Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beesee 3. 3. 2019 23:47

@perec: Nastavení/Oznámení/Stavový panel/Zobrazit procento baterie :-)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod hodnypaja 4. 3. 2019 07:53

Pie jede pěkně na mém Note 8. Zatím spokojenost. T - Mobile jako tradičně přišel s aktualizací první.
hodnypaja
Junior

Odeslat příspěvekod perec 4. 3. 2019 07:59

To beesee, diky moc. Tak jsem to hodnekrat hledal, az jsem to prehlidnul. Stejne nechapu proc cz TMobile vydal nemeckou verzi 9, kdyz to je cz.
perec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 3. 2019 09:57

Pro Vodafone je už taky venku.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavtoo 4. 3. 2019 13:43

Všechny operátorksý verze CZ jsou už venku (včera vydali O2 i Vodafone), jen ETL chybí.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 3. 2019 13:58

To je čekání jak na Godota, ale fakt se mi nechce nahrávat jiný FW. :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 4. 3. 2019 16:45

Ti co čekáte na XEZ,proč si nestáhnete přes Samfirm třeba německou DBT a nenahodíte přes Odin s použitím Home CSC bez ztráty dat? :-D Použít můžete jakoukoliv OXM verzi,což jsou vlastně všechny kromě operátorských. ;-) A máte v telefonu úplně tu stejnou aktualizaci co vám přijde potom vzduchem jako XEZ,neliší se vůbec v ničem.Jen v tom čekání. :-D Takže vše zůstane jak máte nyní ,jen už nebudete čekat. 8-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 3. 2019 16:50

Presne tak, vždycky kvůli tomu strašně zbytečná hysterie..
Bud nářky, kdy vyjde update, jako by byl životně důležitý, přitom pokud někdo nechce čekat, stačí tak málo a bez ztráty záruky a změn anebo pro změnu nářky, kdy bude nějaka sleva, cashback.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 3. 2019 17:03

Co tak popudliví kluci? :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz pida 5. 3. 2019 08:50

ahoj,mám ETL, když flashnu pře ODIN Slovenskou ORX a použiju Home CSC, jak to bude pak s budoucíma updatama ? Zůstane mi dál ETL nebo budu dostávat ORX ?
Díky za vysvětlení

tady když tak ORX bez čekání https://www.filesbeast.net/download/1/N ... B2_ORX.zip
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 3. 2019 10:27

ETL verze je venku, zrovna mi došla notifikace na telefonu
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 5. 3. 2019 11:35

cz pida píše:ahoj,mám ETL, když flashnu pře ODIN Slovenskou ORX a použiju Home CSC, jak to bude pak s budoucíma updatama ? Zůstane mi dál ETL nebo budu dostávat ORX ?
Díky za vysvětlení

tady když tak ORX bez čekání https://www.filesbeast.net/download/1/N ... B2_ORX.zip


ORX může být a s použitím Home CSC vše zůstane jak bylo i OTA update XEZ. Je jedno co tam dáte za fw, hlavně to musí být OXM verze, což jsou všechny evropské kromě operátorů. Všechny fw jsou úplně stejné a obsahují vše pro všechny země. I když dáte třeba německou DBT s obyč CSC a s vymazáním dat, tak se vás to po flashi zeptá jestli chcete přepsat CSC podle vložené sim CZ. Pokud dáte ano, přepíše se CSC na XEZ. Takže máte XEZ. Pokud dáte ne, zůstane vám DBT CSC. A tak je to se všemi verzemi. S použitím Home CSC zůstává CSC původní, takže se nemění nic a data zůstanou tak jako při update přes OTA. :-)
To jen pro příště. Nyní jestli je venku XEZ je to už jedno. :-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 5. 3. 2019 12:45

Potvrzuji OTA pro volný prodej. Mam na instalované, krom jiné grafiky, zatim žádné změny nevidím, uvidíme později co objevím.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod laryskyva 5. 3. 2019 13:25

Pozitivum na první pohled,je stavový panel. Konečně vidím i bez brýlí,jestli je funkce vyplá,nebo zaplá.
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 3. 2019 13:33

A hlavně tmavý skin přímo v systému B-)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků