Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Anik 11. 6. 2016 08:45

Ahoj,poslední dobou mám problém se senzorem jasu na slunci.když jsem přímo na slunci a chci pracovat s mobilem(jak se trošku tel pohne),tak mi problikava displej (ztmavuje-zesvetluje) je to dost nepříjemný,jednou vidím a za chvíli zase ne.děje se to jen na přímém slunci,při vypnutém i zapnutem auto. jasu.Někdo podobny problém?je to na reklamaci nebo povaha tel? Diky
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 11. 6. 2016 09:06

Jojo, přesně to stejné mám já i při vypnuté automatice a maximálním jasu...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 11. 6. 2016 09:19

a uz jsi to nekde resil? :-) pro me to je strasne neprijemny a dela ti to od zacatku nebo tedka po nejaky aktualizaci SW?
Samsung Galaxy S20
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 11. 6. 2016 09:35

Já si toho všiml v poslední době, takže asi po aktualizaci... Řekl bych, že je to čistě softwarová záležitost...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 11. 6. 2016 10:02

Taky mi přijde,že se mi to stalo po aktualizaci. Včera jsem byla v servisu,udělali Hard reset a nepomohlo to.mám tel.koupený v lednu,tak teď zkusím výměnu za nový kus,ale asi budu mít smůlu.
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod mujtvujnick 11. 6. 2016 10:42

Dělá mi to samé, předpokládám že je to aktualizací. :(
mujtvujnick
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 11. 6. 2016 12:02

Nemáte v Nastavení - Zobrazení - režim Venku? Mám Note 3 s portovanou ROM z Galaxy S7 a přesně tento režim dělá vaše popisované chování.
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 11. 6. 2016 21:36

Tak jsem dala telefon do reklamace,tak uvidím :-) nastavení "venku " jsem tam asi neměla ,jelikož jsem tam nic nikdy nenastavovala,fungoval normálně celou dobu a najednou toto :-/
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 11. 6. 2016 23:08

Zvlastni ze Samsung ani po tech letech nezvládl trochu optimalizovat systém aby fungoval bez problémů!
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod m3kubik 13. 6. 2016 09:17

Ahoj, prosim o radu, co byste koupili? ceny jsou stejne, 15tis, ale nevim, jestli vzit S6 64GB nebo Edge 32GB, je ten zahnuty displej k necemu? co to ma za funkce? :-) dekuji moc
m3kubik
Junior

Odeslat příspěvekod uncle.fido 13. 6. 2016 09:58

Anik píše:Ahoj,poslední dobou mám problém se senzorem jasu na slunci.když jsem přímo na slunci a chci pracovat s mobilem(jak se trošku tel pohne),tak mi problikava displej (ztmavuje-zesvetluje) je to dost nepříjemný,jednou vidím a za chvíli zase ne.děje se to jen na přímém slunci,při vypnutém i zapnutem auto. jasu.Někdo podobny problém?je to na reklamaci nebo povaha tel? Diky

Je to chyba SW xxxDPDP viz diskuze na XDA. Melo by to byt opraveno v nejnovejsi aktualizaci.
uncle.fido
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukke 13. 6. 2016 10:16

m3kubik píše:Ahoj, prosim o radu, co byste koupili? ceny jsou stejne, 15tis, ale nevim, jestli vzit S6 64GB nebo Edge 32GB, je ten zahnuty displej k necemu? co to ma za funkce? :-) dekuji moc

Ne, je to čistě designová záležitost, navíc se na zahnutých krajích tvoří odlesky od světla a nějaký text může být hůře čitelný.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 13. 6. 2016 10:23

uncle.fido píše:
Anik píše:Ahoj,poslední dobou mám problém se senzorem jasu na slunci.když jsem přímo na slunci a chci pracovat s mobilem(jak se trošku tel pohne),tak mi problikava displej (ztmavuje-zesvetluje) je to dost nepříjemný,jednou vidím a za chvíli zase ne.děje se to jen na přímém slunci,při vypnutém i zapnutem auto. jasu.Někdo podobny problém?je to na reklamaci nebo povaha tel? Diky

Je to chyba SW xxxDPDP viz diskuze na XDA. Melo by to byt opraveno v nejnovejsi aktualizaci.

a vi se, kdy bude? tudiz by mi mohl servis napsat, ze v tuto chvili je to neopravitelne, cekat 2-3mesice na aktualizaci se mi nechce :-( prosim, jeste mi hod odkaz na tu diskuzi, jsem lama :-( a nenasla jsem to...
Samsung Galaxy S20
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod uncle.fido 13. 6. 2016 10:31

Uz vysla pro Francii (XEF). V CR se vetsinou objevi do 2-4 tydnu pro volny prodej i telelfony od operatoru. Podle prispevku v jinych forech byl problem opraven. Deje se mi presne to same (S6, nakup 4/2015).
uncle.fido
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p.lehky 14. 6. 2016 06:29

Nemáte někdo radu, jak smazat všechny položky kalendáře v telefonu najednou?vše se mi při synchronizaci znásobilo ...díky

.. zjištěno : v položce kalendář/hledat a pak přidržet libovolnou položku a dát smazat vše..
p.lehky
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka