Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 6. 2017 18:45

No, ale telefon za 1500 ti nikdo svéprávný nebude chtít ukrást .) Jinak přiznávám, že ten kryt mám jen dočasně (než mi přijde jiný, přeci jen elegantnější), ale co do funkce jsem fakt spokojený. S tlačítky se teď pracuje paradoxně lépe jak bez krytu (opravdu nekecám), vespod je guma, která drží poměrně fest a hlavně pruží. Na pár podobných krytů jsem narazil v minulosti a telefon v tom přežil psí kusy (pokud nedopadl displejem na kámen, ale to jsou chvíle, kdy zkrátka nepomůže nic)

Jinak mezi odolnými kryty jsou co do funkce chváleny ty od značky UAG, ale žádná elegance, Spigeny jsou přeci jen decentnější.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod JohnS 17. 6. 2017 07:59

Včera jsem si koupil S7 Edge z volného prodeje (Alza), telefon jsem hned aktualizoval, takže má nejnovější firmware, avšak ani až doteď mi nefunguje volání přes VoLTE ani VoWifi (mám T-Mobile). Předem jsem se na toto informoval přímo u Samsungu, zda mohu telefon koupit mimo operátora, aby mi toto fungovalo. Jak infolinka Samsung, tak infolinka moje S7, tak přímo člověk od Samsungu v Alze mi toto potvrdil, že od Androidu 7 toto již funguje bez problémů. Takže co teď, mám telefon vrátit a znovu si jej pořídit dražší u T-Mobilu? Nějaká rada? Předem díky!
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 17. 6. 2017 08:30

Zavolej na T-Mobile, at ti VoLTE aktivuji a za par minut/hodin ti to bude automaticky, aniz bys neco nastavoval, fungovat...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 17. 6. 2017 08:44

Zjišťovali jste si jaký snímač má foťák vašeho Samsungu S7?
Podle aplikace AIDA64 jsem zjistil, že můj kus (distribuce T-Mobile), má snímač Isocell, tedy přímo od Samsungu, nikoli Sony.
Vy kteří jste si to zjistili, napište pro zajímavost jaký snímač má vaše S7 (a uveďte i distribuci).
Zajímalo by mne, v jakém zhruba poměru jsou S7 osazovány snímačem Isocell, a zda se to třeba nějak váže k určité distribuci.

https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... fault.aspx
feanoor
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 17. 6. 2017 09:10

johnface1987: přesně liquid crystal a maximalni spokojenost :) akorat se mi libili i v diskusy na S8 ty kryty od kluku z ali a jeden jsem obednal tak uvidim jake to bude :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod JohnS 17. 6. 2017 09:53

ALDA._ píše:Zavolej na T-Mobile, at ti VoLTE aktivuji a za par minut/hodin ti to bude automaticky, aniz bys neco nastavoval, fungovat...

Tak po zavolání na infolinku mi bylo opravdu potvrzeno, že VoLTE je potřeba u nich opravdu zapnout, což nechápu. Musel jsem ale zalhat, že mám telefon od nich, když jsem tam včera volal a řekl, že telefon mám z volné distribuce, tak mi jen suše slečna řekla, že mi to nebude fungovat a o možnosti zapnutí u nich se ani nezmínila :-((( Jen mě zaráží, že při hovoru se mi v liště neukazuje žádný spec. symbol hovoru přes VoLTE, ale jen mi trvale svítí 4G, což beru za potvrzení, že hovor opravdu jde přes 4G, což před tím nebylo. Máte to také tak? A při hovoru přes Wifi se mi také žádný symbol nezobrazí, tak vlastně nevím, zda opravdu přes wifi volám (v menu mám toto povolené).
JohnS
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 17. 6. 2017 13:08

feanoor píše:Zjišťovali jste si jaký snímač má foťák vašeho Samsungu S7?
Podle aplikace AIDA64 jsem zjistil, že můj kus (distribuce T-Mobile), má snímač Isocell, tedy přímo od Samsungu, nikoli Sony.
Vy kteří jste si to zjistili, napište pro zajímavost jaký snímač má vaše S7 (a uveďte i distribuci).
Zajímalo by mne, v jakém zhruba poměru jsou S7 osazovány snímačem Isocell, a zda se to třeba nějak váže k určité distribuci.

https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... fault.aspx

ETL verze, ISOCELL
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod jinryd 17. 6. 2017 14:44

ETL verze, nakup Datart
Přílohy
Screenshot_20170617-144057.png
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 17. 6. 2017 14:50

jinryd
zadní foťák snímač Sony, přední Isocell... zajímavé...
feanoor
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 17. 6. 2017 15:51

Já mám ISOCELL, S7 distribuce EU Rumunsko.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Anik 17. 6. 2017 18:28

Oba fotoaparaty Samsung, ETL, smarty.cz 09/16
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 17. 6. 2017 19:52

Oba SLSI
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 17. 6. 2017 22:22

Ať máme kompletní statistiky - měsíc dozadu, Alza a také oba SLSI
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod uncle.fido 17. 6. 2017 23:57

S7 ETL - zadni SONY IMX260 / predni SLS. nakup prosinec 2016
uncle.fido
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bighanez 18. 6. 2017 07:56

S7 distribuce T-mobile, zakoupeno v březnu 2017
Přílohy
Screenshot_20170618-075244.png
bighanez
Kolemjdoucí