Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xenon04 20. 8. 2017 15:32

aldin: zkus ještě nastavení -zamykací obr. a zabezp. - oznámení - zapni "skrýt obsah" a "pouze ikony oznámení"
1.5 VTEC TURBO
VOG-L29
SM-R820
xenon04
Junior

Odeslat příspěvekod aldin 20. 8. 2017 16:56

xenon04: Díky moc, v tom byl ten problém. Už to funguje, tak jak jsem chtěl. Ještě jednou díky
aldin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2017 17:12

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 8. 2017 20:31

Dámy a pánové - objevil jsem jednu záhadu.
Chci zkusit VOLTE.
Podle obrázků a videii na internetu by mělo být schované v položce mobilní sítě - nastavení...

ale já tam nic nemám :( :/

Aha - musí se to aktivovat u operátora (přes Vodafone aplikaci) a provést restart telefonu, pak to funguje a slider se objeví v menu.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod ales.slavik 21. 8. 2017 07:49

Zdravím doufám, že nevzbudím posměch, ale mám problém se Zabezpečenou sloužkou. Mám v ní pár aplikací, které fungují jak mají, ale pokud přidám jakékoliv soubory tak je v Zabezpečené složce nevidím. Normálně vlezu do Zabezpečené složky zvolím přidat soubory, vše proběhne, soubory se nakopírují, ale vidím jen aplikace. Soubory (fotky, videa) nikde v Zabezpečené složce nevidím? Dělám něco špatně?
ales.slavik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 21. 8. 2017 09:59

Já mám fotky v Galerii
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod ales.slavik 21. 8. 2017 10:37

Tak fotky mám samozřejmě také v Galerii, ale zkus si vlézt do Zabezpečené složky zvolit Přidat soubory. Mě se soubor normálně přesune nebo nakopíruje, ale potom ho již nevidím, vidím jen aplikace?? Určitě v tom bude jen nějaká banalita - přepnutí zobrazení Aplikace vs. Soubory či něco takového??
ales.slavik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 21. 8. 2017 11:17

Já mám soubory buď v Galerii či Moje Soubory
Přílohy
20170821_111606.png
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod ales.slavik 21. 8. 2017 11:20

Aha tak takhle to funguje! Díky za screen! Já tam zkoušel kopírovat/přesouvat jednotlivé soubory (fotky, videa) a ty jsem potom neviděl. Určitě mi to pomohlo - ještě jednou díky.....
ales.slavik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JetBlack8 21. 8. 2017 17:23

Zdravim, zkusil sem android teda a po dvou mesicich mi u pluska nefunguje mikrofon, nevite duvod? volany/volajici slysi uplny ticho a jakakoliv appka na nahrani zvuku taky nic
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 21. 8. 2017 18:11

No co by , udelej wipe.
Bud je to sw chyba nebo hw chyba.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 8. 2017 18:17

Máte někdo S8+ v DualSIM verzi?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Danyll 22. 8. 2017 10:29

Tak Bixby je konečně dostupný i v Česku a na Slovensku (+ dalších 200 zemí). Plánujete ho někdo využívat?

https://samsungmagazine.eu/2017/08/22/b ... slovensku/
Danyll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 22. 8. 2017 10:59

maybe, not sure. Google umí ale i české příkazy.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 8. 2017 19:24

Danyll píše:Tak Bixby je konečně dostupný i v Česku a na Slovensku (+ dalších 200 zemí). Plánujete ho někdo využívat?

https://samsungmagazine.eu/2017/08/22/b ... slovensku/

Primo nuklearne mne to dneska nas*alo. Nastesti jsem zahy prisel na to, ja tu blbost vypnout a telefon se zase vratil do puvodniho stavu. Nicmene kdyz uz Samsung neco podobneho zavadi, tak bych cekal, ze se mne s nejakym vysvetlenim zepta jestli to chci zapnout a ne ze mi to bez ptani zapne a zacne s tim obtezovat.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka