Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 12. 2013 11:59

tylakk: A v čem je problém? Jako, aby nešel vypnout? Stačí přece vytáhnout baterii a je taky vypnutý.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 12. 12. 2013 12:41

tylakk píše:Neví někdo jestli jde nastavit to, aby nešlo vypnout mobil když je zamknutej? Když mám nakreslit gesto a podržím vypínací tlačítko, tak mi to nabídne že ho můžu vypnout atd. Není to trochu divný?

No ja myslim ze vypinaci tlacitko pri zadavani gesta vubec drzet nemusis, staci na ne zmacknout, nebo klepnout na tlacitko menu a zadat gesto... :-P
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod hadasek 12. 12. 2013 15:48

4.3 od TM nainstalováno. Všechno zůstalo jako před updatem (aplikace, nastavení, kontakty...). První, čeho jsem si všimnl je, že při vstupu do kontaktů už není žádný lag při rolování. Mám tam cca 650 kontaktů a u nich hodně údajů, fotky atd. Teď vše OK. Malinko mi přijde méně citlivá horní lišta při stahování, když je telefon zamčený, ale možná mám jen upatlaný ruce :-)
Zatím tedy žádný problém. Instalace celkem cca do 15min.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 12. 12. 2013 19:34

Tak dnes mi spadl S4 asi z 30 cm na beton s kamínky. Na displeji ani vlásek, ale na horním stříbrném rámečku kolem displeje se odlouplnul kus plastu. Máte někdo zkušenost s výměnou? Musí se vyměnit i s displejem jak jsem se dočetl? Cena?
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 12. 12. 2013 20:47

Ahoj, tak to vím přesně. :-) Nedávno jsem byl osobně v Britexu na Kladně. Mam taky ten slabší rámeček odřený. Mění se celej displej a stojí to 3900,-
tony25
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 12. 12. 2013 21:27

v takom pripade si treba zvazit, ci odrenina mimo displej stoji za 3900Kc... osobne som toho nazoru, ze to za to nestoji a odlozit si tych 3900Kc do buducnosti pre pripad, ze si clovek rozbije displej ako taky... :)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 12. 12. 2013 21:37

Díky. Výměna rámečku je pěkně drahá. A to jsem se rozhodoval, jestli si mám koupit pouzdro Obex zhruba za 1500.. Hm, tak asi si ho koupím.
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod debi 14. 12. 2013 22:36

Ahoj ,těm co se seká mobil po aktualizaci na 4.3 a déle trvá najetí Galerie mám návod,který mi pomohl.Mám nebrand mobil CZ distribuci a TM sim kartu.

Vymazání mezipaměti oddílů:
Pokud telefon nepracuje správně, budete muset zvládnout resetovat a také vymazat cache oddíly. Resetuje a vymaže různé části úložného místa v telefonu. Na rozdíl od hlavního resetu, vymazáníl cache oddílu neodstraní vaše osobní údaje.

Chcete-li vymazat vyrovnávací oddíl, postupujte takto:

1. Vypněte zařízení.
2. Stiskněte a podržte následující tři tlačítka současně:

• Volume Up tlačítko
• Domů tlačítko
• Power tlačítko
3. Když telefon vibruje, pusťte Power tlačítko, ale i nadále držte stisknuté Volume Up a Home tlačítko.
4. Když se zobrazí obrazovka pro Android System Recovery, uvolněte Volume Up a Home tlačítko.
5. Stiskněte tlačítko Volume Down tlačítka zvýrazněte 'wipe cache partition.'
6. Stiskněte Power tlačítko pro výběr.Pak zmáčknout první řádek pro nabotování systému.

Je to upravený překlad,ale zkusil jsem to a vše funguje rychleji a bez ztráty dat.Jinak je to na vlastní riziko.Čau
Sagem MC920,Alcatel OT301,Nokia 3310,Nokia 3410,Nokia 3510,Motorola T192,Motorola T192emo,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Siemens M65,Siemens SX1,SE K750i,LG KP500,Samsung S5230,LG P500,SII,S4,S6,S7edge,S8,S9+,S10e,N9,N10+.
debi
Junior

Odeslat příspěvekod johnyoplodnovac 14. 12. 2013 23:30

Ja mam problem u 4.3, ze se me stranky nenacitaji cele. Napr. mobilmania, zive atd. pres wifi. U gprs to nedela a u 4.2 jelo vse v pohode. Jedine co pomuze je vypnout firewall na routeru, ale to k vuli bezpecnosti nechci.
johnyoplodnovac
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 15. 12. 2013 20:29

Zdravím, mám švýcarskou šedivku, a vše ok, jen to uvítání sviscom.... telefon šlape skvěle, jen některé aplikace si moc s 4.3 nerozuměj, hlavně mi ale chybí adobe flash player, když ho nainstaluji tak stejně nefunguje, jediná možnost je používat mozilu, tam funguje, ale ta je děsně pomalá.... Já vím ale jsem velkej fanda alpskýho lyžování a sledovat on line výsledky, když nejsem doma na eurosportu, jinak nejde. Pokud víte jak tam dostat abode flash tak napište, měl jsem ho na sgs3 a tam funguval skvěle... jen mě mrzí názory některých pisatelků, jak útočej na samsung obecně, spíš jsem rád když tu najdu věci, který mi pomohou a dají nějaký tip... a za ně moc děkuji
barešák
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 15. 12. 2013 21:29

Nainstaluj si prohlížeč Dolphin,má v nastavení/Obsah webu/Přehrávač Flash a dej vždy zapnuto a mělo by ti to frčet :-)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod barešák 15. 12. 2013 22:16

díky zkusím to....
barešák
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 16. 12. 2013 16:18

Stávalo se někomu u verze 4.2.2 u samozřejmě s4 že vám občas neodešla SMS? Vím že u aktualizované verze 4,3 ten problém už není díky
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 16. 12. 2013 16:26

barešák píše:hlavně mi ale chybí adobe flash player, když ho nainstaluji tak stejně nefunguje, jediná možnost je používat mozilu, tam funguje, ale ta je děsně pomalá....
za seba moze odporucat internetovy prehliadac Boat Browser (zdarma na Google Play), je rychly, konfigurovatelny, podla mna aj dost podobny povodnemu prehliadacu od Samsungu... Funguje v nom trebars skalovanie textu (na SGS1 som to pouzival, SGS4 to uz nemala), teda najprv si priblizis text tak, aby si bol spokojny s velkostou fontu, a potom sa ti pomocou dvojkliku na text preformatuje stranka na sirku obrazovky, teda uz len scrollujes a citas. ^^ A ked si nainstalujes osobitne flash, tak s nim bez problemov funguje... funguju mi dokonca aj videacesky.cz 8-) :tleskani o<:)
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod brunilda 17. 12. 2013 09:11

Zdravím všechny, prosím Vás jak jste vyřešili synchronizaci S4 po aktualizaci na 4.3? Po aktualizaci na 4.3 jsem musel instalovat Kies 3 a ten se nesynchronizuje teď s Outlookem ^^
brunilda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka