Samsung I9192 Galaxy S4 Mini Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod messy 22. 10. 2014 09:58

Tak som spravil tovarne nastavenia, nastavil iba konto google a pri zapnutej 1. sim telefon v noci spotreboval len 4% baterie. Vyzera to, ze vyssiu spotrebu sposobuju zapnute obe sim. Zatial som nevypinal ziadny google a samsung mallware.
Tuto noc skusim naopak nechat zapnutu 2. sim a uvidim.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 22. 10. 2014 15:35

messy: Pěkný test! Byl telefon v noci na datech/wifi? Myslím že bez připojení se ani mallware nesnaží o aktivitu.
Pan_Filuta
Junior

Odeslat příspěvekod messy 22. 10. 2014 15:46

Data zapnute, wifi zapnute (aj ked nastavene off pocas spanku).
Vyzera to, ze zvysenu spotrebu naozaj sposobuje sim2 a je jedno ci je zapnuta samostnatne alebo aj so sim1. Moze to suvisiet aj s roamingom, pretoze ked som bol teraz na SK, tak mi tel vydrzal 3 dni. Skusim este prehodit karty, aby som vylucil chybu slotu a rozne laborovat s nastavenim tej roamingovej sim. Mozno to je sposobene aj 2g/3g rezimom.

Edit: Spravil som si hned aj update na kitkat. Dal som brazilsku verziu, ale na moj vkus je tam vela bloatwaru. Neviete niekto ktora z dostupnych verzii ho ma najmenej, pripadne je najlepsia.

Diky. ;-)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 26. 10. 2014 11:10

Ja tomu vazne nerozumiem. Pri single sim rezime mi za noc tel. zozerie tak 5% baterky. Skusal som obe sim, v oboch slotoch a je to +- rovnake.
Ale ked zapnem dual sim, tak spotreba stupne na 20%. Jak to je mozne? :'(
Naposledy upravil messy dne 26. 10. 2014 11:42, celkově upraveno 2
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 26. 10. 2014 11:34

Rozdíl mezi 2g/3g bych určitě bral v úvahu. Jinak nemůže mít jedna sim v okolí třeba slabší signál? To by mělo mít také vliv. Třeba u Vodafonu mám -67dBm a u O2 -85 dBm. Dovedu si představit že telefon bude mít rozdílné spotřeby jen s vodafonem či jen s O2...asi:)
Pan_Filuta
Junior

Odeslat příspěvekod messy 27. 10. 2014 13:26

Vyskusal som uz vsetky mozne nastavenia, 2g/3g, roznych operatorov a nic. Vzdy ked mam zapnute obe sim, tak tel. spotrebuje okolo 2%/hod. Ked mam zapnutu jednu sim (je uplne jedno aku a v ktorom slote), tak sa zmestim do 0,5%.
Pochopil by som dvojnasobnu spotrebu pri dual sim rezime. Ale 4-5 nasobnu naozaj nechapem. 8-S
Teraz vaham, ci reklamovat alebo nie. Je niekto komu dual sim vydrzi aspon 3-4 dni, zapnute data aj wifi?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuiVanOrton 3. 11. 2014 06:41

Tak včera (2.11.) se mi nainstalovala nová aktualizace Androidu od Samsungu, psali tam nějaké "vylepšení stability bla bla bla :-)" , mělo to asi 78MB - takže asi jenom menší opravy, pořád je to verze 4.4.2. Na nějaké dojmy je brzy ale počítám že žádnou zásadní změnu nezjistím :-).

messy: 2% za hodinu, tj 48% za den, to je podle mého zcela normální spotřeba. Nabíjím každý den v noci, protože dva dni v provozu (myslím za normálního pracovního dne) to nevydrží nebo jenom tak tak.
Nokia 5110 - Nokia 3210 - Siemens S45i - Nokia 1600 + Nokia 6300 - Samsung B7722 DUOS - UMI X2 - Samsung S4 Mini Duos
SuiVanOrton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 23. 1. 2015 22:52

Screenshot_2015-01-23-19-03-06[1].png
Nevím kde je problém, ale po poslední aktualizaci prohlížeče Chrome mě po každém jeho zpuštění naskočí tahle chybová hláška. po odinstalování všech aktualizací a uvedení aplikace do "továrního stavu" nabíhá v pořádku. to vše v telefonu Samsung Galaxy S4 mini Duos i9192, Android 4.2.2 . V manželky S4 mini i9195, Android 4.4.2 po stejné aktualizaci Chromu prohlížeč chodí bez problémů.
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king115 28. 1. 2015 12:57

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně samsungu s4 mini duos. Po zapnutí navigace od Googlu mi po určité době navigace vypne a telefon se sám restartuje. Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem. Děkuji.
king115
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mattmih 31. 1. 2015 18:38

Ked zapnem NFC tak sa neda vypnut stale po kliknuti na ikonu sa samo znova zapne. Vypnut sa mi ho podari asi po piatich kliknutiach na ikonu a ak ho zasa zapnem tak znova to iste. Mate niekto skusenost v com moze byt chyba. Na reklamacii uz bol a prisiel naspat a to iste.
Mattmih
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mar3ek 27. 5. 2015 09:17

Zdravím,
po delší době jsem zkusil aktualizace a objevila se mi nová neoznačená číslem apod. o velikosti 101,09 MB a po je jí instalaci se objevila další o velikosti 13,94 MB.
Víte někdo něco o těchto aktualizacích ?
mar3ek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 27. 5. 2015 17:40

Bohužel neporadím, mám UBNB1 a stále 4.2.2. Žádná aktualizace na 4.4 nepřišla.
Dá se to vůbec nějak řešit? Díky.
Pan_Filuta
Junior

Odeslat příspěvekod OXIGEN 27. 5. 2015 18:17

Zdravím, mám tento telefon při větším vytížení baterie moc nevydrží, na internetu a taky na aukru jsem našel několik silnějších baterí (2100, 2500, 2850, maxpower dokonce 2900) o velikosti té originální.

Má někdo zkušenosti s nějakou z nich?

V popisech mají uvedené jen 3,7V originální má 3,8V, jen ta 2900 má uvedené 3,8V je to problém? Moc se v tom nevyznám, ale zvažuji koupi té nejsilnější aby se to vůbec projevilo. Nejsou to ale originály tak mám trošku obavy..
OXIGEN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod muchacho 27. 5. 2015 19:06

Taky jsem měl UBNB1 (vyměnil jsem ho za Galaxy A5 DUOS a jen kvůli absenci LTE) a pro nového majitele každý den sleduji na www.sammobile.com dostupnost kitkatu. Chce to trpělivost a věřím, že 4.4.2 bude...
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 27. 5. 2015 19:31

muchacho: Díky za příspěvek. Opravdu věříte že někdy výjde? Nerozumím logice s jakou tyto updaty vychází, ale půl roku po vydání pro jiné verze už nevěřím a nedává mi smysl proč by se tak "starým" telefonem někdo zabýval.
Pokud existují nějaké podobné případy, rád bych se tím nechal potěšit :)
Pan_Filuta
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků