Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stastikp 27. 5. 2014 14:10

Ahoj, chci se zeptat. Mám mobil asi 3 dny a po té době mi nejde odemknout display. Po rozbalení vše šlapalo. Když stisknu tlačítko odmítnutí hovoru u zamčené kláv. rozvítí se dispaly a vyzve ke stiknutí hvězdičky. Ale telefon nereaguje na hvězdičku ani jinou klávesu krom odmítnutí hovoru a je per. zamknutý. Nevíte někdo prosím co s tím ? Jsem docela zklamán. Děkuji
stastikp
Junior

Odeslat příspěvekod pepew92 27. 5. 2014 17:48

Zdravím, možná to tu bylo již někde psaný ( prošel jsem posledních 5 stránek), tak se předem omlouvám....O víkendu dostala tento mobil babča k narozeninám, všechno jsem jí nastavil (vyzvánění a podobně), ale s jednou věcí si neumím poradit.....Když s ní mluvím po telefonu, tak jí špatně rozumím (jako ozvěna, šum, chrastění a podobně), již včera jsem hledal odpovědi a nenašel, resp. našel, ale lepit alobal se mi nechce....nemáte nějaké rady? předem díky za odpovědi.
pepew92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bummer 27. 5. 2014 18:18

Možná jí zkus nastavit telefon, ať používá GSM a ne 3G (návod tu někde je).
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Humpajs 27. 5. 2014 20:05

stastikp: takže ti to odemykání přestalo zničehonic fungovat? nebudu rozebírat čím by to mohlo být (možností může být celá řada) a jako řešení bych viděl buď:
a) smířit se s tím, že se klávesnice nebude zamykat (s čímž by se ale asi nikdo nesmířil ;-) )
b) aktualizovat FW pomocí Samsung Kies (je-li to možný)
c) nahrát do telefonu FW se záplatami, který Fíla pro nás uživatele Samsungů S5610 již nějakou dobu upravuje (vřele doporučuji) :-)
Humpajs
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 27. 5. 2014 20:56

pepe: ako zle pocujes? nie je to nahodou hlasitym odposluchom?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepew92 27. 5. 2014 21:44

po mém příspěvku jsem ještě hledal a došel jsem ke 2 možným změnám....buď místo 3G dát GSM a nebo snížit hlasitost telefonu....ale obávám se že tou sníženou hlasitostí se to nezlepší.

EDIT, 28. 5.
tak jsem dnes vyzkoušel rady, a nakonec to nejspíš pomohlo .. díky
Naposledy upravil Fíla dne 28. 5. 2014 21:29, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
pepew92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martynko 9. 6. 2014 10:12

Zdravim,

mozte mi napisat aky obal (puzdro) pouzivate pre tento mobil? Pomohol by mi aj obrazok ako vyzera ... Spominali ste tu puzdro Golla, ale nenasiel som ako vyzera, nemohli by ste mi ho odfotit? Pripadne ine navrhy, vdaka.
Martynko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomixon 10. 6. 2014 11:09

Dotázek. Když mám u jednoho kontaktu více čísel, tak nemůžu zjistit z kterého konkrétně mi bylo voláno. Jde to nějak vyšťourat?
Tomixon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BFU2 10. 6. 2014 22:16

Zdravim :-),

jsem na tomto foru poprve a jak jsem tak prispevky procital, tak klobouk dolu za vsechny vychytavky a firmwary vytvorene pro s5610! :tleskani Celou diskuzi jsem projel trochu rychleji tak doufam ze tam nikde nebyl prilis diskutovany muj dotaz ohledne radia v tomto mobilu. Zkousel sem nahravat radio a zpocatku zadny problem, bohuzel po asi deseti minutach se nahravani samo zrusilo z duvodu maleho mista na disku. Mista tam ale bylo dostatek, navic pri zapnuti nahravani je vpravo od aktualniho nahravaneho casu take limit na asi 60 minut. Zkousel sem to nekolikrat bohuzel se stejnym vysledkem. Rad bych nahral jeden program v radiu ktery trva tak do pul hodky. Zkouseli jste uz nekdo nahravat radio po delsi casovy usek? Diky moc za reakce :-)
BFU2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod halikm 14. 6. 2014 21:02

Dobrý deň, Fila dakujem ti za zaplaty , funguje to výborne a patrí ti môj obdív, nielen ako technikovi, ale aj ako človeku, ktorý je ochotný pomôcť i poradiť.
Jedine čo mi chýba je počasie i to som našiel podľa tvojej rady, ale nejde mi to, neviem to rozchodiť,preto ťa prosím o pomoc-ale ako lajkovi. Dakujem
halikm
počasí: Weather
- tuto aplikaci používám k vlastní spokojenosti už několik let
halikm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 6run 15. 6. 2014 09:52

Ahoj, předně děkuji za vychytávky v upraveném FW.
Jediná věc - po zapnutí telefonu musím při psaní sms nastavit Volby-Možnosti psaní-Jazyk psaní, na češtinu, protože výchozí je tam vždy angličtina (používám při psaní T9). Lze to někde nastavit tak, abych to nemusel při každém vypnutí/zapnutí znovu nastavovat?
6run
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 15. 6. 2014 12:58

mne zas blbne hlasity odposluch - druha strana pocuje zle
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0803 15. 6. 2014 16:43

Fila prosim neriesil si pri vyvoji firmware aj odomykanie dvoma tlacidlami a nastavenie blokovania klaves na viac moznych casov ako je to na vacsine inych znaciek. Dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 6run 15. 6. 2014 17:00

Fíla: Děkuji za reakci. Už mi to funguje, zkusil jsem udělat restart zadáním toho kódu - sice se všechno vymazalo, ale už tam drží ta čeština jak má :-)
6run
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 15. 6. 2014 21:57

Fila, dakujem za odpoved, vychadzal som z original fw, ale po otvoreni a precitani tvojej stranky som s uzasom zistil ze si davno vyriesil nielen moje pripomienky ale ovela viac otazok. Klobuk dole - kam sa hrabu pani programatori so samsungu. Ja ale niesom bohvieako technicky zrucny a asi by som nezvladol nahravnie noveho fw. A asi by som tym prisiel aj o zaruku.
0803
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků