Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hans christian 9. 7. 2015 21:20

Mám to samý na určitých místech nejdou data nemůžu volat.Mám O2 už jsem měnil i simku signál v pohodě ale nejde to.Zkusil jsem simku od t mobile a normálně to jde.Vypnout LTE nepomohlo.
hans christian
Junior

Odeslat příspěvekod StOrKcZ 10. 7. 2015 03:56

Ja měnil simku nedávno. Když jsem měl iphone 6 tak se mi to nestalo ani jednou. Teď u S6 to mám dost často. Je to docela problém.
StOrKcZ
Junior

Odeslat příspěvekod hans christian 10. 7. 2015 08:53

Problém to je, v servisu se to nemusí vůbec projevit tak nevím jestli prodat nebo změnit operátora.Telefon se mi ale líbí tak babo raď. ^^
hans christian
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 11. 7. 2015 10:06

Řazení A-Z v menu je pěkně tvrdohlavé, funguje jednorázově na seřazení, jakmile do telefonu nainstaluji další novou apk, je vždy jako poslední a je jedno na jaké začíná písmeno... (neplatí pro updaty již nainstalovaných aplikací)
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Lukke 11. 7. 2015 10:26

technikus: Jojo, takhle to funguje, pro A-Z seřazení je vždy nutné kliknout znovu na A-Z, naštěstí jsem si odvykl menu Aplikace používat, v S4 to fungovalo bez problémů.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 11. 7. 2015 11:48

Zdravím do éteru, rád bych se zeptal majitelů s6, kteří přešli, nebo měli zkušenosti rovněž s s4,zda by přešli znovu v rámci současných zkušeností z s4 na s6, nebo tento přechod řešily jinak? samozřejmě se ptám, protože chci s4 nahradit za novější placku, byť na to nespěchám, nemám s ní problém a jsem s ní již od vydání plně spokojen .. jen je pro mě asi čas zkusit něco nového ;-) a ano rovněž jsou mi známy rozdíly obou telefonů a všechny zkušenosti na tomto či jiném fóru.. :-)
p.lehky
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 11. 7. 2015 12:06

Lukke a technikus: Není lepší použít jiný launcher?
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior

Odeslat příspěvekod l.hrudka 11. 7. 2015 12:14

p.lehky: Ahoj no ja mylsim jestli ti nevadi cena tak se prechod vyplati ja sem presel nebo respektive mam S5 i S6 a myslim ze ani S5 neni spatna volba ale preci jen ten fotak treba je na S6 mnohem lepsi nebo me se aspon tak zda.
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod Lukke 11. 7. 2015 12:27

fverny94: Ne, s originálním jsem zcela spokojen.
p.lehky: Samozřejmě, rozdíl mezi S4 a S6 je na míle vzdálený. Zvláště foťák a kamera je na zcela jiné úrovni. Hlavní důvod, proč jsem přecházel.
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
Lukke
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 11. 7. 2015 17:51

mikkke píše:Nemáte pocit, že s 5.1.1 se zhoršila přesnost rozpoznání otisků?Před aktualizaci tak 90%,teď tak 50% max.nebo mám divnéj palec a to jsem profil palce dělal 3x už.

Já mám stejný pocit. Dřív do nebylo ideální, ale proti S5 nebo Note4 velký pokrok. S 5.1.1 to šlo zase na úroveŇ výše jmenovaných. Také jsem předělal profil palce a furt stejné.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mberdych 11. 7. 2015 18:58

Žádný rozdíl nepozoruji. Otisk funguje stejně. Aspoň mě to prijde.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod l.hrudka 11. 7. 2015 20:49

Karl Kopfrkingl píše:
mikkke píše:Nemáte pocit, že s 5.1.1 se zhoršila přesnost rozpoznání otisků?Před aktualizaci tak 90%,teď tak 50% max.nebo mám divnéj palec a to jsem profil palce dělal 3x už.

Já mám stejný pocit. Dřív do nebylo ideální, ale proti S5 nebo Note4 velký pokrok. S 5.1.1 to šlo zase na úroveŇ výše jmenovaných. Také jsem předělal profil palce a furt stejné.

No musim rict ze se mi taky zda ze je ta presnost o trochu horsi uz sem zkousel i znovu naskenovat ale vysledek neni o moc lepsi
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod happy 12. 7. 2015 00:42

Dneska se mi S6 egde aktualizoval na 5.1.1 a od té doby pozoruji problém s LTE, pokud mám LTE zapnuté, nikdo se mi nedovolá ani nemohu volat (jen tísňová volání), jakmile přepnu na GSM/WCDMA, vše funguje (až na lte).
Nesetkal jste se s tím někdo?
happy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukke 12. 7. 2015 09:49

happy: Nesetkal. Vše funguje jak má na S6 Edge i S6.

seterwohipikule píše:Zahnutý displej k ničemu. Silně předražené. A ještě k tomu ošklivé.
Jestli toto bude mít úspěch, to pochybuju.

Ano, S6 Edge nemá vůbec žádný úspěch, odborník seterwohipikule to odhadl naprosto správně. :-D
Lukke
Junior

Odeslat příspěvekod StOrKcZ 12. 7. 2015 19:47

Ahoj . Mám problém se signálem. Stává se mi že se mi hodně lidí nemůže dovolat. Jakoby bych měl vypnutý mobil,ale mobil je stále zapnutý a signál cca tři čárky. Nemáte s tím někdo zkušenost? Opravdu je to otravné.
StOrKcZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka