Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Samba68 3. 9. 2013 06:46

Ahoj lidicky, mam problem, posledni dobou mi vydrz nejak klesla a vsiml jsem si ze i kdyz mam vyply GPS v nastaveni, v nastaveni batterie ho vidim jako ze jede non stop, nevite cim by to mohlo byt. V urcovani poloze to mam taky vse vyple. Diky za radu.
Přílohy
Screenshot_2013-09-03-07-37-25#1.png
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 3. 9. 2013 07:30

Carismatico píše:Rád bych se zeptal, je tady už teda někdo kdo reklamoval vrzající tlačítko a zároveň uspěl s jeho reklamací? Nerad bych na dva týdny min, posílal telefon s tím, že dostanu odpověď "závada se neprojevila"

Díky :)

Pokousel jsem to reklamovat,
ale autorizovany servis vadu "lupani" v prostrednim HW tlacitku (video jsem daval o par stranek tohoto fora zpet -http://youtube.com/watch?v=ieJLhGd-784) odmitl, ze je to vlastnost S4, nikoliv vada. Kdyz jsem se ohranil, ze jsem zkousel X telefonu volne vystavenych v prodejnach a osahavanych kde kym, u kterych "lupani" neslysim, na to mi neodpovedeli.

Ale zkus to, treba budes mit stesti.

Ja mel telefon zpatky do 3 dnu bez opravy a navic s tovarnim nastavenim, coz me nastvalo asi nejvic...

Na youtube jsem si nasel video na rozebrani S4 a podle nej jde videt, ze tlacitko je soucast desky, respektive cele predni casti telefonu s displejem a tak to mohl i proto odmitnout servis, ze by to byla oprava v radu cca 7mi tisic nebo kolik stoji vymena praskleho displeje. Ta ruzna videa z Ciny, kde odlupuji predni sklicko po nahrati neni oficialni postup pro servis a tak je zrejme jen vymena te cele predni casti telefonu.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 3. 9. 2013 13:30

Samba68
Ještě zhrň notifikační lištu v přepínačích zkontroluj a pokud je tam GPS vyplé tak restartuj telefon a mělo by to být v pohodě.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Samba68 3. 9. 2013 15:19

Tak to vypada ze restart pomohl, jak jednoduche ze :)), ale diky za radu. Stejne mi neni jasne proc kdyz v NC to mam vyple tak to je stale zapnute, nebo to tak aspon vypada, to mam po kazdem pouziti GPS restartovat tel.?! no uvidime ...
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2013 16:37

...protože S4 je polotovar; resp. Android uvnitř 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod honzapm 5. 9. 2013 08:56

Ahoj všem. Máme někde nějaké info, co všechno obsahuje současná cca 280 MB aktualizace systému? Díky...
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod JanFogas 5. 9. 2013 11:19

Co máš na mysli tou současnou??? Nic mi to nenašlo. Nebo myslíš tu cca 3 týdny starou???
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 5. 9. 2013 11:48

honzapm píše:Ahoj všem. Máme někde nějaké info, co všechno obsahuje současná cca 280 MB aktualizace systému? Díky...

Asi máš na mysli ta co vyšla včera UNITED KINGDOM - MH8.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Reliks 5. 9. 2013 12:01

Zdravim. Asi ta dnešní aktualizace I9505XXUDMGG od VDC...
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 5. 9. 2013 12:50

Jj, přesně tu jsem myslel. Nikde jsem nenašel, co by měla obsahovat a hledat v systému se mi to nechce.
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 5. 9. 2013 13:49

Tak vetsinou zadnou aktualizaci telefonu neublizis, ba naopak tak bych ani moc nepidil a stahoval...jako pokazde bude plynulejsi a stabilnejsi system a jiste bude doporucovano tovarni nastaveni (nemusi byt nutne provedeno ihned, nicmene kdyz se objevi nejaka chyba, restart, zasekavani apod. tak tovarni nastaveni odstraneni 99% chyb)
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 5. 9. 2013 14:35

To mě ani nenapadlo, že bych mohl telefonu ublížit. Mě šlo spíš o to, co to obsahuje, prostě jen abych věděl. Většinou je k tomu nějaký článek a tentokrát nic, proto jsem se zajímal...
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 5. 9. 2013 15:58

Je to moc brzy na nejake clanky, navic update vysel 2.9.2013 jen pro edici VDC v CR (ostatni zeme jsem se nedival) a tak kdo vi, jestli nejde o nejakou opozdenou predchozi aktualizaci, kterou oficialni CZ distribuce obdrzela uz nekdy v 7.mesici (BMGA)?!
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Shater258 6. 9. 2013 07:18

Uaa, já furt čekám na odblok toho LTE, to neni možný, že by to mělo takový zpoždění...
Shater258
Junior

Odeslat příspěvekod l.hrudka 6. 9. 2013 18:36

Ahoj chtel bych se zeptat jak ste na tom se zahrivanim S4 behem provozu ( navigace, email,volani) ten muj kus bude dobry na zimu jako topeni :-) mate nekdo nejake zkusenosti Dik
l.hrudka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka