Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Humpajs 20. 4. 2014 22:23

Fíla: Tak to je veliká škoda :-(

caco: Všechny ty záplaty vypadají skvěle a především prakticky. Byla by škoda to nezakomponovat do FW ;-)
Humpajs
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 21. 4. 2014 14:43

Jak se dají přenést všechny fotografie najednou přes Bluetooth ? Přišel jsem jen na to jak přenést jednu. Nainstaloval jsem pak Kies a to vůbec nevím jak připojit, nabízí to jen USB kabel nebo WiFi, BT to ignoruje přitom je telefon spárovaný.

Díky.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod jaro2 21. 4. 2014 23:00

Fíla píše:Především u této záplaty bych uvítal vaše názory, jak by vám to nejvíce vyhovovalo: zda současný stav, celý název měsíce, nebo jen číslo měsíce.


Celý název měsíce by sice byl dobrý, ale vzhledem k přílišné délce názvů některých měsíců vzhledem k velikosti displeje se jednoznačně přimlouvám za SOUČASNÝ STAV.
jaro2
Junior

Odeslat příspěvekod The waiter 22. 4. 2014 10:47

Som veľmi rád, že toto fórum naďalej pokračuje. Už som si tak nejak myslel, že ak aj krádežou telefónu to tu končí, poďakujem za obrovské pokroky v skvalitnení tohoto prístroja a v duchu si poviem, veď už aj tak nie je čo zlepšovať. Som rád, že som sa mýlil a nabádam Filu na zotrvanie.
The waiter
Junior

Odeslat příspěvekod mefr 22. 4. 2014 13:37

V položce Plán > Úkol je volba Zapni, kterou mám v mém telefonu nefunkční. Jak jí aktivuji? Děkuji ze radu.
Přílohy
Plán.png
Plán.png (23.4 ) Zobrazeno 5925 krát
mefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caco 22. 4. 2014 21:23

mefr: Možnosť voľby Zapni v položke Plán na tomto telefóne je nefunkčné. Táto záplata bola vytvorená pre viac typov telefónov platformy Swift a tento náš typ to nepodporuje. Je to škoda. Touto voľbou sa v nastavenom čase zapína a vypína telefón. Zišla by sa taká funkcia.

jaro2: (k přílišné délce názvů některých měsíců)
ScrShot.png
ScrShot.png (26.3 ) Zobrazeno 6077 krát

Mne sa nezdá, že by niektorý dlhý mesiac nečo prekrýval, alebo niečomu zavadzal. Ja si práve myslím, že na obrazovke je dosť miesta.
Samozrejme je to len môj názor.

caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod Humpajs 23. 4. 2014 21:18

mě by určitě nevadilo mít měsíc celým názvem ;-)
Humpajs
Junior

Odeslat příspěvekod caco 27. 4. 2014 12:47

Humpajs a iní: Ako písal Fíla, naozaj sa nedá vyhovieť každému, ale je tu ešte ďalšia možnosť. Ak chceš upravený FW so záplatami, ktoré Fíla nezapracoval do svojho FW, môžem ti poslať na email takto upravený FW. Stačí napísať o ktorú záplatu by si mal záujem. Samozrejme môžu napísať aj iní záujemcovia. Bola by to odomňa taká VIP služba :D. Môžete písať sem, alebo do SS.

Fíla: Som rád, že si zohnal telefón. Mal by som však jednu pripomienku k prekladu v poslednom FW. Na email som ti písal, že je možné preklad predĺžiť aj za (00) a teraz si to mohol v poslednom preklade použiť. Zdá sa mi, že preklad (Zobr.Menu a Kont.) je dosť neprehľadný a kľudne si to mohol rozviesť. Možno až teraz keď už máš "nový" telefón.

caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod Bummer 27. 4. 2014 18:53

Fílo a caco, chtěl bych vám jen tak mimochodem moc poděkovat za aktivitu týkající se tohoto telefonu. :) Na další updaty se těším.
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mefr 28. 4. 2014 17:09

Chtěl bych také poděkovat za všechny úpravy firmwaru tohoto mobilu. Co se týče délky měsíce, tak se přikláním k současnému stavu. K úpravě českého a slovenského překladu. Pokud by to nebylo složité tak změnit v některých nastavení Vypnout na Vypnuto a Zapnout na Zapnuto. Je to totiž poněkud zavádějící.
mefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caco 28. 4. 2014 18:20

Ďakujem za uznanie, ale musím sa vám ospravedlniť za neotestovanie všetkých mesiacov v českej verzii FW. Fíla má pravdu, mesiac "Květen" sa zobrazuje len skrátene "Kvě". Všetky ostatné mesiace sa zobrazujú celým menom. Bude to chyba len v českej verzii FW, nakoľko v slovenskej verzii sa všetky mesiace zobrazujú korektne. Ešte raz ďakujem Fílovi, že to pretestoval. Je to tak, ako písal "víc hlav, víc ví".

caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod pavolxv 29. 4. 2014 18:38

Ahoj. prosim vas chcem sa opytat ktory by ste mi z nich poradili 10 ci 11.
Precital som to tu mam moznost ju kupit za 60€ i jednu aj druhu cisto novu. No neviem ku ktorej sa priklonit. Takze nechcem chytry dotykovy mobil. Chcem od mobilu lepsi fotak, volanie, sms, manazovanie casu (kalendar poznamky ulohy), hlasovy zaznamnik, pocuvanie radia, a hudby s mp3, sem tam pozriet nejake videjko. Pripojenie na PC kvoli nanazovaniu kontaktov a foto a hudby. Internet nepotrebujem max email, ani nijake aplikacie ci hry nepotrebujem. priklanam sa k 5610 kvoli tym update firmwearu co som tu cital.
Dakujem.
pavolxv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bummer 30. 4. 2014 09:27

Nedovedu si představit, že by někomu těch 300 mohlo nestačit. :)

Mimochodem, dovolil bych si přidat jeden užitečný tip, na který jsem tu zatím nenarazil, tak kdyby to třeba někomu pomohlo:
Ve zprávách je schovaná možnost zobrazit pohromadě konverzace s jedním telefonním číslem. Uživatel se k ní dostane listováním šipkou do strany namísto dolů. Kromě toho, že je to přehlednější způsob vyhledávání zpráv od jedné konkrétní osoby, je to také lepší způsob, jak zprávy z jednoho konkrétního čísla smazat všechny najednou. Nechávám si na telefon přeposílat e-maily a protože mazání jedné zprávy trvá poměrně dlouho, nechávám je tam a když mi přestane kapacita 300 zpráv stačit, prostě najedu do konverzací a všechny notifikace o příchozím mailu smažu najednou.
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bummer 30. 4. 2014 10:18

Oj, nejvíc na očích a já to přehlédnu. :-[

No jo, ale tím odstraníš všechny zprávy. Já si tam rád důležitější zprávy třeba rád ponechám a smažu jen ty maily.
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavolxv 30. 4. 2014 11:43

Dakujem. Uz som kupil tu 10 tych 300sms mi staci ja ich aj tak premazavam lebo sa potom v nich stracam :) . Idem skusit nahodit ten FW dufam ze sa mi to podari a nezkazim zaruku na telefon. Chcem to urobit teraz kym nemam v telefone ziadne osobne data. Drzte mi palce.

EDIT: No nepodarilo sa mi to prvy krat mi to vyhodilo modru obrazoku vo windows (skoncil som pri zltej ciare kde som drzal 1a3, dalsie pokusy mi skoncili pri modrej ciare pri drzani 1a3 mi vypisovalo (Waiting for board reset) potom sa mi zapol telefon na nabijanie. Necham ho nabit (mal som 4ciarky) teraz sa tvari ze nabija. Uvidime.
Naposledy upravil Fíla dne 30. 4. 2014 13:05, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
pavolxv
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků