestli tento telefon má mít proximity sensor? Pokud ano, jak má správně fungovat? Mě se při hovoru na displeji ukáže zámek. Pokud chvíli nic nedělám, displej zhasne. Pro ukončení hovoru musím zmáčknout hardwarové tlačítko a čekat, až se displej rozsvítí. Až pak je možné hovor ukončit. Zkusil jsem nějaké aplikace pro proximity sensor a napsaly, že v telefonu není, ale podle všech dostupných specifikací na internetu by ho měl mít.

EDIT: Takže telefon odeslán na reklamaci. Uvidím, jak se k tomu postaví Samsung. Kromě nefunkčního sensoru se ještě nenačítají kontakty na druhé SIM. Tento problém má vice uživatelů.
Naposledy upravil Fíla dne 10. 11. 2012 14:22, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu, přípěvky sloučeny
Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!
Sky85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kakakvak 1. 10. 2012 19:37

Hledám nějakou rom pro samsung galaxy ace duos "gt-s6802" ať jsem hledal kde jsem hledal a to i na XDA tak nic ....zatím dík všem kdo se pokusí pomoc. Root telefonů jsem provedl úspěšně podle návodu právě na XDA. Ale nic jako custom rom jsem nenašel tak snad někdo pomůže ....Víc hlav víc rozumu
Tak nakonec jsem našel jen jednu rom a ta je teď v mém telefonu ale žádné zlepšení to není snad tam je jen jedna hra navíc takže k ničemu .Byl bych opravdu moc rád kdyby se někomu podařilo sehnat nějakou rom pro již zmíněný telefon,která bude opravdu k užitku .Ještě jednou všem moc dík za snahu já už jsem v koncích už i strýček google si neví rady.

EDIT: Prosím o nějakou svižnou custom rom pro tento telefon dik moc já už si nevím rady :oboze :lol:

EDIT 2: Tak jsem něco našel tak snad pomůže ....:)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... st32426554
Naposledy upravil Fíla dne 10. 11. 2012 14:23, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny
kakakvak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BB. 14. 10. 2012 15:12

Sky85 píše:Takže telefon odeslán na reklamaci. Uvidím, jak se k tomu postaví Samsung. Kromě nefunkčního sensoru se ještě nenačítají kontakty na druhé SIM. Tento problém má vice uživatelů.

Jak to dopadlo? Nebo ještě nedopadlo?
BB.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wiger123 17. 10. 2012 09:12

Hello,
I was one time wondering if this phone has a propinquity sensor? If yes, how to operate properly? Me in the work of a phone call, the display shows lock. In case you do not do anything for some time, the screen turns off. To finish the call I must press the hardware button & wait until the display lights up. Only then it is feasible to finish the call. I attempted some applications for propinquity sensor & reported that the phone is not, but according to all specifications available on the net, it ought to have.
Test king http://www.testking.org/
Training 640-461 http://www.testking.org/640-461.htm
Exams 000-780 http://www.testking.org/000-780.htm
Material 70-646 http://www.testking.org/70-646.htm
wiger123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sky85 17. 10. 2012 17:46

Takže se telefon včera vrátil z reklamace s tímto výsledkem:
1) Proximity sensor v telefonu není.
2) Problém se SIM se neprojevil.
Problém byl s O2 kartou. Dnes jsem si ji šel vyměnit za novou a kontakty už plně fungují a načítají se obě SIM v pořádku.
Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!
Sky85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karlos29 10. 11. 2012 11:44

Mám taky tento typ telefonu, zatím spokojenost, jedinné co mě vadí je to ukončování hovorů po zhasnutí displeje. Druhá strana pak slyší jak nadávám, že mi nejde zavěsit. Poraďte prosím s nastavením. Z prvního příspěvku Sky85 jsem to nepochopil. Díky ;-)
Karlos29
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BB. 10. 11. 2012 13:18

Taky mě štve zdlouhavé zavěšování hovorů, je na to nějaká rada jak to provést okamžitě bez proklikávání?
BB.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wena_F 31. 12. 2012 00:13

Zajímalo by mě, zda dokáže gps navigace v tomto modelu měřit rychlost v reálném čase.

Děkuji za odpověď
Vašek
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubullla 8. 1. 2013 20:46

Ahoj,

strašně mě rozčiluje jedna věc. Neustále se mi zamyká displey při hovoru (odchozím i příchozím) a zhasne displey. Jde toto vypnout? Aby se displey při hovoru nevypínal a nezamykal?

verze androidu 2.3.6

díky za rady!
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 8. 1. 2013 21:00

kubullla: Telefon má senzor přiblížení, když telefonuješ a dáš telefon k uchu tak to telefon pozná a displej vypne pokud dáš telefon od těla tak se zase aktivuje.
Vypnout to nejde.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kubullla 8. 1. 2013 21:01

vaclavbarak: bohužel telefon nemá senzor přiblížení, to jsem zkoušel.
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod kudoch 14. 2. 2013 14:31

Můžete mi někdo poradit, nejdou mi odesílat MMS.
kudoch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BB. 14. 2. 2013 14:59

Musíš mít aktivní data. Na hloupém telefonu být nemusely. Taky mě to zaskočilo, mms odesílám ze starého telefonu, mám víc sim karet. Takže jedině s placenou službou internet v mobilu. Jinak to nejde. To jsem řešila už s operátorem. :-l
BB.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kudoch 14. 2. 2013 16:15

přítelkyně má taky Ace, ale na jednu simku, a data má vypnutý a MMS jí jdou. Přece nebudu platit internet, když k MMS potřeba net není. Takže logicky by to mělo jít přes wifi, to je taky připojení na net.
kudoch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 2. 2013 17:28

MMS přes WiFi???
myšpulín
VIP uživatel

Další stránka