Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kentaur30 2. 5. 2015 18:54

fanes64 - pouzivam MobileGO od Wondershare, funguje bez problemov a podporuje skoro vsetky znacky
kentaur30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ok 3. 5. 2015 17:46

Chci se zeptat, zda když udělám aktualizaci na Lollipop, jestli fungují nainstalované aplikace na kartě?
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 3. 5. 2015 22:11

Fungují pokud tu možnost podporuje vývojář aplikace.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior

Odeslat příspěvekod FanaK 4. 5. 2015 03:58

fanes64 píše:Víte někdo jestli existuje program pro správu mobilního telefonu SG Note 4. Ten, který vymysleli vývojáři Samsungu-Kiess je k ničemu. Dřívější telefony, které jsem používal se dala správa telefonu provádět v programu MyPhoneExplorer Client. S tímto však tento telefon nefunguje.
Potřebuji si uložit-zálohovat kontakty, zprávy atd. ale ale zatím jsem žádný vhodný program nenašel. Mám na mysli ale naprosto spolehlivý program.
Díky za radu... :-)

Dobrý den, používám MPE client a nemám s ním žádný problém, dokonce ani po aktualizaci na Lolipop, funguje přes kabel i přes wifi, mám SG Note 4 od T-mobile :-)
FanaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fanes64 4. 5. 2015 13:30

FanaK - děkuji za radu. Vámi uvedený program jsem ke své spokojenosti používal a jsem s ním spokojený. Avšak na novém telefonu SG Note 4, který jsem si koupil jsem tento program nemohl spustit až po Vaší radě jsem na to přišel jak na to. Nyní vše funguje jak má. Díky za pomoc :tleskani :-D :lol:
fanes64
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 11. 5. 2015 11:57

Tak jsem právě zjistil, že mám rýhu na foťáku. To, co jsem neměl ani za 2 roky na S3, mám za měsíc na NOTE 4. Nemyslím si, že bych s telefonem zacházel hůře.
Mám hlubokou rýhu na foťáku (naštěstí mimo zorné pole a na fotkách to není vidět) i jemný škrábanec na displeji. Docela mě to překvapilo a naštvalo.
Jsou to jen kosmetické vady, ale čekal jsem, že to vydrží víc. :oops: :-\
Ale chápu, že písek je potvora a dostane se všude.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Marvout 11. 5. 2015 12:22

Zdar všichni, mám problém - po update na Android 5.0.1 telefonu začala vypadávat síť poskytovatele, takže to začne zničeho nic hlásit žádná mobilní síť nebo že chybí SIM. Po restartu se normálně objeví T-Mobile a všechno zase nějakou dobu funguje. Pokud se pokusím přihlásit síť ručně, tak to nelze - pouze restart. Jenže poslední dny mám restartů i několik za den. Telefon předtím několik měsíců bez problémů fungoval až do toho update. Samozřejmě se chystám to řešit se servisem, pokud na to není nebo brzo nebude nějaký patch, ale nejdříve jsem se chtěl zeptat, zda tento problém ještě někdo nemá?
Marvout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 11. 5. 2015 21:03

Po update FW se vždy doporučuje udělat obnova továrního nastavení. Kdybys to poslal do servisu, tak je to stejně první věc, kterou udělají.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 11. 5. 2015 22:23

Přesně smaž vše udělej obnovu továrního nastavení a pokud se bude opakovat tak Běž do servisu a nech udělat downgrade. Lili zlobí ale neříkej to tu nahlas všichni řeknou ze to je tvými rukama
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod FanaK 12. 5. 2015 02:30

Update na Lolipop 5.0.1 jsem dělal před 3 týdny a obnovení továrního nastavení jsem nedělal. Žádné problémy ani se signálem ani s telefonem nepozoruji :-) možná vám to dělá nějaká appka. Mám T-mobile a N4 taky od nich :-)
FanaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Auto1 12. 5. 2015 11:06

Rozdělím to na dvě části
FanaK píše:Update na Lolipop 5.0.1 jsem dělal před 3 týdny a obnovení továrního nastavení jsem nedělal

Také jsem to tak provedl a vše funguje.
FanaK píše:Žádné problémy ani se signálem ani s telefonem nepozoruji :-) možná vám to dělá nějaká appka. Mám T-mobile a N4 taky od nich :-)

Mi na Vodafonu a Note4 od Vodafonu jednou za týden napíše, SMS NELZE ODESLAT, nebo nejsem dostupný pro příchozí hovor, když telefon zrovna surfuje na internetu, pak přijdou SMS o zmeškaných hovorech a přitom tel ani nezazvonil a měl jsem ho celou dobu v ruce a "na signálu"
To vše pouze v síti LTE 4G. Když dám 3G tak vše OK. (Ještě jednou VF sítě+VF Note4)
Údajně za to mohou sítě, BTS ale nevím přesně, tak to nechci komentovat, jen konstatuji, příčinu zatím jistě neznám.Faktem je, že 4G zde mám slabší než 3G a to výrazně... Ale Internet přesto běhá na 4G špičkově. Jen ty hovory se občas nedovolají...

Používí někdo SMART SWITCH? Má to smysl používat? http://www.samsung.com/uk/support/smartswitch/

Kdo má nově Note4, mrkněte sem, bonusové aplikace: http://samsungmania.mobilmania.cz/clanky/bonusovy-obsah-pro-samsung-galaxy-note-4/sc-3-a-1328638
Auto1
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 5. 2015 07:37

Nevite, jestli se da u vestaveneho prohlizece nastavit, aby se nove zalozky oteviraly na pozadi?
Nikde jsem to nenasel a uz me to docela stve.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Pojan 13. 5. 2015 16:05

Mám Note 4 a měl jsem podobné problémy do té doby než jsem zavolal na Helplink. Samsung.lolipop je dostatečně vyladěný.
Problém je vždy v aplikacích druhých stran.(Mimo Samsung)
Na baterii je Gsam battery monitor nebo Power tutor.
Na datovou komunikaci jednotlivých programů zas No root firewal.
Note nyní šlape jak hodinky.
Pojan
Junior

Odeslat příspěvekod 11NIKY 14. 5. 2015 08:02

Chci se zeptat zada mate problemy po aktualizaci 5.0.1 po vyndani stylusu. Když chci udelat screen obrazovky tak tam vzdy zustane nabidka. Takove to kolecko a screen se udela vzdy s nim. Tel jsem po aktualizaci formatoval a delal wipe. Mam ETL. Děkuji za info.
11NIKY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.spata 14. 5. 2015 08:16

Zrovna včera jsem potřeboval screenshot a na prvním vše ok a na dalších byla rychlá nabídka stylusu. Ted jsem to zkoušel znovu a zase vše ok. Mám 5.0.1 a bez tovarka.
martin.spata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka