Samsung SM-G903F Galaxy S5 Neo - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technikus 8. 9. 2016 14:57

Já ji měl na ETL.

Dnes už mohu konstatovat, že po cca 24 hodinách je na tom baterka znatelně lepší. Opravdu koukám, jak to ovlivní jeden update. Zatím po updatu, provedení továrního nastavení nemám žádné výtky.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod MIBER 8. 9. 2016 16:26

Taky ETL a baterka zatím bez rozdílu.
MIBER
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 8. 9. 2016 16:34

Zda mam ETL zjistim jak ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 8. 9. 2016 22:19

Třeba podle aplikace "Phone info".
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lampet 9. 9. 2016 14:29

Mám ještě jeden dotaz, kolik do ETL verze nacpaly zbytečných programů jak je zvykem? Např. moll.cz různé hry atd.
lampet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 9. 9. 2016 16:47

ETL je naopak čistá verze fw tedy NIC tam není
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 9. 9. 2016 16:58

Pribyla funkce VoLTE nebo VoWiFi ? Mely by byt dostupne v Androidu 6
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 9. 9. 2016 17:17

Pokud se nemýlím, obojí podporují jen některé typy telefonů a jen s FW operátora. Např. S6 se SW TMZ tedy T-Mobile. Ale možná se pletu
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 9. 9. 2016 18:17

U S7 funguje VoLTE i u nebrandovanych FW
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 9. 9. 2016 18:52

U S5 neo (ETL) jsem nic takového neobjevil, myslím si tak, že to nemá
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod lampet 11. 9. 2016 12:53

pár hodin po aktualizaci prozatím žádný viditelný rozdíl proti 5.1 Ikony jsou jiné baterie výdrž zatím nemohu posoudit krátký čas. Uvidím za pár dnů jak to bude. Má někdo více postřehů z aktualizace např. rychlost odezvy-načítání souborů atd ?
lampet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 11. 9. 2016 15:41

Tak sem take updatoval...

Zatim me teda akorat stve, ze na odemknuti displeje znakem, musim udelat krok navic - tah pres displej a teprve pote samotny odemykaci znak...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod kammik1 13. 9. 2016 18:18

Taky jsem aktualizoval baterka výdrž nepatrně delší, ale fakt jen minimálně. Problém s aplikacemi některé nepracují korektně. Občas se telefon ne přímo sekl, ale dlouho mu trvá než zareaguje po tapnutí. Proveden i reset MT ale občas se to opět stane. Ještě jsem zjistil, že na SD kartu nepřesunu z telefonu soubory jak to bylo na starší verzi androidu. Jak to řešíte přes nějaký program nebo mám nějaký problém s SD kartou nebo s telefonem?
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 14. 9. 2016 07:51

I když mi objektivně přijde, že je po updatu méně volných RAM (pod 300 MB), telefon jede mnohem plynuleji jak předtím. Opravdu jsem s 6.0.1 mnohem spokojenější než předtím.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 9. 2016 21:12

kammik1: mne idu subory presuvat stale
Aj po aktualizacii. Cez moje subory. Opacne to ide? A cez pocitac? Mas ta dost miesta?
Skus inu kartu alebo inu zlozku na karte.
Vhodne je po altualizacii vsetko zalohovat a urobit o format telefonu aj karty. Ja som ho nerobil.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků