Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Miquel.1 21. 3. 2016 18:23

Prisel jste nekdo co ptidava upgrade, kdyz pisou nove funkce??
Miquel.1
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 21. 3. 2016 19:28

No mě jednou totálně zamrzl telefon a před tim se mi odhlásila SIM ze sítě, ale to asi nové funkce nejsou :oops:
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 21. 3. 2016 20:58

Radek.Hulan: S7 vypadá fajn, ale to že v testech neberou v úvahu Lumii 950 je pěkně neobjektivní.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 3. 2016 21:05

Lumia 950 XL jsem měl doma pár týdnů. Dělala výborné fotky, rozhodně srovnatelné se špičkou. S7 se mi zdá ale ostří rychleji. A má lepší subjektivně prostředí foťáku.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 21. 3. 2016 21:17

Souhlasím s ostřením S7. Prostředí jsem měl raději u Lumie, ale to je asi otázka vkusu. Ale celkově detaily, podání barev a dynamický rozsah, v tom je teda Lumia 950 (XL) machr a narozdíl od Sony, které má pixely leda pro marketing a při 20% zvětšení už tam jsou vidět mazanice, využije Lumia každý pixel detailu a ty fotky se dají zvětšovat jak ze zrcadlovky. Ale ve tmě zas bude určitě lepší S7. Jen mi nepřijde fér, že většina portálů se tváří jako by L950 nebyla konkurencí S7, přitom ve focení je to asi jediný adekvátní konkurent.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MartasZLA 21. 3. 2016 21:38

Ahoj, má někdo stejný problém? Dnes jsem volal na podporu samsungu a obědnal odvoz do servisu. Telefon je krásný ale tohle mi prostě vadí a nemůžu se s tím smířit.
Edit: za týden používání se mi telefon 3x seknul a restartoval.
Obrázek
Naposledy upravil MartasZLA dne 21. 3. 2016 21:52, celkově upraveno 1
Alcatel OT Easy db>3310>3510i>K700i>K750i>K800i>Motorola C115>Sony Ericsson C901 Green Heart>Huawei Sonic>Huawei Ascend G300>Gigabyte GSmart MIKA M3>THL 5000>Samsung Galaxy S7
MartasZLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos_santana 21. 3. 2016 21:40

me uz zamrzl snad 3x a taky me to stve a se me zda ze se dokonce trosku seka co s tim mam ho hodit do servisu
karlos_santana
Junior

Odeslat příspěvekod buttom.cz 21. 3. 2016 22:07

Zdravím,

pro S7 Edge si jdu zítra, proto bych se chtěl zeptat, jestli má cenu nechávat výchozí launcher (TouchWiz) nebo rovnou nainstalovat Nova Launcher. V Datartu jsem si hrál s vystaveným kusem a všiml jsem si, že výchozí launcher nabízí různé možnosti - např.mřížku 5x5, atd., jen nevím jak je to s widgety aj. Je tedy Nova Launcher stále o tolik lepší, abych jej musel instalovat? Díky
buttom.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2016 22:13

Však Nova Launcher můžeš vyzkoušet a pak se zase vrátíš do TW
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buttom.cz 21. 3. 2016 22:16

Ano, vím, jen se ptám zkušenějších - zda s tím vůbec ztrácet čas..
buttom.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartasZLA 21. 3. 2016 22:22

Já ho nepoužívám TW mi vyhovuje a nemám potřebu shánět jiný launcher.
Alcatel OT Easy db>3310>3510i>K700i>K750i>K800i>Motorola C115>Sony Ericsson C901 Green Heart>Huawei Sonic>Huawei Ascend G300>Gigabyte GSmart MIKA M3>THL 5000>Samsung Galaxy S7
MartasZLA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 3. 2016 22:31

Touchwiz je v pohodě. Nova nabídne trochu více možností, ale není nutný. Já jej třeba instaloval proto, že jsem měl vypiplanou konfiguraci na LG G4, a nechtělo se mi to samé duplikovat v Touchwizu. Takto jsem jen zkopíroval config a hotovo.. Na migraci mezi telefony super.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buttom.cz 21. 3. 2016 23:29

Ano, je pravda, že když se jedná o migraci či z jakéhokoliv důvodu factory reset, tak člověk jen obnoví uloženou zálohu a má vše s čím se piplal zpět..
buttom.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miraho 22. 3. 2016 14:58

Aktualizaci jsem nainstaloval už včera. Nepozoruji žádné změny, telefon je stále naprosto bezproblémový. Možná je to jenom pocit, ale ještě více se zrychlilo čtení OP, ale je to asi jenom pocit.

Jestli někdo stále ještě pochybuje který mobil fotí nejlépe: http://www.dxomark.com/Mobiles/Samsung- ... w-champion
Galaxy S7 Edge
miraho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ezreal17 22. 3. 2016 15:30

Hele lidi, to je normalni na androidu nebo ne? Mam S7 edge, predtim S6 edge, a predtim xperiii z3, a na vsech telefonech se mi asphalt 8, NFS, a Real racing za urcitych situaci dropuji fps. (rr3 pri startu hodne aut, NFS a asphalt proste obcas, byva to sice milisekunda coz neni tragedie ale vsimam si toho. Jen me to prekvapuje, kazdy rok rychlejsi procesor, lepsi grafika a furt to sami. To kdyz si chci obcas zajezdit musim koupit iphone? Vsude recenze ze tyhle tituly na pohodu pri maximalni grafice ale ja tam proste obcas ty milisekundy vidim, a cekal jsem vice FPS. Dik za tipy, rady, nazory...


//jinak žádné urychlovače telefonu atp nepouživam.
Ezreal17
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron